eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankaraaaa....

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 10:53
Big%20smileŞuan itibariyle Ankara Gazi üni'si
1 yıl ing. hazırlıklı işletme bölümünü kazandım
Ankara Gazi üni'si hakkında yeri hakkında bilgi vericek olan var mı?
Bende artık ankaraESES oldum sayılır
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
metu26 Liste gör
Yazar

Erdem
Yer: Turkey
  Alıntı metu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 10:58
Aramız hoşgeldin Emre..

Şu lig başlasın artık....
Şimdi Eskişehir'de olmak vardı.......
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
  Alıntı eskiayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 11:07
Alıntı yapılan Valdez 26

ankara ES ES 'in geri kalan elemanları Ankara'da  toplu halde Sezon öncesi kamptayız ,

Ney?? ankaraESES kampta da bizim niye haberimiz yok.???CryBig%20smileBig%20smile

İnşallah asıl kamplar şu ligler başlayınca gerçekleşecek.. 23 Eylül Antalya deplasmanı öncesi en güzel kamp yeri de  Antalya   olacak sanırım..Tongue
Bademlikten Aşağı...

ankaraESES/Selçuk
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 11:16
Ankara EsEs' e selamlar ve bu vesileyle yapacağınız aktivitelerinizde başarılar ClapThumbs%20Up
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 11:31
Alıntı yapılan eskiayder

Alıntı yapılan Valdez 26

ankara ES ES 'in geri kalan elemanları Ankara'da  toplu halde Sezon öncesi kamptayız ,

Ney?? ankaraESES kampta da bizim niye haberimiz yok.???CryBig%20smileBig%20smile

İnşallah asıl kamplar şu ligler başlayınca gerçekleşecek.. 23 Eylül Antalya deplasmanı öncesi en güzel kamp yeri de  Antalya   olacak sanırım..Tongue
Biraderim  ne aradığın ne sorduğun var üzüyorsun  valla LOL
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
  Alıntı eskiayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 11:38
Alıntı yapılan Valdez 26

Alıntı yapılan eskiayder

Alıntı yapılan Valdez 26

Biraderim  ne aradığın ne sorduğun var üzüyorsun  valla LOL

Hiç sorma dostum.. durumları biliyorsun işte, iş güç koşturmaca.. İnşallah yeni dönemde herşey çok daha güzel olacak..Wink
Bademlikten Aşağı...

ankaraESES/Selçuk
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 11:50
Alıntı yapılan emrESES_26

Big%20smileŞuan itibariyle Ankara Gazi üni'si
1 yıl ing. hazırlıklı işletme bölümünü kazandım
Ankara Gazi üni'si hakkında yeri hakkında bilgi vericek olan var mı?
Bende artık ankaraESES oldum sayılır

Emrecim öncelikle tebrikler. Gerçekten çok sevindim. Galiba daha önce yazmıştım bende gazi uluslararsındayım.
Kayıttan bir gün sonra hazırlık sınavına gireceksin. eğer geçersen direk 1. sınıfa başlayacaksın. Sınav çok basit istesen çok rahat geçersin. Ben hazırlık okumak için bilerek kalmıştım. Hazırlık okumak okulu tanıman açısından arkadaş çevrenin olması bakımından çok faydalı. Çünkü tıptan tut makine mühendisliğine kadar bütün bölümlerden insanlar aynı sınıfta oluyor. Ayrıca hazırlık lise havasında geçiyor. Hele bir de gelen hocan iyi ise ki çoğu iyi ingilizcenede gerçekten iyi bir katkı oluyor. Şahsen ben tavsiye  ederim. Ama sene kaybetmek istemiyorum diyorsan sınavıda yaparsan 1. sınıftan başlarsın.
Okulun yerine gelince belki de okulun en güzel yanı bu. Çünkü ulaşım çok rahat. ankaray(metro) okulun tam önünde bu bakımdan çok rahat edeceksin. İİBf fakültesi beşevler kavşağında darphanenin yanında.
Eğer soruların varsa okula, hocalara, ankaraya vb.. ilişkin seve seve yardımcı olurum. Okulda zorlanmazsın çok rahat okursun. Emin ol seveceksin.. Dediğim gibi elimden ne geliyorsa yaparım. İstediğin zaman özelden mesaj at seve seve yardım ederim. Tekrardan tebrikler sana ve diğer kazanan arkadaşların Allah yolunu açık etsin...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 12:00

Tnt çok teşekürler bilgiler için.

İngilizcem 0 ingilizce adına bişi bilmıyorum 3 senedr neredeyse ing. görmuyorum mecburen 1 sene hazırlık okucam hemde istiyorumda 1 sene hazılrık
PeKi böle EsEs'li var mı üni'de?
Ortam nasıl yani EsEs tişörtüyle falan rahatlıkla gezebiliyozmu kampüste faan?
Bide Eskişehir maçlarına organize falan olunuyo mu ankraESES olarak?
Son bi soru tanışma olanagımız nasıl olur Ankaradaki EsEs'liler ile ?
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 12:10
Alıntı yapılan emrESES_26

Tnt çok teşekürler bilgiler için.

İngilizcem 0 ingilizce adına bişi bilmıyorum 3 senedr neredeyse ing. görmuyorum mecburen 1 sene hazırlık okucam hemde istiyorumda 1 sene hazılrık
PeKi böle EsEs'li var mı üni'de?
Ortam nasıl yani EsEs tişörtüyle falan rahatlıkla gezebiliyozmu kampüste faan?
Bide Eskişehir maçlarına organize falan olunuyo mu ankraESES olarak?
Son bi soru tanışma olanagımız nasıl olur Ankaradaki EsEs'liler ile ?

Hazırlık okuman senin avantajına olacaktır o zaman. Kayıt zamanı irtibata geçelim yine ben sana bilgi veririm.
Okulda Eskişehirli varda Eses li var mı pek bilmiyorum Smile ama formanla istediğin zaman gezersin için rahat olsun okulda herkes herkesle iyidir, herkes kafasına göre takılır bir problem olmaz yani.. bir ara bir kaç afiş görmüştüm EsEs maç organizaysonu için ama şehir dışına çıkacağım için irtibat kurmamıştım.
AnkaraEses ile ilgili bilgiyi buradaki abilermizden,arkadaşlarımızdan alsan daha iyi olur benim çok fazla bir bilgim yok. Okulda devamsızlık sorunu olmadığı için genelde Eskişehir'de olduğum için çok fazla AnkaraEsesle ilgili bir bilgim yok. Ama burdan seni mutlaka bilgilendireceklerdir.

Bu arada sende bulmuşsundur ama İİBf nin sitesi www.iibf.gazi.edu.tr
Bir sorunun olursa mutlaka haber et elimden geldiğine yardımcı olurum. İyi günler...
Yukarı
Red_Bull Liste gör
Yeni Yazar

Kaan
  Alıntı Red_Bull Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 13:02
Tebrikler Emre...
Ankara'ya hoşgeldin.
Kaan/AnkaraEsEs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır