eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İftar Yemeği (3 Eylül Perşembe)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 05:43

Bu sene katılımın neden bu kadar az olduğunu bende anlamış değilim.3 sene önce ben düzenlemiştim..20-25 kişi katılmıştı.Gerçi yine azdı.Ama ilk için iyi bir başlangıç demiştik..

2 sene önce yine bi iftar yemeğine katıldım..50 kişi kadar vardık..
Hani tarih uymuyor kimseye desek ;  o konuda da birşey yazan yok.Tarihi başka bi güne alsak aslında vb. şeklinde durumlar da olmadı..Sadece katılım yok..
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 06:17
1 ) Barış BAŞ  (simsek26)
2) Hüsnü
3 ) Mehmet Ergim İMAN (es_bil)
4 ) Mehmet YAĞCI ( Sephodyrm )
5-) Serdar TÜĞSÜZ 
6- Esin VARNALI
7- HÜSEYİN ZEYBEK ( sağlığın gülü)
8- ERKAN SARGIN ( es_se)
9- SERKAN SARGIN ( ceyrancı)

hadi beyler devamı gelsin böyle devam edelim ....
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 12:32
Arkadaşlar bu konuyu mümkün mertebe güncel tutalım, haberi olanlar olmayanlara haber versin, mutlaka o gece bir programı olmayanlar gelsinler, programı olanlar ise eğer değiştirebilirlerse değiştirip veya iptal edebilirlerse iptal edip mutlaka katılsınlar...

Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2009 saat 13:52
Konu Başlığı GENEL Konu kategorisinde Duyuru olarak en üste sabitlenmiştir.

MOD.

Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:08
     eee kimse katılmayacak mı.Önemli olan yemek veya iftar değil taraftarın düzenlediği bir şeye katlmak.Kısacası emeğe saygı.Sanırım bir taraftar olarak pek birlik olmayı başaramıyoruz...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:24
Barış kardeşimiz 3-4 yıl önce( o zamanlar 14-15 yaşlarındaydı) böyle bir girişimde bulunmuş,bizler de kendisini hem takdir etmiş hem de organizasyonuna katılmıştık.
kısmetse bu yılda beraber oluruz.

1 ) Barış BAŞ  (simsek26)
2) Hüsnü
3 ) Mehmet Ergim İMAN (es_bil)
4 ) Mehmet YAĞCI ( Sephodyrm )
5-) Serdar TÜĞSÜZ 
6- Esin VARNALI
7- HÜSEYİN ZEYBEK ( sağlığın gülü)
8- ERKAN SARGIN ( es_se)
9- SERKAN SARGIN ( ceyrancı)
10- Erkan AKÇORAY (kartES)

Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2009 saat 19:51
     Erkan amca valla en çok seni görmediğimde şaşırmıştım.Ama tabi sende deplasman yorgunluk felan derken anca dinlendim herhalde.Cuma günü görüşmek üzere...
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 00:45
Evet..taraftar olarak birlik olmayı beceremiyoruz galiba..Umarım cuma günü görüşürüz fakat eğer sayı 10-20 civarı olursa taraftar yemeği tadında bir organizasyon olmaz zannediyorum.A'la parkı iptal edip herkese uygun merkezi bir yeri ayarlayabilirim.Ama siz bilirsiniz tabi..Şuan için A'la parka 50 kişilik yerimiz mevcut
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 00:48
Alıntı yapılan simsek26

Evet..taraftar olarak birlik olmayı beceremiyoruz galiba..Umarım cuma günü görüşürüz fakat eğer sayı 10-20 civarı olursa taraftar yemeği tadında bir organizasyon olmaz zannediyorum.A'la parkı iptal edip herkese uygun merkezi bir yeri ayarlayabilirim.Ama siz bilirsiniz tabi..Şuan için A'la parka 50 kişilik yerimiz mevcut

Organizasyonunuz inşallah fazla kişinin katılımıyla olur.

Ancak bana göre bu forumda yazan birçok kişinin eti ne budu ne ?

Demem odur ki,amaç birlik olmak,renkdaşlarla güzel bikaç saat geçirmekse,bunu daha mütevazi bir ortamda yapmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum.

3 kap yemek 3.5 TL Smile (Gibi mütevazi bir yer ayarlanırsa tabii ki katılmak isterim)

Tabi listedeki renkdaşlarımızın görüşü daha önemli böyle bir mekan değişikliği olması hakkında.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
oldcity_twentysix Liste gör
Yazar

bahadır
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oldcity_twentysix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2009 saat 00:56
BENDE GELMEK İSTERİM AMA SADECE PAZAR GÜNLERİ İZİNLİYİM.İFTARI İŞYERİNDE YAPMAK ZORUNDAYIM AYRILAMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır