eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ / Gs Maçı Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2009 saat 22:25

abilerim kardeşlerim yarın biz eskişehirden yola çıkacaz.ama bakıyorumda forumda bir konu almış başını gidiyor yok biletler tükendi falan.benim anlamadığım biletix deplasman tribününün biletlerinin hepsini alamaz.belli bir kısmı alınır.kalanlarda yarın bilet gişesinden alınır.benim sorum stadyum gişesinden bilet alan varmı burda?

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2009 saat 23:05
Alıntı yapılan kerlon

....benim sorum stadyum gişesinden bilet alan varmı burda?

stadyum gişesinden bilet son gün satıldığı için bu mümkün değil.
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2009 saat 23:09
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan kerlon

....benim sorum stadyum gişesinden bilet alan varmı burda?

stadyum gişesinden bilet son gün satıldığı için bu mümkün değil.
çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olurda dışarda kalmayız
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 17:33
Alıntı yapılan belaes

ya anlamadıgım şey nıye geriyosunuz gecen sezon gttik gişeden biletimizi aldık baya bi dolaştık stadın etrafında her gören cinconlu hosgeldiniz dedi hatta atkı degişmek istediler ben hiç zannetmıyorum ki yarın tatsız bişey olsun...

Keşke Öyle olsaydıOuch
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 17:54
Alıntı yapılan özer-_-26

Alıntı yapılan belaes

ya anlamadıgım şey nıye geriyosunuz gecen sezon gttik gişeden biletimizi aldık baya bi dolaştık stadın etrafında her gören cinconlu hosgeldiniz dedi hatta atkı degişmek istediler ben hiç zannetmıyorum ki yarın tatsız bişey olsun...

Keşke Öyle olsaydıOuch

Geçen seneye göre çok bilenmişler bize biraz hazımsızlıkla ve alkol ile birlikte istenmeyen bir sürü olay oldu.Bundan en çok zararıda bu oalylarla hiç bir ilgisi olmayan eskişehire mac için cevre illerden gelicek cinconlar çekicek bekleyelim ve görelim bundan sonrasını...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2009 saat 18:04
Valla ben kimseye sövmeden milkaların stadına gittim. Buna rağmen o, yeni açık tribünlerinin arkasında MİGROS'un önünde benim şehrimi hayırlayanları(küfredenleri) en iyi biçimde ağırlamaktan! yanayım. Hep dostane, insancıl mesajlar verdiğimi şu forumu azıcık takip edenler bilir. Ama benim derdim Anadolu'yu birbirine kırdırmamak. Anadolu'daki kuvvetlerin, farklı sevdaların kan kaybetmemesi.

İstanbul mu? O zaten EStanbul ve üç büzüğü de birbirinden ayırmıyorum. Yarınlarımızda benzer muameleyi bck de, gfb de gösterecektir. Bizim rengimiz, tarihimiz, kentimiz belli. Cam ve tel örgünün arkasından delikanlılık yapan, tepemize taş ve para yağdıranlara anlayış gösteren elbette göstersin ama bana uymuyor.
ANTİ BİZANSWink
TEK AşK ES ES!

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır