eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 04:46
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Haklısınız bize anadolu takımlarının bir sempatisi vardı.
Ama o zaman 2.ligdeydik bizi rakip bile görmüyorlardı.......
Oğuzhan kardeşim biraz dikkatli oku istersen.
Biz oralardaykende,vardık her zaman ve saygınlığımızda vardı,kimse bizi oralarada yakıştıramıyordu...
Ateşli yazma,mantıklı yazSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 04:50
Ben zaten aksini söylemiyorum.Eskişehir 2.lig'e yakışmıyor diyorlardı
Şimdi bizde diyoruz.Karşıyaka,Sakarya oraya yakışmıyor diye.
Ama tekrar gelseler tekrar birbirimizi yiyeceğiz.
Neyse yanlış anlaşıldım heralde,kusura bakmayın.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 04:51
Genelleme hoş olmuyor evet, oto kontrol lazım o meşale ile oraya girmeyin kardeşim olayın çıkacağı belli yada Gençler taraftarına küfür edince birşey değişmiyor, bence bunların hepsi aşırı bölünmüşlükten kaynaklanıyor, bir stadyum içersinde 4-5 ayrı grup olursa bu kadar olacağı bu. Türkiye de tribün kültürü Eskişehirspor ile başladı ama bu böyle giderse sadece belgeselerde kalacak onlar.

Liderlerin anlaşamadığı yada paylaşamadığı nediri bilmiyorum ama bu en azından tek bir büyük grup olmalı başında ise biri meşale yaktımı yada küfür ettimi bir haraketi ile susturacak kişi lazım.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 05:05
Helal olsun yani bir şey diyemiyorum sırada İBB nin seyircisimi var küfür edeceğimiz......Angry
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
xxvıESES Liste gör
Yazar

hüseyin kafalı
Yer: eskişehir
  Alıntı xxvıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 05:15
Egosunu tatmin etmek isteyen insanlar başlatıyor bence, onlar neden aramızda  anlamıyorum.Süper lige çıktığımızda herkes alkışlıyordu hoşgeldin eses diyordu, nerede kaldı o günler dostluk işlerini de yüzümüze gözümüze bulaştırdık tabiri caizse.Bu düşüncelerin sadece burada kalacak olması da beni ayrıca üzüyor.

Bende Gençlerbirliği taraftarından özür diliyorum, onlarda bizim gibi armasının peşinden koşan insanlar yani o lafları en son hakeden hatta hiç haketmeyen insanlar.

(Zoruma gidiyor böyle olması 70'lerdeki efsane nerde diyorum kendi kendime)
GERÇEKÜSTÜ ŞEYLERİ GERÇEKTE YAŞAMAKTIR ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK!

HAYAT=SİYAH+KIRMIZI
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 05:17
Alıntı yapılan holigantatar

Helal olsun yani bir şey diyemiyorum sırada İBB nin seyircisimi var küfür edeceğimiz......Angry
Sevgili Soner ikisini kıyas yapmayalım istersen.Olay o takım,bu takım değil,bütün takımlara karşı yapılmaması gereken yada yapmamamız gereken tribün tavırları üzerinedir:)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 05:20
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan holigantatar

Sevgili Soner ikisini kıyas yapmayalım istersen.Olay o takım,bu takım değil,bütün takımlara karşı yapılmaması gereken yada yapmamamız gereken tribün tavırları üzerinedir:)

Ahmet abi takım kıyaslaması değil demek istediğim ters düşmediğimiz takım kalmadı İBB nin seyircisi yok yakında onula bile ters düşeriz demek istemiştim.Ouch
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 07:22
Sanki küfürler, yapılanlar kasıtlı olarak yapılıyor. Sanki birkaç kendini bilmez taraftarımızı bölmeye çalışıyor. Bu kadar sağduyulu, centilmen taraftarımız varken bu olanlar neden?  Ya insan olmayan hayvanlar tribünde ya da hakkaten dışardan birileri yapıyor bunları...
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 09:45
Valla grupları toptan kaldıracaksın arkadaş arada iyi olanda gidicek ama yapıcak bişey yok son zamanlarda grupların katkılarını herkes bi sorgulasın bence maçlara bedava girmeler deplasmanlara bedava otobüsler ve üstüne bu bedava arabalardan para topluyorlar edilen onca küfürler hep gruplardan başlıyor.Kimse kusura bakmasın ama bu işin gerçek yüzü taraftarları iyice soğutuyorlar deplasmanlardan.
...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 09:50
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan mecek

Parasız pulsuz sorumluk duygusundan yoksun insanları tribün yaptırcam diyerek oraya buraya taşırsan sonucuda bu olur.
Sevgili Ali arkadaşım,yanlış anlama ama genelleme yapmasak diyorumSmile
Deplase olan tribün her zaman organize tribündür,arada ateşi çıkan kardeşlerimiz olur,normaldir sakinleştirilir ah birde o polisler girmese işin içine,işte o zaman reklam oluyoruz.
Bunlarda aşılacaktır, yavaş yavaş.

Değerli Ahmet abim bu bir genelleme değil maç sırasındaki gözlemlemedir. Çok insan gördüm karnını doyurmak için parası yok ama ya ağzı alkol kokuyordu yada normal insan tavırları gösteremiyordu (belliki mamasını çekmişti). Bu insanlar pek çok hemşehrisi düzgün bir şekilde içeri girmeye çalışırken onlarla bile kavga etmeyi göze alarak onlarında haklarını gasp ederek içeri girmeye çalışıyorlardı. Alkol alınmasına karşı değilim ama bu mubarek ayda içmeden gelemiyorsa bu kişiler demek içerde normal hali ile yapmaya cesaret edemeyecekleri davranışları sergilemek için alkol yada başka destek malzemeleri alıyorlar. Bu insanlar ESES imi temsil edemez. Bir ara ben stad içerisinde çocuklarımı kendi taraftarımdan nasıl korurumu düşünmeye başladım. Bunları görerek bunları söylemek genelleme sayılmaz. O maça 2 evladımla beraber gittim birisi 10 yaşında diğeri 15 yaşında arkamda ise 2 kız 1 erkek çocukları olan ailer vardı ve birçok kişide ailesini getirmiş deplasman tribününün soluna oturdular benim gibi. Bir ara küfür eden 2 grub o oturan aileleri yada normal (gerçek) ESES taraftarını yanlarına yanaşmaya davet ettiler kimsede bu davete uymadı. Biliyorlardıki o tarafta muhakkak çocukları için tehlike arz edecek olaylar olabilecekti. Aile bireylerini tehlike altında olmasını hangi aile bireyi isterdiki. Kapalıya yakın tarafa oturarak gençler tarafına organize küfür eden gruplar kimler bilmiyorum ama ESES in faydasına olan gruplar olmadıklarını çok iyi biliyorum bunuda gördüklerimden anlıyorum. Artık çocuklarımı sadece ag deplasmanı maçına değil ankaradaki hiçbir ESES maçına götürmeyi istemiyorum çünkü güvenliklerini sağlamam çok zor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır