eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES İçerikli Fotoğraf Ve Videolar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 433434435436>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2015 saat 19:23
Devler bir arada:
Ankara, Varuna Del Mundo Kafe

Not: Eses atkısı benim değil, dekorun bir parçası. Kurucuları Eskişehirli olan ve Ankara ile İzmir'de şubeleri olan kafenin işletmecileri böyle uygun görmüş.

Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2015 saat 23:16
2013-14 sezonunda Ankara deplasmanında Gençler'e 2-0 kaybettiğimiz maçta tribünümüz çok iyiydi. Özellikle şinanari efsaneydi ama görüntülerini bir iki kez izledim sonra bulamadım. Biri yollarsa çok iyi olur.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2015 saat 22:50
Son dönemlerde Eskişehirspor ile Maradona ismi aynı haberlerde geçince, Maradona'nın nasıl bir futbolcu olduğu neler yaptığı v.s aklıma geldi... Adamı biraz inceleyince dünya futbolunun en büyük ve tek efsane futbolcusu olduğunu görmek uzun sürmüyor... Kendisini 94 dünya kupasında seyretmiştim hayal mayal, sonra da doping falan çıkınca dünya kupasına devam edememişti. Sonrası da malum haberler v.s. Kendisi iyi bir teknik direktör olamadı belki ama bence tartışmasız dünya futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu ve en olay adamı olmayı başardı... Ve canlı olarak adam akıllı seyredememiş olsam da Maradona'ya karşı inanılmaz bir hayranlık duyuyorum... 2010 dünya kupasında her tv de göründüğünde teknik direktör olarak beni de heyecan sarıyordu. Her ne kadar Arjantini sevmesemde milli takım olarak, sırf o dünya kupası şu adamın ellerinde bir kere daha yükselsin diye çok istemiştim kazanmalarını... Hani bilsem ki gelecek adam akıllı işini yapacak, Eskişehirspor'un yedek kulübesinde o sakallı, takım elbiseli, o tutkulu halini görmeyi o kadar çok isterdim ki...

Adına da "durdurulamayan" diye çok güzel bir video hazırlanmış, müziğiyle görüntüleriyle çok çok iyi bir video... Adam o kadar tekmeye rağmen hakkaten durdurulamamış...

https://www.youtube.com/watch?v=DBAqGhqZq_M

(yeri burası değil belki ama içimden buradan paylaşmak geldi)

Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 16:48
1965 ten bu yana sezonluk kadrolardan bir fotoğraf arşivi oluşturdum ancak 1978-1979,1997-1998,1999-2000,2000-2001,2001-2002,2002-2003 sezonları eksik kaldı arşivinde bu sezonlara ait fotoğraflar (sezonluk kadro yada o sezon en azından bir maçın 11 inin maç öncesi çekindiği fotoğraf gibi.) olanlar paylaşırsa sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 19:51
Alıntı yapılan poseidon

Son dönemlerde Eskişehirspor ile Maradona ismi aynı haberlerde geçince, Maradona'nın nasıl bir futbolcu olduğu neler yaptığı v.s aklıma geldi... Adamı biraz inceleyince dünya futbolunun en büyük ve tek efsane futbolcusu olduğunu görmek uzun sürmüyor... Kendisini 94 dünya kupasında seyretmiştim hayal mayal, sonra da doping falan çıkınca dünya kupasına devam edememişti. Sonrası da malum haberler v.s. Kendisi iyi bir teknik direktör olamadı belki ama bence tartışmasız dünya futbolunun gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu ve en olay adamı olmayı başardı... Ve canlı olarak adam akıllı seyredememiş olsam da Maradona'ya karşı inanılmaz bir hayranlık duyuyorum... 2010 dünya kupasında her tv de göründüğünde teknik direktör olarak beni de heyecan sarıyordu. Her ne kadar Arjantini sevmesemde milli takım olarak, sırf o dünya kupası şu adamın ellerinde bir kere daha yükselsin diye çok istemiştim kazanmalarını... Hani bilsem ki gelecek adam akıllı işini yapacak, Eskişehirspor'un yedek kulübesinde o sakallı, takım elbiseli, o tutkulu halini görmeyi o kadar çok isterdim ki...

Adına da "durdurulamayan" diye çok güzel bir video hazırlanmış, müziğiyle görüntüleriyle çok çok iyi bir video... Adam o kadar tekmeye rağmen hakkaten durdurulamamış...

https://www.youtube.com/watch?v=DBAqGhqZq_M

(yeri burası değil belki ama içimden buradan paylaşmak geldi)

harfiyen katılıyorum. pele gibi hantal bir yetenekle kıyaslanması maradona için bir haksızlıktır. george best belki cruyff o bir futbol felsefesini hayatımıza sokan adamla bi nebze kıyaslanılabilir ama maradona tabii ki tüm kıyaslamalarda galip çıkacaktır.
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2017 saat 10:11
Şu Göztepe maçının fotoğraf ve videolarını bu başlıkta bir toparlasak?
Yukarı
eayture Liste gör
Yeni Yazar

Emre
Yer: Antalya
  Alıntı eayture Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 16:23
Güzel fikir...
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2017 saat 20:23
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/formlarini-buldular-n156966/ arkadaslar su haberde ki fotoda Kamil Ahmetin formasinda eses amblemi neden yok? Diger futbolcularda mevcut
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2017 saat 03:05
Alıntı yapılan CK_26

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/formlarini-buldular-n156966/ arkadaslar su haberde ki fotoda Kamil Ahmetin formasinda eses amblemi neden yok? Diger futbolcularda mevcut

son zamanlarda formalarda baskı hataları çok fazla. sanırım forma çıplak olarak geliyor, reklamı, armayı, isim ve numarayı burda basıyoruz. öyle olduğunu düşünüyorum çünkü öndeki eti reklamları bile bazı formalarda hafif eğimli veya tam ortalanmamış duruyor bazen. sırt kısmı bir kaç haftadır kötü zaten. neredeyse formaların tamamında isim ve numaralar sağ kenara yakın ve sola çok hafif devrik basılıyor.
daha önceki bir maçta numaralar sökülüp dökülmeye başlamıştı. Bruno'dan hatırlarsınız belki.

bu sebeple arma kötü basılıp sonra düşmüş olabilir. gözden kaçıp hiç basılmamış da olabilir.

bütün bunların dışında photoshop işi de olabilir tabi ki, yaldızlı arma o açıdan parlamıştır mesela, düzenleyen arkadaş da farkedilmez diye silivermiştir. öyle olsa bile yandan kopyalanabilirdi. neyse

-

3es3ki2eski1es
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2017 saat 17:14
EsEs - Göztepe 4:0 (90 dak)

Bu başlığada atayım linki!

Önümüzdeki günler eski videolardan yüklemeyi düşünüyorum! Cincona karşı efsane tribünümüz vardı!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 433434435436>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır