eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yıldızda eses standı....

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yıldızda eses standı....
    Tarih: 12/Eki/2009 saat 22:54
arkadaslar boyle bi konu var mi gundemde bilmiyorum ama okulda gs,fb,bjk,bursa,ts hepsi stand actilar....biz de gecen seneki gibi standimizi acsak nasil olur....
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2009 saat 23:14
Cem keşke başlğı açmadan önce sorsaydın.. bunu uzun uzun konuştuk zaten ve çıkan sonuçta, her okula stand açmanın zahmeti ve bürokratik zorlukları nedeniyle sana da bildirdiğim buluşmayı organize ettik..

Ama bahar şenliklerinde yine stand açabiliriz belli olmaz.. Şimdilik bırakalım açsınlar o takımlar standlarını.. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde açılmış en güzel standı hiç bi zaman inkar edemezler..

etkinlik sayfası için tıkla
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2009 saat 23:51
haberim yoktu benim ozgur ya keske sorsaydim neyse artik bahar doneminde standin kralini acariz biz de...
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
oguz26 Liste gör
Yazar

oğuz
Yer: Estanbul
  Alıntı oguz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 15:40
buluşmada ayrıntıları konuşuruz.
Yıldız Teknik Üniversitesi
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 16:03
Bu konu açılmışken söyleyeyim,yılların stand hayaliyle yanıp tutuşan okulu olarak bugün türker kardeşimin isteğiyle 20 ekimdeki buluşma için öğrenci işlerine gittim.Anlattım yazı asıp eskişehirlileri toplayacağım dedim.Öğrenci işlerinde kendisini okulun sahibi zanneden dayıda 'yasssak argadaşım yasssaaak' dedi bana.Ama yılmayacağım bu sene o stand açılacak

not : okulumuzun adı lazım değil ama yıldız değil.Bilen bilsin kendine saklasın.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 19:29
Alıntı yapılan scarface_hkna

Bu konu açılmışken söyleyeyim,yılların stand hayaliyle yanıp tutuşan okulu olarak bugün türker kardeşimin isteğiyle 20 ekimdeki buluşma için öğrenci işlerine gittim.Anlattım yazı asıp eskişehirlileri toplayacağım dedim.Öğrenci işlerinde kendisini okulun sahibi zanneden dayıda 'yasssak argadaşım yasssaaak' dedi bana.Ama yılmayacağım bu sene o stand açılacak

not : okulumuzun adı lazım değil ama yıldız değil.Bilen bilsin kendine saklasın.

Öğrenci işlerine gitme yahu, gideceğin yeri bilmiyorsun.. :)
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 19:43
Alıntı yapılan scarface_hkna

Hakancım azimli çalışmalarını takdir ediyorum. Yılmadan devam.. O öğrenci işlerindeki kişiler neyin yasak olup olmadığını çok bilmeyebilirler. Üniversite genel sekreteri veya yardımcıları bu işi bilirler...
Yıldızdaki arkadaşlara, bir Eskişehirli tanıdığım orada Makinayı kazandı ulaşmak isteyenlere isim verebilirim.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 20:46

Geçen sene en görkemli stand ve şov bizimdi. Gerek Davutpaşa Kampüsünde olsun, gerekse Yıldız'da herkesi hayran bırakan bir standdı. Bu sene de şu 21'inde yapılacak organizasyonda, detayları konuşup açarız.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 20:59
Alıntı yapılan efsane_eses

.....Bu sene de şu 21'inde yapılacak organizasyonda, detayları konuşup açarız.

Organizasyon 21 değil 20 ekime alındı yanlışlık olmasın aman.. Ayrıca, elbette konuşulur bunlar fakat bu organizasyon bir toplantı değil tanışma-kaynaşma organizasyonu.. Ona göre gelmenizde fayda var

Bu arada Hakan, okulların öğrenci işleri ilk etapta tüm ilan tekliflerini reddeder nerdeyse.. hele senin okulun.. ısrarcı olmakta fayda var..

Türker, nereye gidileceğini de yaz ki diğer arkadaşlarımıza yol gösterici olsun..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 21:32
Alıntı yapılan ersöz

Alıntı yapılan efsane_eses

.....Bu sene de şu 21'inde yapılacak organizasyonda, detayları konuşup açarız.

Organizasyon 21 değil 20 ekime alındı yanlışlık olmasın aman.. Ayrıca, elbette konuşulur bunlar fakat bu organizasyon bir toplantı değil tanışma-kaynaşma organizasyonu.. Ona göre gelmenizde fayda var

Bu arada Hakan, okulların öğrenci işleri ilk etapta tüm ilan tekliflerini reddeder nerdeyse.. hele senin okulun.. ısrarcı olmakta fayda var..

Türker, nereye gidileceğini de yaz ki diğer arkadaşlarımıza yol gösterici olsun..

Murat hocamın da dediği üzere okullarda sekreterliğe, gerekirse müdür yardımcılarına ulaşın.. Kampüsleri ilgilendiren genel kullanım alanları için ise Kampüs Koordinatörlüğü varsa onlara başvurun..
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır