eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ant. maçımızın yayınlanması için Lig TVye mesaj

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 16:49
Aynen yayınlanmasın benim için iyi olsa bile çünkü edirnedeyim fakat yayınlanmasından yana değilim..Bu bilet fiyatlarıyla zor dolar yoksa hemde ramazanda..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 16:52
Konu kapansın.Ligtv yayınlamasın.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 16:53
Bu maça iftarı bahane edip gelemeycek kişiler zaten bi zahmet diğer maçlara da gelmesin. Kumanyasını alsın yanına gelsin stadyuma, bir gün ekmek arası bişey ile geçiştirilirse hiç birşey olmaz. Ben Eskişehir de bulunduğum sürece hiçbir maçı kaçırmadım kaçırmam da. Şuan uzaklardayız lütfen maç verilsin verilmesin canlı olarak dolduralım stadyumu. Verilirse güzel olur 3500km uzakta Eskişehirimi izlerim ve şehrimi, hemşerilerimi görürüm.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:00

O stad hertürlü dolacak zaten.Yayınlansında gurbetteki taraftarlarımızda izleyebilsin maçı.

Mesajlara devam.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:03

Geçen sene Gs, Fb, Bjk maçları 50 TL idi. Trabzonspor maçı ise 25 TL idi. Bu maçların hepsi Lig TV'den yayınlandı. Maçların hepsinde stadyum %90 oranında dolu idi.

Neye ve kime göre hesap yapıyorsunuz?

Her zaman ve her şartta maça gidiyoruz. Hiçkimsenin Ramazan ayını ve Bilet fiyatlarını sebep göstererek,  maça gitmeyeceğini düşünmüyorum.

Kulübümüz, maçın TV'den yayınlaması ile biraz daha fazla gelir elde edecektir. Üstelik Tv'den yayınlanan maçlarda, futbolcuların performanslarında artış oluyor.

Şehir ve Yurt dışında bulunan Esesliler için iyibir buluşma olur hem...

Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:12
Zaten dunyada tek olabiliriz, veya az cok gelismis ulkelerde.
Varmi boyle bir sey ya, medya sadece dort takimin maclarini yayinlasin gerisi birak tvden tekrarini falan radyodan bile dinleyemez hale getirildi.
TFF ve medyanin ortak calismasi bunlar. Sadece 4 maca yayin haklari varmis sozde ve sonra islerine gelince hemen bunu 5e cikartiyorlar.

Cocuk aldatmaca gibi  bir sey bu.
Bir dahaki ihalede bunlara cok onem vermesi lazim TFFnin fakat dedigim gibi bu TFF ve Medyanin ortak calismasi oldugu icin pekte umutlu degilim.

Insallah bu konulara dikkat ederler gelecek ihaledede onumuzdeki senelerde daha iyi yerlere gelir medyamiz.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:28
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Ordan konuşmak hoş !! Angry
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:31
Neyse ki çok şükür kupa maçlarını TRT verecek
kurtulduk şifredenBig%20smile
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Ordan konuşmak hoş !! Angry

Kardeşim gurbetçiler için iyi olacaktır tabikide.Taraftar sayımızdada eksilme olucaktır.Mağlum ramazan ayı iftardan sonra maç var.
Taraftar iyi olmazsa maçı kazanamayız.Çoğu maçı taraftar ile kazanıyoruz
Ligtv yayınlasın maçı kazanmasakta olur diyorsan bilemem
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 17:37
Dün Mehmet Demirkol'un Stadyum prograında söylediklerini dinleyenler olmuştur.

"Maçların tamamı yayınlansa Gençlerbirliği-Beşiktaş maçını değil Belediyespor-Eskişehirspor maçını izlerdim."

"Hiç kimse izleyemediği takımı tutmak istemez. Eskişehirspor'u izleyebilsem belki de Eskişehirspor tutarım."

"Wigan'ı, Tottenham'ı, Manchester'ı izledim ama henüz Eskişehirspor'u izleyemedim."

"Üç büyükler tabiri sadece onların maçları yayınlandığı için var. Avrupa'da üç büyük beş büyük yok çünkü hepsinin maçları yayınlanıyor."
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır