eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ant. maçımızın yayınlanması için Lig TVye mesaj

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:03
Alıntı yapılan omerbihlar

Dün Mehmet Demirkol'un Stadyum prograında söylediklerini dinleyenler olmuştur.

"Maçların tamamı yayınlansa Gençlerbirliği-Beşiktaş maçını değil Belediyespor-Eskişehirspor maçını izlerdim."

"Hiç kimse izleyemediği takımı tutmak istemez. Eskişehirspor'u izleyebilsem belki de Eskişehirspor tutarım."

"Wigan'ı, Tottenham'ı, Manchester'ı izledim ama henüz Eskişehirspor'u izleyemedim."

"Üç büyükler tabiri sadece onların maçları yayınlandığı için var. Avrupa'da üç büyük beş büyük yok çünkü hepsinin maçları yayınlanıyor."

ClapClapClapClapClap
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:07
bence yayınlanmasın tribün desteği azalır. eskişehir ili hariç çok da talep olacağını zannetmiyorum. ligtv nin yayınlaması pazarlama açısından da çok mantıklı değil yani.
ama olayın diğer boyutu da bu maçın yayınlanması için talep olduğunu göstermek, ileride daha çok işimize yarayabilme ihtimali olduğundan kampanyaya destek verilmesi gerekir.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
  Alıntı TOTTI26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:07
gurbettekı kardeslerımız ıcın cok guzel olur ama bızımıcın sorun cıkarabılır malum ramazan ayındayız ve bılet fıyatları bellı maca fazla ılgı olmamasından korkum var ama mail attım sadece endişemi dile getirdim takımın  bu mac daha cok destege ıhtıyacı var 
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:09
Alıntı yapılan omerbihlar

Dün Mehmet Demirkol'un Stadyum prograında söylediklerini dinleyenler olmuştur.

"Maçların tamamı yayınlansa Gençlerbirliği-Beşiktaş maçını değil Belediyespor-Eskişehirspor maçını izlerdim."

"Hiç kimse izleyemediği takımı tutmak istemez. Eskişehirspor'u izleyebilsem belki de Eskişehirspor tutarım."

"Wigan'ı, Tottenham'ı, Manchester'ı izledim ama henüz Eskişehirspor'u izleyemedim."

"Üç büyükler tabiri sadece onların maçları yayınlandığı için var. Avrupa'da üç büyük beş büyük yok çünkü hepsinin maçları yayınlanıyor."

ClapClapClap Helal olsun Mehmet Demirkol 'a...
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
cemk Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı cemk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:28
Edit.
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:30
Cem son güne kadar Lig tv yayın akışı değişebiliyor. Maillere devam arkadaşlar...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 19:30
Cem beşiktaş-gaziantep maçı Cuma günü cumartesi tekrarını vercek
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 20:42
Bende yolladım

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 21:11
arkadaslar face de paylasalım.. daha cok mesaj atılsın

izmir/bayraklıESES
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 21:25
Artık DIGITURK elinş cebine atacak kardeşim, 9 maçın 9 unu da yayınlayacak, teknoloji mi yok var, ekipman mı yok var, yayınlayacak kanl mı yok, digital sistemde açıverirler 9 ayrı kanal olur biter, eeeh masraf artacak, kardeşim bu kadar sponsor, bu kadar reklam geliri nereye gidiyor acaba?

Yapacaklar artık, yapmak zorundalar. Öyle hiçbirşeyin arkasına saklanmasınlar...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır