eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankaraaaa....

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huyuksel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan Ümit Yüksel
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı huyuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 02:11
Sevgili Gurbetteki ES-ES liler Ben de Ankaralı bir ES-ES li olarak kişisel sitem olan www.yuxell.net te ES-ES imizin şanlı geçmişini derleyip toparlayarak bir sayfa hazırladım.
Şanlı ES-ES imizin geçmişini bilmeyenler  5.ci büyük dediğimizde bön bön bakıyorlar. Ama bu sayfada göreceklerki 5ci değil 4.cü büyük olduğumuz dönemler neler yapmışız. Şekersporlu Arap Güngör son saniyelerde rast gele bir şutla tesadüf golü atmasaydı biz 3 büyüklerden sonra Anadoluda ilk şampiyon olan takım olacaktık. O devirlerdeki lig puan durumları ve kuruluşu ile ilgili herşey ilk kadro ve efsane kadro fotoğrafları ile biligileri burada bulabilirsiniz.
Hepinize selam.
Sayfaya direk girebilmeniz için sayfa adresini de belirtiyorum. http://www.yuxell.net/spor/eses.htm
Ümit Yüksel
Yukarı
gokmeydan.erhan Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Iran
  Alıntı gokmeydan.erhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 02:13
üç büyük 4 büyük  beş büyük filan yok.
TEK büyük var ESKİŞEHİR SPOR
Ölümüne ESES...
Yukarı
huyuksel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan Ümit Yüksel
  Alıntı huyuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 02:15
Merhaba Malıçlı ben de Malıçlıyım ve Ankarada yaşıyorum.
Ama yaşımız ilerledi 1966-1967 yıllarında ortaokulda okudum sonra Parasız yatılı sınavını kazanıp Orta 3 de İstanbul Haydarpaşa Lisesinde okumak üzere malıçtan ayrıldım.
Yaş olarak tutarmıyız bilmiyorum ama adını duyunca malıç hasreti kabardı.
Ümit Yüksel
Yukarı
huyuksel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan Ümit Yüksel
  Alıntı huyuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 02:17
Alıntı yapılan gokmeydan.erhan

üç büyük 4 büyük  beş büyük filan yok.
TEK büyük var ESKİŞEHİR SPOR

Çok doğrusun biz Basının Kategorizelerinden etkilenerek böyle diyoruz aslında Tek büyük ES-ES
Sevgi ve selamlar
Ümit Yüksel
Yukarı
huyuksel Liste gör
Yeni Yazar

Hasan Ümit Yüksel
  Alıntı huyuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 02:18
Alıntı yapılan malıçlı

sanırım ankarada ki su sıkıntısı onlarıda etkiledi :D şaka bi yana gerçekten ALLAH tüm ankaralıların ve orda yaşayan hemşerilerimizin yardımcısı olsun susuzluk kadar kötü bi şey yok şu anda ankarada durum ne bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede bu büyük sıkıntıyı hallederler...

Ama yaşımız ilerledi 1966-1967 yıllarında ortaokulda okudum sonra Parasız yatılı sınavını kazanıp Orta 3 de İstanbul Haydarpaşa Lisesinde okumak üzere malıçtan ayrıldım.
Ümit Yüksel
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 12:39
Alıntı yapılan huyuksel

Alıntı yapılan malıçlı

sanırım ankarada ki su sıkıntısı onlarıda etkiledi :D şaka bi yana gerçekten ALLAH tüm ankaralıların ve orda yaşayan hemşerilerimizin yardımcısı olsun susuzluk kadar kötü bi şey yok şu anda ankarada durum ne bilmiyorum ama inşallah en kısa sürede bu büyük sıkıntıyı hallederler...

Aynen bende Mihallıççıklıyım ve Ankarada okuyorum Tongue
Mihalıççıklı hemşeriler çıkıyo yavaş yavaş LOL
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
tempuss Liste gör
Yeni Yazar

batu
  Alıntı tempuss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 13:39

Eve geliyordum elimde valizim  poflaya poflaya  Smile valiz tabiki  siyah kırmızı es es logolarıyla dolu ankaraydan indim metroya binmek üzereyken  abinin biri yanıma yaklaştı  Es Es limisin dedi bende sonuna kadar diye cevap verdim oda ankarada yaşıyormuş ama  vişneliktenmiş  yaklaşık yarım saat konuştuk insanın gurbette eskişehirlilerle karşılanması çok güzell ClapClapClap
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 19:44
Bende bugun Aştiye giderken Ankarayda
Bi Sakaryalıyla tanıstım konuştuk falan EsEs maçını beklıyolarmıs onlarda :D
Sorada bindim otobuse geldım Esk'ime oh be öslemişim Esk'i
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 20:00
Müjdat hocam sizi biraraya getiremedi mi?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 16:28
Tüm ankaraESES Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,465 saniyede hazırlanmıştır