eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 0 - Beşiktaş : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moris26 Liste gör
Yazar

Sami Çiftçi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı moris26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 22:44
Kayseri maçında 3 tribün birbirine girdi..Dişi şimşekler bizim tribünü dağıttı..iki kendini bilmez sözde eses taraftarı ortalığı dağıttı..Siz EsEslimisiniz yoksa içimizdeki bölücülermi anlamadım gitti...Sadece ENBÜYÜK ESES DİYORUM....Ben bu insanları her kim destekliyorsa kınıyorum...zararı olan adam tribüne gelmesin...
KÜTAHYA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
yakamoz26 Liste gör
Yazar

yiğit
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı yakamoz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 22:48
maçın tekrarını şimdi izliyorum trt 3 den yemin ederim şu bado eses olmasa kimse bagırmıyor iyiki varsın bando eses..
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES...
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2009 saat 20:36
Dün maçın tekrarını izledim. Statta pek anlayamamışım, hakikaten çok kötü oynamışız. Eksik futbolcularımızın olmasıda belki bunu etkilemiştir ancak Beşiktaş'ın da bu kadar kötü olduğu bir maçı kazanmamız gerekirdi.

Son dakikalara doğru tribün olarak gerekli desteği veremedik ve 28 yıllık hasreti bitiremedik.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 11:05
kardeşim taraftarın tek hatası espana rezaleti 
bu espana saçmalığı bizim futbolcuları uyutuyor rahavete sokuyor
karşı takımında psikolojisine hiç bir zarar vermeyip onlara iyi bir iş yapıyormuş güveni geliyor  daha bir güçleniyorlar
ve her espanada olduğu gibi yine gölü yedik
BIRAKIN ŞU ESPANA SAÇMALIĞINI
BANDO ES-ES
ADAM GİBİ TAKIMI FİŞEKLEYİCİ BİŞEYLER ÇALSIN
TAKIMI UYUTMAYIN YADA SUSUN
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 12:07
Alıntı yapılan bilek26

karşı takımında psikolojisine hiç bir zarar vermeyip onlara iyi bir iş yapıyormuş güveni geliyor  daha bir güçleniyorlar
BANDO ES-ES
ESPANA nın maçtan önce yapılması görüşündeyim.Maçtada 2-0 3-0 önde oluruz o anlarda yapılmalıdır.Tam gole ihtiyacımız olduğu anlarda takımı ateşlememiz gerektiğinde Espana olmuyor.Daha ateşleyici tezahüratlar yapmalıyız o anlarda.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 12:33
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan bilek26

BANDO ES-ES
ESPANA nın maçtan önce yapılması görüşündeyim.Maçtada 2-0 3-0 önde oluruz o anlarda yapılmalıdır.Tam gole ihtiyacımız olduğu anlarda takımı ateşlememiz gerektiğinde Espana olmuyor.Daha ateşleyici tezahüratlar yapmalıyız o anlarda.
Aynen katılıyorum.
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 12:55
bu şartlarda takımı ateşlememiz çok zor ancak açığın tamamı katılırsa etkili oluyoruz.bunun haricinde daha önce de konusuldu fakat söylemeden geçemeyeceğim bizim kadar elinde potansıyel olup ta kullanamayan başka taraftar varmıdır bilemiyorum.neden gücümüzü bölüyoruz çok saçma yıne aynı konumu denılebilir ama üzerinde durulmalı kesinlikle kızılcıklı bağırıyor sesi açığa zor geliyor ancak sağlam bağırırsa zira ayder aynı şekilde neden açıkta güçler birleşmiyor aklım almıyor alt tarafa geçsin kızılcıklı onun yanınna ayder üstte altes bakın açık turubundekiler nasıl gaza geliyor tek yurek tek ses diyorum bunu sağlayacak baba yığıt varmı dersenız su an yok 1000 kişinin aynı anda bağırmasıyla 3000-5000 kişinin bağarması bir olurmu.kızılcıklının ve ayderin olduğu yerde tadilattan geçirilsin ona görede ücret alınsın
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan cevcet26

bu şartlarda takımı ateşlememiz çok zor ancak açığın tamamı katılırsa etkili oluyoruz.bunun haricinde daha önce de konusuldu fakat söylemeden geçemeyeceğim bizim kadar elinde potansıyel olup ta kullanamayan başka taraftar varmıdır bilemiyorum.neden gücümüzü bölüyoruz çok saçma yıne aynı konumu denılebilir ama üzerinde durulmalı kesinlikle kızılcıklı bağırıyor sesi açığa zor geliyor ancak sağlam bağırırsa zira ayder aynı şekilde neden açıkta güçler birleşmiyor aklım almıyor alt tarafa geçsin kızılcıklı onun yanınna ayder üstte altes bakın açık turubundekiler nasıl gaza geliyor tek yurek tek ses diyorum bunu sağlayacak baba yığıt varmı dersenız su an yok 1000 kişinin aynı anda bağırmasıyla 3000-5000 kişinin bağarması bir olurmu.kızılcıklının ve ayderin olduğu yerde tadilattan geçirilsin ona görede ücret alınsın
su söylediğim 1 maç denense ne çıkar kavga çıkar diyenler olacaktır ama herkes sağ duyu gösterirse bence bu olay oturur
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır