eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür" Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: "Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür" Kampanyası
    Tarih: 31/Ağu/2009 saat 00:48
Sevgili Eskişehirspor taraftarları, günümüzde öğrenci olmak malum çile çekmek, açlık ve sefalet sınırlarında yaşamak  anlamına gelmektedir Smile  maddi durumu en iyi olan arkadaşlarımız bile öğrencilik yıllarında dönem dönem sıkıntılar çekmişlerdir. oluşumumuzun hitap ettiği kitle de çoğunlukla öğrencilerden oluşmaktadır.

liselisinden, üniversitelesine bir çok öğrenci arkadaşımız takımımız için varlarını, yoklarını ortaya koymakta ve ellerinden gelen her çabayı göstermektedirler. yapacağım öneriler ilk başta üniversiteli öğrenci arkadaşlarımıza yönelik olacaktır. fakat ilgi olursa liseli gençlerimizi de kasayacak şekilde kampanyayı genişletebiliriz.

üniversiteli arkadaşlarımız yaptıkları toplantılarda bizimle, ünieses organizasyonları ile tertemiz deplasmanlara gidememelerinin önündeki en büyük engelin mali konular olduğunu dile getirmişler ve sonuna kadar da haklılardır. bir öğrenci için gidiş, geliş, yeme, içme derken deplasmna maliyetli bir etkinlik olmaktadır. ben de şahsi olarak bu soruna çözüm bulma adına böyle bir kampanya başlatarak, kısmende olsa arkadaşlarımızın mali sorunlarına yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum. 

ünieses olarak satışını yaptığımız ve hesabını kuruşu kuruşuna verdiğimiz ürün karları ile geçen sezon Konya deplasmanına öğrenci arkadaşlarımızı yollamıştık. fakat ürün satışlarından elde edilen gelirle bu işi finanse etmek çok çok yetersiz kalacaktır. ne yapabiliriz:
gerek bizim içimizden gerekse dışarıdan maddi durumu iyi taraftarlarımızdan her deplasman yolculuğu için istediği sayıda öğrencinin otobüs ücretine finansör olmasını sağlayabiliriz. Otobüs ücreti 15 TL mi, diyorum ki ben 2 öğrencinin daha otobüs ücretini karşılayacağım. bu 1. fikrim. 2. fikrim ise havuz projesi.

bu sefer kimin götürüleceği sıkıntısı mı çıktı. o zaman havuz yapacağız. Finanse edileceği vaat edilen, önden belli olan miktardan bir havuz yapacağız. Havuzdaki parayı öğrencilerimiizi sübvanse etmede kullanacağız. Atıyorum 15 TL mi normal ücret, destek miktarına göre öğrenci 10 TL ödeyerek bu deplasmana katılabilecektir diyeceğiz. Suiistimaller olmayacak mıdır? Elbette olacaktır ama denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. 

sistem böyle işlemek zorunda değil bu yazdıklarım kafamdaki düşüncelerin kelimelere dökülmesi. siz taraftarlarımızın bu konu hakkında görüş bildirmesini ve önerilerde bulunmasını rica ediyorum. örnek bir taraftar kitlesi istiyorsak, gençlerimize sahip çıkmalı ve onlara öncü olmalıyız. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 00:57
Semih Hocam bu konu başlığı üzerine ellerinizden öpmek gerekir diye düşünüyorum ..
Deplasmanlara bu sene ÖSS' yüzünden fazla gidemeyeceğim ancak bir deplasmana sizinle gitmek istiyorum ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 01:03
her ne kadar maliye bölümünde görev yapsam da para ile ilgili konular her zaman çetrefilli konular olmuştur. destek ücretlerinin nasıl toplanacağı, dışarıdan destek verecek insanların internetten para yollamaları vb. bir çok konunun konuşulması gerektiğininde farkındayım. bu konularda da düşüncelerim var. para konusunda en önemli şey güven ve şeffaflıktır. biz Ünieses olarak her ikisini de layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

bu kampanyanın yürütülmesi, yapılacak bağışların toplanması, hem bu siteden hem ünieses sitesinden ayrıntılı olarak duyurulması ve hesapların açıklanması noktasında, kendisinin henüz haberi yok ama Smile forumda hemen hemen herkesin tanıdığı Şahin abimizin ilgilenmesini rica edeceğim. şahin abi zaten emekli, her deplasmanda da araçlarımızdaki yerini alıyor. bu işe ondan iyi sahip çıkacak  kişi düşünemiyorum.

ayrıntılar sonra da konuşulur. benimkisi sadece bir fikir ve sizlerin düşünceleri, katkıları bu süreçte önemli. lütfen önerilerinizi burada dile getirin, tartışalım ve bu konuda mesafe kat edelim. bu sayede hem takımımıza hem de öğrencilerimize destek vermiş oluruz.

biz bu kampayaya katılım çok olsa da olmasa da ünieses ile deplasman yapan, belirli geliri olan kişiler olarak zaten sonuna kadar destek vereceğiz. hatta ben fiyatını 15 TL olarak açıkladığımız gençlerbilriği organizasyonumuza 2 arkadaşımızın yol ücretini ödeyeceğimi buradan taahhüt ediyor ve kampanyayı başlatıyorum. lütfen öğrecilerimize desteklerinizi esirgemeyiniz.

Bir Öğrenciyi de Sen Deplasmana Götür

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 01:43
Bu uygulama zaten benim yıllardır gidebildiğim deplasmanlara giderken yaptıgım bi uygulama. Eskişehirden hangi deplasmana gitsem yanımda mutlaka bi kardeşimi de götürüyorum, bundan sonra da Allahın izniyle hep götüreceğim.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:14
Sevgili Semih Hoca;
Akademisyenlere olan sevgim ve saygım bu projeyi sizin dizelerinizden okumakla bir kat daha arttı.Yine bir ilki Eskişehirspor taraftarı olarak gerçekleştireceğimizden şüphem yok.Bana nasip olmadı sizinle deplasmana gelmek en kısa sürede aranıza katılmayı ümit ediyor selamlarımı gönderiyorum.
Sevgilerimle
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:14
sevgili yiğit, yaptığın çok güzel bir davranış ama biz bunu bireysellikten çıkartıp, kurumsal hale dönüştürelim istiyoruz.
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 02:27
Semih Hocam bu güzel düşünceniz için sizi ve üniESES'i tebrik ediyorum, zaten kısa süre içinde üniESES organizasyonları ile beğeni toplamıştı eminim bu kampanyanın ardından bu daha da artacak ve üniESES geniş kitleleri peşinden sürükleyen Eskişehirspor markasına değer katan bir oluşum olacaktır, tebrikler.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 03:37
Semih Hocam tebrikler.Çok güzel bir düşünce..Bana göre havuz sistemi daha iyi gibi..Bir banka hesabında 2 hafta boyunca toplanan paralarla deplasmana gidemeyen ögrenci arkadaslarımızı götürebilirsiniz.

Thumbs%20Up
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 05:29
Öğrenciler deplasmana götürülür.
Site olarak gücümüz elverdiğince,yardıma ihtiyacı olan öğrenci yada öğrencilerin velisi olalım,velisi olduğumuz öğrencilerimizin maddi ve manevi takipçisi olalım,ama bu işe soyunursakda sonuna kadar gidelim.
Bu iş için yapılanalım,katılım sağlandığı taktirde,uyarımızı açık msj.şeklinde yapacağımızı "Aynı site sakini olupta geçiktirilen borçları,isteyen yöneticiler gibi"söyleyelim.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 09:08
çok güzel kampanya semih hocam sizi tebrik ederimClapClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır