eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

*** Üniversiteliler Buluşuyor ***

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2009 saat 21:54
Bildiğim kadarıyla ilk defa böyle bir organizasyon yapılıyor, güzel olacağına inanıyorum...Clap
Ordayım...Wink
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2009 saat 23:14
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Hafta sonu olsaydı gelirdim kesinlikle ama bizim üniversite çok uzak kalıyor şehir merkezine göre:(

Ben şehir dışından katılıyorum ve buluşma sonu geri döneceğim, İstanbul içindeysen her türlü gelebilirsin bence :)
Şimdi şöyle anlatayım. Fatih Üniversitesi'ndeyim hukuk fakültesi(bursa kanıp düştük işte) yurtta kalıyorum. Saçma olsa da 7 30 da kampüse giriş kuralı var:) Yoksa bahane üretecek olsam hiç yazmam sanırım. Benim buradan eminönü'ne gitmem, Eskişehir'den hızl tren ile ankara'ya gitmemden daha uzun sürüyor:)
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2009 saat 23:42
joker bayaa değişik ortam ben bir kere gitmiştim. eskişehirspor veya bkş'yi çok ilerletebilecek veya heyecana sokabilecek bir etkinlik olmaz tahminimce. duruma göre biz de çevremizdeki eskişehirli arkadaşlar ile katılabiliriz.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 00:26
Alıntı yapılan d0rli0n

joker bayaa değişik ortam ben bir kere gitmiştim. eskişehirspor veya bkş'yi çok ilerletebilecek veya heyecana sokabilecek bir etkinlik olmaz tahminimce. duruma göre biz de çevremizdeki eskişehirli arkadaşlar ile katılabiliriz.

Zaten bu bir toplantı değil. Yeni arkadaşlarımız geliyor her yıl istanbula.. bunların içinde BKŞ'yle veya Eskişehirli insanlarla hiç tanışmadan mezun olanlar bile oluyor.. Bu organizasyonda ana hedef Eskişehirspor ve BKŞ'yi ileri taşımak değil. Zaten her ikisi de kendi yolunda çok başarılılar.. Amaç, yeni gelen arkadaşlarımızın veya zaten yıllardır İstanbulda olup Eskişehirli insanlarla tanışmak için bir vesile arayan genç arkadaşların kaynaşmasını sağlamak... Dolaylı olarak, uzun vadede hem BKŞ'ye hem de Eskişehirspor'a katkı da sağlanacaktır buna emin olabilirsin..

Eğer bir masa etrafında toplanacağımız bir mekan seçseydik, herkes yanındaki veya karşısındakiyle konuşacak ve 2-3 kişi tanıyarak ayrılacaktı... Joker'i seçmemizdeki gerekçe budur. Daha önce gittiysen bilirsin, arka taraf o gün komple bize tahsis edilecek ve herkes rahat hareket etme imkanı bulacak..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 11:41
Yeni gençler istiyoruz..
Eli kalem tutan, fikri, vicdanı hür,
ufkunda ES ES yatan,
düşünceleriyle gerektiğinde bizi harekete geçiren,
taze kanlar,
yeni kardeşler istiyoruz;
Özgür, Mesut, Türker ve Ufuk...
ESESİMİZE KAN GEREK...
SEVDAMIZA CAN GEREK...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 11:57
Hatıladığım kadarıyla üniversiteyi bitirdim;ancak yaşımı hatırlıyamıyorum.Aman Allah'ım yoksa ben ihtiyar mıyım?Big%20smile
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 13:19
Aaaaah ah gençlik güzel şey...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 13:38
Valla babacım, dün öğleden sonra Ufuk, Özgür ve Mesut baskın yaptılar; adamlar alenen, yüzleri kızarmadan bir de üstelik:
"Gençlere, EStanbul'daki üniversitelerde okuyan gençlere yönelik bir parti olacak Alper abi, bunun altını çiziyoruz, bilmem anlatabildik mi?" dedilerLOL
Ben de, "Joker'in(mekân) kapısını çelikten zincirlerle de kuşatsanız, daima genç kalanları içerde göreceksiniz" dedimLOL
Bizim kontenjan belli abi, daima genç kalanlardan gireceğiz inşallah içeriWink
YAŞLIYIZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZLOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 13:45
ARKADAŞLAR MÜKEMMEL BİR ORGANİZASYON BU KEŞKE YAKIN BİR MESAFE OLSADA BİZLERDE SİZLERLE BİRLİKDE OLABİLSEK.  BİZDE ASLINDA YENİ BİR UNİESES AKDENİZİ OLUŞTURUYORUZ. YENİ GRUBUMUZLA ORDA OLMAK İSTERDİK ARTIK DEPLASMANLARDA GÖRÜŞÜRÜZ. BİR KAÇ AY İÇİNDE DÜZENLİ DEPLASELER BAŞLAYACAKDIR. BAŞARILAR DİLERİM...
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2009 saat 15:36
Yaptıklarıyla her zaman gurur duyduğum genç kardeşlerimin yine gurur duyacağımız bir etkinliği daha... Bu düşünceyi ortaya atan ve gerçekleştiren tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum... Ayrıca, bnim gibi genç kalabilen ihtiyarlar araya kaynak yapmasınlar, gençleri rahat bırakın TongueBig%20smileWink

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır