eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ / Kasımpaşa maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 17:37
Maç TFF'nin sitesinde 1 Kasım Pazar günü saat: 14.00 diye görünüyor.
Bu maçı 14.00'te oynatan zihniyete ne diyeyimAngry
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 22:54

BKŞ, SEVDASIYLA KUCAKLAŞACAK...
Paşa maçı öncesi genç bir kardeşimiz(Yiğit) tarafından otelde takımı ziyaret etmek önerildi ki bu güzel öneri doğrultusunda Kulüp Menejerimiz Kerem Bey ile görüşme yapılmış. ESESİMİZİN kalacağı otel yarın(perşembe günü) netlik kazanacak.

Büyük ihtimalle Taksim'de ya da Gayrettepe Sürmeli'de konaklayacak olan KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ cuma akşamı full atkı, forma ve çiçekle kucaklamak için yavaş yavaş koordine olmakta fayda var. 

Takımın kaçta geleceği ve hangi otelde kalacağı EStanbul'daki oluşumuzla paylaşılacak. Cuma gecesi programı olan BKŞliler, Taksim-Gayrettepe hattına randevularını çekebilerse daha güçlü bir kucaklaşma sağlayabiliriz.

Başta Ufuğum, Leventim, Özgürüm, Mesutum, Mehmetim, Türkerim, Alperim ve diğer BKŞ/UNILER olmak üzere yüksek katılımlı bir çıkarma yapmak için elimizden gelen gayreti lütfen gösterelim. Şimdiden teşekkürler BKŞ'm...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 22:58
Alıntı yapılan Baba

BKŞ, SEVDASIYLA KUCAKLAŞACAK...
Paşa maçı öncesi genç bir kardeşimiz tarafından otelde takımı ziyaret etmek önerildi ki bu güzel öneri doğrultusunda Kulüp Menejerimiz Kerem Bey ile görüşme yapılmış. ESESİMİZİN kalacağı otel yarın(perşembe günü) netlik kazanacak.

Büyük ihtimalle Taksim'de ya da Gayrettepe Sürmeli'de konaklayacak olan KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ cuma akşamı full atkı, forma ve çiçekle kucaklamak için yavaş yavaş koordine olmakta fayda var. 

Takımın kaçta geleceği ve hangi otelde kalacağı EStanbul'daki oluşumuzla paylaşılacak. Cuma gecesi programı olan BKŞliler, Taksim-Gayrettepe hattına randevularını çekebilerse daha güçlü bir kucaklaşma sağlayabiliriz.

Başta Ufuğum, Leventim, Özgürüm, Mesutum, Mehmetim, Türkerim, Alperim (BKŞ/UNILER) olmak üzere yüksek katılımlı bir çıkarma yapmak için elimizden gelen gayreti lütfen gösterelim. Şimdiden teşekkürler BKŞ'm...

Orada olacağız Alper abim. Buyuk moral olur takıma ve foto çekinir forma imzalatırız. Tongue
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:02
Yarından itibaren pazara kadar EStanbulda olacağım takımı ziyarete gitme gibi bir durum olursa telefon ile haber verebilcek var mı? 
Yukarı
demaq Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğit
Yer: Turkey
  Alıntı demaq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:17

çok güzel olur orda olacağım bende

Sevgi Eylem Gerektirir
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:19
Bu zamana kadar bütün ziyaretlerimizden sonra yapılan maçlardan zaferle ayrıldık.Ben totemi yaptım ordayız...!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:21
Alıntı yapılan scarface_hkna

Siz çıtlatın zaten kemik tayfa bu aralar patlamaya hazır

Kemik tayfa da maşallah bizim yalnız 5'e 5 takım kurar maç yaparız :)

Alıntı yapılan Baba

Alper abi, takım deplasmanlara bir gün önceden gitme kararı almıştı, Cumartesi gelmesinler?

Alıntı yapılan eses_irsadinho

Buyuk moral olur takıma ve foto çekinir forma imzalatırız.

Fotoğraf, imza olayına girmemekte fayda var, hadiseye yönelik temsili bir-iki fotoğraf çekilebilinir ama imzaya gerek yok. Bu yüzden küçük bir kitleyle oyuncuların motivasyonunu bozmayacak şekilde diyoruz Wink

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2009 saat 23:29
Biz niyet edelim de akıbetimiz nice olsun Türkerim...
Netlik kazandığı an, paylaşacağız; maçtan bir gün önce Rıza Hoca da ziyaret istemiyor.
Şayet dediğin gibi olursa takım cumartesi gelirse program iptal olur ancak Cuma günü gelecekler diye biliyoruz.
Yukarı
26mert Liste gör
Yazar

Mert Akman
Yer: Turkey
  Alıntı 26mert Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 00:00
organizasyon olur ve bize bildirilirse kesinlikle herşeye varım ben Smile
KÜÇÜKÇEKMECELİ MERT AKMAN!!
BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
40 YILLIK CAMİANIN 20 YILLIK ASKERİYİZ... KIZILCIKLI - TATAR MUSTAFA
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 01:33
cuma akşamı takım ziyareti için buluşulacaksa,otel sonrası biyerde oturarak kasımpaşalıları da alıp pazar günü maç öncesi neler yapabiliriz bunu kararlaştırmamız lazım.Alper abi hareket geç ;)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır