eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES 2009 İftar Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES 2009 İftar Organizasyonu
    Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:25
Geçen hafta yapılan toplantı neticesinde alınan kararlar ile bu sene daha aktif olacağız ve sayımız daha da artarak, sadece deplasman organizasyonlarıyla değil tüm organizasyonlarımızla, tüm davranışlarımızla camiamızda örnek olarak gösterilen bir oluşum olacağız. Bunun neticesinde hem toplantı yapmak hem de Ramazan ayına gireceğimiz şu günlerde birlikte iftar yapmak için toplanılacaktır.

NOT1:Eskişehir dışındaki renktaşlarımızı da aramızda görmek bizleri mutlu edecektir. Wink
NOT2: Tarih, mekan ve menü yakın zamanda açıklanacaktır.
Alıntı yapılan Boraes

Eğer sessizlik devam ederse daha iftar organizasyonunu düzenleyemiyorsak bundan sonra boşuna uğraşmayalım.

Bana kalırsa eskisehirspor.com'da açılan iftar organizasyonuna katılabiliriz.Hem diğer taraftarlarımızla tanışır, hemde zaten belli bir yerde toplanmak,görev dağılımı yapmak için yapacağımız toplantıyı gerrçekleştirebiliriz.
Organizasyonda geçen sene iftarımıza katılan Mehmet Bey(es_bil) düzenliyormuş.
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2381

Lütfen gelecek arkadaşlarımız bizim listeye devam etsinler.Eğer kararımızıda verirsek 28 Ağustos Cuma günü diğer taraftarlarımızla iftar yapabiliriz.
Hocalarımız için uygunsa bu organizasyona katılalım diyorum.Lütfen herkes görüşünü bildirsin.
12 kişieye mail attım.Artık ister bu organizasyona katılım veya diğer yapılacak organizasyon hakkında görüşlerini bildirirler herhalde.
Listeye devam edebiliriz.

1-Erman Özsoy
2-Bora Erduran
3-Emrah Avcıalp
4-Mustafa Özcan
5-Harun Ulubilen
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:35
tarih kesinleşsinde uyarsa seve seve katılırım.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:38
erman bu organızasyon diğeri ile berabermi olucak ?
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 20:13
Alıntı yapılan ReprimonD

erman bu organızasyon diğeri ile berabermi olucak ?
Tam kesin değil ama büyük ihtimalle diğer başlıkla birlikte olacak.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 00:26
GÜNCEL
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 01:04
Arkadaşlar şuan için hali hazırda düzenlenen iftar yemeği organizasyonumuz varken hem birlik açısından hem de toplu olarak tanışma açısından düzenlenen yemeğe katılmanızı isterim.Eğer tarih konusunda problem varsa diğer konuya yazan 15 kişiyle konuşup sizlerle de konuşup farklı bir tarihe aldırabiliriz.A'la park bu konuda problem çıkartmaz ..
Daha taraftar yemeği havasında bir iftar olması açısından sayının da çok olması önemlidir diye düşünüyorum.Tabi Üni ESES olarak ayrıca bir iftar yemeği düzenlemek istiyorsanız karar sizindir ama gideceğimiz mekanda konuşma ve tanışma açısından verimli olacağı kanaatindeyim.Bizim de sayımız az olduğu takdirde orada saatlerce oturup muahbbet etme konusunda burun kıvırabilirler.Ama ben en başta 50 kişi olarak anlaşmıştım.O sayı olduğunda her hangi bir moral bozucu durum olmadan orada istedğimiz kadar otururuz. Güzel bir iftar yemeği olur diye düşünüyorum..
Dediğim gibi karar sizindir.Topluca bir tanışma açısından daha verimli olması için hepinizi bekleriz..
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 01:24
Barış aslında bizim organizasyon konusu senin ayarladığından daha önce gündeme geldi. Daha sonra senin açtığın başlığı görünce cuma günkü iftara katılma fikri oluştu. Yalnız listeden de belli olacağı şekilde biz de birlik olamıyoruz. Tarih daha sonraya alınabilirse daha çok katılım sağlanabilir. Bizler de bu forumdan insanlarla tanışmak isterizSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2009 saat 01:29

Erman yanlış hatırlamıyorsam senle biz daha önce tanışmıştık. :)

Neyse bizim organizasyon da Ramazandan önce gündeme geldi Mehmet Abiyle (es_bil)
Ama nasıl olurdu falan derken anca duyurduk.Yine de erken duyurduğumuzu düşünüyorum.1 Hafta önceden duyuru yapmamıza rağmen katılım daha doğrusu BİRLİK az....Tarih konusunda net anlamda ne düşündüğünüzü özelden konuşalım madem
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
beyti_webster Liste gör
Yazar

beytullah
  Alıntı beyti_webster Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 11:35
erman ünieses'e mesaj atamadım bitürlü siteden yada benden kaynaklanan bi sorun olsa gerek.bende katılmak istiyorum.listeye eklersen sevinirim ne zaman nerde olursa ordayım :)
esogü matematik//uniESES//ESOGÜ eskişehirsporlular//
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2009 saat 23:38
1-Erman Özsoy
2-Bora Erduran
3-Emrah Avcıalp
4-Mustafa Özcan
5-Harun Ulubilen
6-Erkan Töre
7-Kadir Gürcan
8-Beytullah (soyadını unuttum hacım kusura bakmaBig%20smile)
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır