eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür" Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 10:27
Bu güzel fikre sahip çıkma vakti. Öğrenci arkadaşlarımızın özellikle liseli ve üniversitelilerin, hocalarıyla, mezun olmuş iş güç sahibi diğer üniversiteli ağbeyleriyle birlikte olması adına bu fırsatlara destek olmalıyız. Gelmek isteyipte maddi imkansızlıklardan gelemeyen öğrenci arkadaşlarımızı, bu sezon sahip çıkacağız ve ESKİŞEHİRSPORLULUĞA yakışan bir şekilde deplasmanlarımızı yapacağız.
Not:Bende bu gençler maçıyla birlikte 2 arkadaşımızın deplasman ücretini karşılıyorum.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
resit Liste gör
Deneyimli Yazar

Reşit Göçmen
Yer: es-es,marmaris
  Alıntı resit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 10:44
cok degerli bir fikir ..aynen bende katılıyorum..
ÜSTÜME DÜŞEN GÖREV NEYSE BEN HAZIRIM..
ben es-es de olmasam bile deplasmana gelemesem bile havuza bana ne düşerse hemen yatırırım..
semih ,murat hoca ve katkıda bulunan herkeze..
AFERİM.... 
Tüm Forumların En Yaşlı ve huysuz adamı ES-ES li ReSiT BaBa..

www.marmariseses.org
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 11:04
    Semih Hocam daha önce sana söz verdiğim gibi Gençlerbirliği maçına bir öğrenciyi ben götüreceğim.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 12:14
bu senede öss var deplasmana gidemiycem=( belki sizlerle gelirim. fikir cok güzel tebrik ederim hocamClap
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 12:56
ne kadar ayrıcalıklı bir taraftar topluluğu ve site olduğumuzu her an belli ediyoruz, ne kadar övünsek azdır...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 13:54
bende gelmek isterimm sizinle abilerim sizinle deplasman ne güzel olur :)
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 15:24
Çok güzel bir fikir aklına sağlık abilerim bende gelmek isterim deplasmanlara :)
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 15:26
Şu anda ben hiç bir katkı yapamama ama elbet birgün köyden paramız gelirse bende bu tür işlerde elimden geleni yapmayı düşünüyorum sadece ögrenciler degil gercekden madi durumu zayıf olan kişileri ama yürekden eseslileri götürmeyi düşünüyorum

Arkadaşlara kolay gelsin diyorum sahip cıkılması bir organisyon özeliklede arkadaşları tanıyoruz hepimiz art niyet ve menfat için yolarda degiler .
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 16:07
ismail hocam eğer bu bölümü okuduysan gençlerbirliği maçına beraber gideriz artık
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 16:40
Gençlerbirliği Maçı İçin Verilen Otobüs Ücreti Taahhütleri
1. Semih Hoca - 2 kişi
2. Murat Hoca - 2 kişi
3. Turgut abi - 1 kişi
4. Reşit abi - 1 kişi
5. .......

bu vaatlerin dağıtımı noktasında ilk olarak koreoeses'te aktif olarak çalışan arkadaşlarımızın götürülmesini öneriyorum. zaten üniesestende bir çok arkadaşımız bu oluşumun her aşamasında aktif görev alıyorlar. buradan bu ekibe de yaptıkları ve yapacakları için bir kez daha teşekkürler. sizlerle gurur duuyoruz.
en kısa sürede emre angı, deli mustafa veya boranın benimle irtibata geçmesini rica ediyorum.   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,501 saniyede hazırlanmıştır