eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

isim@esesim.com

Cevapla Cevapla Sayfa  123 28>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: isim@esesim.com
    Tarih: 20/Oca/2013 saat 20:07
Alıntı yapılan Şafak

Alıntı yapılan serdargül

ben adres bile alamıyorum açık falan da değil bir işi doğru yapsalar şaşarım zaten

2009'da açmısım konuyu 3 yılı aşkın süre geçmiş biseyler yapmaya çalıstık siteyi maddiyat ve boş vakit bulamamaktan ve 1.sebep olarak mevcut bulundugumuz sitenin popülerliğinden ilgilenemedik. yayına sokamadan 2012'de alan adını devrettik.Devrettiğimiz kişide sanırım bu nedenlerden site aidatını yatırmadığından site boşa düşmüstür.Mailler sadece msn olarak kullanılır artık.
Laf Sokmak olarak anlamada. sende bukadar Doğru bişeyler yapsanda yararlansak.

Serdar arkadaşımız bireysel algılamasın genel eleştiri;
Boş ver hocam hep aynısı oluyor, başlarsın projeye herkes gaza getirir sonra kimse yardım etmez öyle tek başına debelenirsin, sonunda hizmeti mecburi durdurunca yemediğin laf kalmaz. Facebook olduğu sürece başka hizmet açmak imkansız çünkü bizim insanımız ilaki oradan paylaşcak hava atacak, tutup youtube'un benzerini yap eses formatlı gider yine oradan paylaşır girmez siteye ama sen siteyi durdurdun mu maliyetinden dolayı birşeyi beceremiyor oluyorsun.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2013 saat 20:05
ben msn den kaynaklı diye düşünmüştüm
yani Eskişehirspor düşmanlığı olabilir mi diye
afedersiniz kimseyi kırmak istemedim

EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2013 saat 18:44
Alıntı yapılan serdargül

ben adres bile alamıyorum açık falan da değil bir işi doğru yapsalar şaşarım zaten

2009'da açmısım konuyu 3 yılı aşkın süre geçmiş biseyler yapmaya çalıstık siteyi maddiyat ve boş vakit bulamamaktan ve 1.sebep olarak mevcut bulundugumuz sitenin popülerliğinden ilgilenemedik. yayına sokamadan 2012'de alan adını devrettik.Devrettiğimiz kişide sanırım bu nedenlerden site aidatını yatırmadığından site boşa düşmüstür.Mailler sadece msn olarak kullanılır artık.
Laf Sokmak olarak anlamada. sende bukadar Doğru bişeyler yapsanda yararlansak.
Yukarı
yasir_eses Liste gör
Yazar

Yasir
Yer: Esk
  Alıntı yasir_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2013 saat 22:15
@esesim.com uzantılı mail adresime mail gelmiyor arkadaşlar nasıl düzeltebiliriz?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2013 saat 23:35
Bu alan şu anda açık üyelik için aktif değil. Esesim.com e-posta account@esesim.com olması ilgi ifade webmaster başvurun.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2013 saat 23:31
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2013 saat 21:40
esesim.com uzantılı mail adresimden mail alamıyorum konuyla ilgilenen arkadaşımızdan rica ediyorum sorunu düzeltebilir mi
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2011 saat 16:23
Maillerle ilgili sıkıntı giderilmiş ve mail alımı açıktır. mail almak isteyenler https://domains.live.com/members/signup.aspx?domain=esesim.com adresinden alabilir.

Not:Önemli Yerlerden gelecek e-mailler için, bu mail adresini kaydettirmeyiniz.

Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 16:05
Teşekkürler.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2011 saat 15:28
mail gelmeme sorunu uzun bir aradan sonra düzelmiştir. Bidaha yaşanmaması dileğiyle.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır