eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 01:33
Evet Erdal Abi haklı..Tribünlere temizlik şart derken ; hiç olaya girmeyelim,birlik beraberlik olmayalım dayağımızı yiyip susalım demiyoruz ki...Gerekirse olaya da girilir..Fakat olayı biz çıkartmamalıyız biz milleti kendimizden soğutup anti pati toplamaya son vermeliyiz.Baştaki abilerimiz,tiribüne yıllardır gönül veren abilerimiz ,dayılarımız bu işe artık ön ayak olmalıdır...
Emin olun  renklere sevdalı,takımına bağlı genç kardeşleriniz  de bunu istiyor..
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 02:37
Arkadaşlar yazılarda sorunlarda çözümlerde çok net belirtilmiş kanımca bedava bilet ve otobüs olmayınca zaten maçla alakası olmayan bu tipler yakın zamandada bu işlerin peşini bırakır veya deşifre olurlar türbün liderlerine burada büyük görev düşüyor onların iyi niyetinden ve ESES aşkından şüphemiz yok ama bunu mutlaka uygulamalılar yoksa gerçekten geç kalınabilinir.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 04:34
  Eminim buraya yazı yazan çoğu kişi maç günü geldiğinde 360 derece değişiyor ve sürü psikolojisine uyup koro halindeki küfürlü tezahüratlara eşlik ediyor , ben kendi arkadaşlarımdan biliyorum kuzu gibi olan adam maça girip 10 bin kişiyi arkasına alınca aslan kesiliyor ,kendinden geçiyor , çözüm gerçekten çok zor ama tabiki de imkansız değil çok büyük değişim geçirmemiz lazım çokkkkk Big%20smile Bu da başarılara doyumla olacak gibi geliyor bana henüz başarıya oldukça açız inşallah esesim artık asansör takım olmaktan çıkar ve süper lige kök salarda taraftarımızda yıllar geçtikçe oturur , hala bank asya zihniyetinden kurtulamadığımızı düşünüyorum herkesin kandili mübarek olsun bu arada Smile
yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 04:48
asansor takım ne demek?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:03
Alıntı yapılan esaf

asansor takım ne demek?

Çıktığı ilk senelerde tutunamayıp düşen sonra çıkan tekrar düşen takımlara asansör takım derler
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:11
Alıntı yapılan 26şimşek26

Eminim buraya yazı yazan çoğu kişi maç günü geldiğinde 360 derece değişiyor ve sürü psikolojisine uyup koro halindeki küfürlü tezahüratlara eşlik ediyor , ben kendi arkadaşlarımdan biliyorum kuzu gibi olan adam maça girip 10 bin kişiyi arkasına alınca aslan kesiliyor ,kendinden geçiyor , çözüm gerçekten çok zor ama tabiki de imkansız değil çok büyük değişim geçirmemiz lazım çokkkkk Big%20smile Bu da başarılara doyumla olacak gibi geliyor bana henüz başarıya oldukça açız inşallah esesim artık asansör takım olmaktan çıkar ve süper lige kök salarda taraftarımızda yıllar geçtikçe oturur , hala bank asya zihniyetinden kurtulamadığımızı düşünüyorum herkesin kandili mübarek olsun bu arada Smile
Abicim o dediğin küfürün olmaması için insanların ekonomik şartlarının yerinde  ,huzurlu ,mutlu birer bireyler olmaları lazım. Bizim ülkemizde malesef böyle bir durum imkansız gibi gözüküyor. Adam bir hafta boyunca işyerinde patron dırdırı müşteri dırdırı evde kadın dırdırı çocuk dırdırı vs uğraşıyor. Alışverişe çıkıyor parası yetmiyor çocuğunu okula göndericek istediği şeyleri alamıyor vs vs.... Nitekim 1 haftanın stresini stadda atıyor. Tabi bende tasvip etmiyorum ama küfürün düzelmesi  şu an için imkansız bence.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:13

Alıntı yapılan esaf

asansor takım ne demek?

Çıktığı ilk senelerde tutunamayıp düşen sonra çıkan tekrar düşen takımlara asansör takım derler

peki eskişehirspor tarihinde hic asansor takım olmusmudur?

Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:18
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan esaf

asansor takım ne demek?

peki eskişehirspor tarihinde hic asansor takım olmusmudur?

Senin biraz araştırman lazım galiba daha yenisin taraftarlıkta anladığım kadarııyla kardeşim , bundan 13 - 14 yıl önceye bakarsan anlarsın ne demek istediğmi Wink
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:22
asansor takım diye bir inip bir cıkana derler demişsin 13 sene sana 1 sene gibi geldi heralde...

Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2009 saat 05:22
 Bazı gerçekler acıdır ve kabüllenmek erdem ister , bu acıyı çekenler iyi bilirler şu anda bulunduğumuz yerin kıymetini ve hoyratça bunu harcayıp çarçur etmezler ben bu acıyı en derinden hisseden eses taraftarlarından birisiyim 13 yıl kahroldum esesim süper ligden uzak kaldığı için ve şu andaki yerimizin değerini çok iyi biliyorum o yüzden de bi daha o kabusu görmemek için herzaman dua ediyorum Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,471 saniyede hazırlanmıştır