eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eğitime katkı..

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 12:31

Eğerki demokratik ve seviyeli bir forum olacaksa, mod'larında mesajların neden silindiğini yazması gerekir.Konuya gelince bir emekli öğretmen çocuğu olarak, imkanlarım dahilinde eğitim ve öğretime katkıda bulunuyorum.Forumdaki imkanı olan arkadaşların da bu konuya duyarlılık göstermesini canı gönülden isterim. 

Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
eseslisultan.26 Liste gör
Yazar

Gizem Temiz
Yer: EStanbul
  Alıntı eseslisultan.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 13:51
Gereksiz mesajların yanında benim için çok değerli olan, bu karmaşa içinde destek sağlayan mesajların da silindiğini görmek çok üzdü beni. Zaten mesajın içeriğinden anlaşılıyordu destekleyen mesaj olup olmadığı, bunlar neden silindi ben de tüm abilerim ve kardeşlerin gibi öğrenmek istiyorum. Evet, dün işin içine siyaset girmişti buna çok üzülmüştüm bilen bilir üzüldüğümü, ama bugün ortalığı sakinleştirmeye çalışan, ikili polemiklere girilmemesi için çaba gösteren kişilerin mesajları da bir kalemde siliniyorsa daha hiçbir şey demiyorum bu foruma.
O zaman şöyle yapalımi nasıl olsa mesajlar siliniyor ya, siz iyi ya da kötü, destekleyici ya da yanıltıcı ve hatta bunaltıcı tüm mesajlarınızı konunun başında yazdığım mail adresime atın, orda tartışalım ya da destekleyelim bu konuyu.
Doğuşun ihtilaldi, şampiyonluğun devrim olacak EsEs'im...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 17:34
Mesajlarınızın silinmesini istemiyorsanız ikili tartışmalara girmeyin bence. Çok fazla ikili tartışmalara giriyorsunuz. Mesajlar silinince de tepki gösteriyorsunuz. Cevap vermeyin bazı şeylere zaten konu uzamaz.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 18:05

Dün mesajı silinenlerden biride benim... ama haklı olarak silindigini düsünüyorum.tartısma gece gec saatlerde yasandıgı icin bircok kişi neler konusuldugundan habersiz. tartıştıgımız seyle başlıgın bi alakası kalmamıstı. bu yuzden mesajların silinmesi  normal...

Alper abinin mesajlarının niye silindigi konusuna gelirsek(gerci bu soruya silen mod daha iyi cevap verebilir) Başlıktan alakasız postlar silindikten sonra Alper abinin ortam yumusatıcı mesajları kalsaydı tek başlarına anlamsız olacaklardı. konuyu bilmeyen kişiler o mesajların ne anlama geldigini anlamayacaktı.

Dünkü tartımanın yasanmasının ve sonunda bi cok kişinin mesajının silinmesinin nedeni bana gore forumda mod sayısının yetersiz olmasıdır.

egere o esnada online olan bi mod olsa tartışma yaratacak mesajları silerdi ve hicbir sorun yasanmazdı.

Daha once dile getirmiştim bu vesile ile tekrar dile getireyim forumda huzur icin mod sayısı arttırılmalı...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2009 saat 23:10
Öyle arada bir tırpanın ayarı kaçıyor, hoşgörü göstereceğiz ne yapalım. Fatih kardeşime katılıyorum bazı mesajlar silinince öbür mesajlarda anlamını yitiriyor bazen. Benimkisi böyle olabilir. Daralıyorum bazen buralarda diye başlamıştım sanırsam :) , şimdi bu güzel mesajların ardından benimkisi garip kaçabilirdi...

Ama Alper abinin mesajlarını bilmem, eğer salt destek amaçlı mesajı arada kaynadıysa üzülürüm ama sende mazur gör Alper abi arkadaşların işide zor heleki geçmişte yaşanan "mod" depreminden sonra. Zor iş valla, arada hafif sertliğe izin vereceksin, bazen gidişatı sezip önceden müdahale edeceksin, bazen bırakacaksın ki herkes ibret alsın falan filan. Ama hakikaten ben dün geceki mesajıma kadar büyük bir gerilim görmedim sonradanmı birşeyler oldu yada konu hassas biryerleremi kaydı bilemem...

En iyisimi biz kızımızın güzel hareketini tebrik edip bu denli manalı bir konuya "densiz" mesaj atanları muhattap almayalım moderasyon gereğini yapsın. Konuya zahmet edip yazacaklarda el vicdan yazsın ... 

Tebrikler Gizemcim, teşekkürler bize insanlığımızı hatırlattığın için, minik bir ele el uzattığın için, başka ellerin uzanmasına yardımcı olduğun için...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
eseslisultan.26 Liste gör
Yazar

Gizem Temiz
Yer: EStanbul
  Alıntı eseslisultan.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 01:34
Alıntı yapılan otomatikkapi

Tebrikler Gizemcim, teşekkürler bize insanlığımızı hatırlattığın için, minik bir ele el uzattığın için, başka ellerin uzanmasına yardımcı olduğun için...
Teşükkür ederim düşünceniz için, benim gibi düşünen insanların varlığını bildiğim için bu konuyu burda paylaştım, ilk önce pişman oldum ama sizin gibi iyi şeyleri destekleyici kişileri gördükçe iyi bir şey yaptığım için ben de seviniyorum.
Doğuşun ihtilaldi, şampiyonluğun devrim olacak EsEs'im...
Yukarı
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
  Alıntı solkanat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2009 saat 12:32
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin www.oradabirokulvar.org sitesindende istediğiniz ilde,istediğiniz kriterlere uygun okulu arayıp,istediğiniz şekilde yardım yapabilirsiniz.İyi pazarlar.
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır