eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Öncesi Kamp Ve Gelişmeler

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Sezon Öncesi Kamp Ve Gelişmeler
    Tarih: 30/Tem/2007 saat 18:54
Kaldığımız yerden devam...Smile
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 12:21

Nevşehir Kampından Haberler...

(30.07.2007 13:41:19) - 

2.etap hazırlıklarını Nevşehir´de sürdüren ayrıca Kapadokya Cup turnuvasındaki maçlara katılan ekibimiz bugün sabah yaptığı idmandan sonra yarın oynayacağı Kartalspor maçı için Teknik Direktörümüz Metin DİYADİN tarafından istirahat verildi.Sabah kros çalışmasına tüm takım eksiksiz katılırken,dünkü maçta hafif sakatlık yaşayan Ulaş idmanın sonlarına doğru ayak bileğinde rahatsızlık hissettiği için ayrıldı.Masörlerimizden Ahmet YILMAZ,Ulaş´ın önemli bir rahatsızlığı olmadığını gerekli tedavinin yapıldığını,yarınki turnuva maçında forma giyebileceğini söyledi.

Altay maçı ile ilgili olarak Metin Hoca ise ; turnuva maçlarının sonuçlarının önemli olmadığını,sezon başlayıncaya kadar sistem ve oyuncu denediğini,önemli olanın lige hazır girmemiz gerektiğini ve tüm çalışmaların bu yönde olduğunu söyledi.

Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 13:12
Altay maçını izlerken bir arkadaş takımımızın kamp yaptığı otelde kalan bir gazeteciyle konuştuğunu ve takım hakkında bilgi aldığını söyledi. Gazetecinin dediğine göre Ulaş takımın en çok çalışan oyuncularından birisiymiş. 'Abi bu Ulaş'ı bir göreceksin, kimseyi geçirtmiyor. Deli gibi çalışıyor adam' falan demiş. Gerçekten de Altay maçında da aldığımız izlenim bu yönde. O çıktıktan sonra defansta daha da büyük bir zaafiyet oluştu. Sanırım Ulaş önümüzdeki sezon takımın değişmezleri arasında yer alacak.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 13:28

Ulaş'ın kalitesi belli zaten. Yanına Zafer gelince defans daha iyi olacaktır. 

Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 19:29
Sıcak var ama durmak yok
(01.08.2007)
Nevşehir’de hava yanıyor ama Şimşekler çalışmalarda hız kesmiyor.

Yeni sezon için iddialı bir şekilde hazırlanan ve disiplini elden bırakmayan Eskişehirspor Nevşehir’de bir yandan antrenman bir yandan maç trafiği içerisinde nefes almıyor. Genç teknik adam Metin Diyadin ise oyuncularının istekli oluşundan dolayı oldukça memnun. Yıldızlardan kurulu olan Şimşeklerin  çalışma sürecinde ise başı aşırı sıcakla dertte. Bunaltan havayla rağmen aldırış etmeyen Eskişehirspor kısa sürede istenilen seviyeye gelmekten başka bir şey düşünmüyor.
anadolu gazetesi.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 18:57
KADRO DEĞERLENDİRİLECEK

Eskişehirspor’da kadro yapısı Nevşehir kampının ardından yeniden değerlendirilecek.

DİYADİN DERSİNİ ÇALIŞIYOR
Kırmızı Siyahlılar Nevşehir’de boş durmuyor. Yoğun antrenman programı ile yeni sezona idman sektirmeden hazırlanan Eskişehirspor’da parola mutlak şampiyonluk. Teknik Direktör Metin Diyadin 34 kişi ile sürdürdüğü Bolu Gerede kampının ardından eksik gördüğü mevkilere takviye istemiş, mevcut kadrodan da gitmesini istediği futbolcuları bir rapor halinde yönetime vermişti. Bunun üzerine yapılan operasyon ile 10 oyuncu gönderilmişti. Şimdi ise Nevşehir’de hummalı bir çalışma var. Bir yandan antrenman, diğer yandan turnuva maçları ile 2007-2008 sezonun temeli atılıyor. İkinci etap kampında hızla sona yaklaşılıyor. Ve kamp bitiminde Diyadin yönetim kuruluna bir rapor daha verecek. Ya takviye isteyip, bazı oyuncuların gönderilmesini talep edecek, ya da ben takımımdan memnunum diyecek. Bakalım Nevşehir dönüşünde neler olacak?
anadolu gazetesi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 19:19
SPOR
YA SERGEN YA BEN!

Diyadin bir kez daha mı restleşiyor?

Daha önce Kaptan Zafer’i istemeyen ancak taraftarın baskı sonucu bu fikrinden vazgeçtiği gelen duyumlar arasında yer alan Diyadin, bu kez de son günlerde iyice duyulan Sergen ve kaleci Cenk konusunda yönetime selektör yapıyor.  

VEDA EDER GİBİ TOPLANTI YAPTI
Eskişehirspor’da yeni sezon öncesi soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Bu sezon şampiyonluk hedefi ile yola çıkan, Teknik Direktörlük koltuğuna Metin Diyadin’i oturtan yönetim flaş transferler ile de Türkiye’nin gündeminde yer almıştı. Kırmızı Siyahlılarda oluşturulan geniş kadro sonucu Bolu kampı 34 kişiyle geçmiş, Metin hoca revizyona gitmişti. İlk etap sonunda gençleri gönderen ve mevcut kadrodan da Kaptan Zafer’in kulüp bulmasını istediği öne sürülen Metin hocanın bu ısrarı karşısında yönetim tedirginlik yaşamıştı. Taraftarın ise büyük baskısıyla Zafer bir yere gidemez demesi alınan kararları iptal etmişti. Ve bugün ise son günlerde iyice su yüzüne çıkan Sergen krizi yaşanıyor. Yönetime yakın kaynakların ricası sonucu gündeme getirilmeyen Sergen Yalçın ile ilgili dün bazı gazeteler kıvılcım yaktı. Hal böyle olunca da konuyu derinleştirme gereksinimi duyduk. Sergen ve kaleci Cenk konusunda huzursuz olduğu kulaktan kulağa fısıldanan Metin hoca Malatyaspor maçının ardından takımla toplantı yaptı. Veda eder gibi konuşan genç çalıştırıcının Sergen ve Cenk’i toplantıya çağırmadığı öğrenildi. Daha sonra ise bu bilgi sadece maçta oynayanların toplantıya alındığı yönünde düzeltildi. 

DİYADİN NE YAPACAK?
Sergen’in transferinin ardından bir röportaj veren Metin hoca yıldız futbolcu için kendisinin isteği değil yönetimin isteği doğrultusunda alındığını ima etmiş ve üstü kapalı göndermeler yapmıştı. Kamp süresince teknik adamla Sergen’in arasının iyi olduğu imajı çizildi. Dedikodular yapılmaya başlanmış, Sergen’in antrenmanlardaki tutumu, at yarışına merakı, sakatım demesi gibi bazı konular gündeme gelmeye başlamıştı. Ve Malatya maçı sonrası su yüzüne çıkan olaylar oldu. Metin hoca Sergen’i istemiyor. Maç sonrası yaptığı toplantıda öğrencileri ile helalleşen, gidenler olursa hakkını helal etsin diyen, yönetime ya o ya ben dediği gelen duyumlar arasında yer alan Diyadin bakalım ne yapacak? Ya gidecek, ya Sergen’de tasarruf edilecek. Ya da Kaptan Zafer’de olduğu gibi iş tatlıya bağlanacak. Sergen’in yakın çevresine, “Hocayla görüşemedim otelden ayrılmış. Niye geldim niye gideceğim. Ben şampiyonluk için buraya geldim. İstesem Süper Lige giderdim. Durumu anlamış değilim” dediği öğrenildi. Başkan Hatipoğlu, ajanslara yaptığı açıklamada ise konuyu doğrular gibiydi, “Sergen bir yere gitmiyor. Daha buradayız. Her hocayla futbolcu arasında sorun olabilir. Bazı futbolculara para cezası verebiliriz” dedi.

ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ
Şimşeklerde yaşanan yada yalanlanmaya çalışılan Sergen Yalçın, Metin Diyadin krizinin akıbeti önümüzdeki günlerde belli olacak. Ancak bu ikili arasındaki sorun bu kadarla da sınırlı değil aslında, ya da öyle görünüyor. Gelen bilgilere göre Sergen’e paralel olarak kaleci Cenk’te de sıkıntı olduğu söyleniyor. Muhtemelen yönetim bugün bir toplantı yaparak yalanlamada bulunacak. Tamam yalanlana bilir. Konu kapana da bilir. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Metin hoca belliki bir şeylerden rahatsız. Sezon içerisinde bu sıkıntı daha da büyük sonuçlar doğura bilir. Sergen takımdan gitmedi, Metin hocada rest çekmedi diyelim. Bir teknik kadro için bu artçı sallantı büyük tehdit halini alır mı, yoksa sağlam temeller atılmasını mı sağlar bunu zaman gösterecek. Bilinen tek gerçek var, o da şuan ki krizin bir an önce belki yalanlama yapılarak sorun içte çözülmeli, belki de birilerin kurdelesi kesilmeli. Ama sorun Cafer krizine dönmeden çözülmeli. Bizden söylemesi!
anadolu gazetesi.

şimdiden başladı sonu ne olacak bakalım.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 19:38
Maliye bakanı tarafından getirilen Sergen YALÇIN'ı yönetim gönderebilirmi ? Cevabı oldukça basit HAYIR.Metin DİYADİN istifa edebilir ama mevcut yönetim Sn.bakandan izin almadan sergeni gönderemez.  Sn.bakan sergenin gönderilmesine izin verirmi.? Tabiki vermez,sonra bakanın getirdiği sergen kaçtı derler,Sn.bakanın karizması çizilir.Ne günlere kaldık,acemilerin oyuncağı olduk.

kalender
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 19:50
   Sn.Nebi HATİPOĞLU
Metin DİYADİNİN görevine son verin Sergen YALÇIN kimi istiyorsa takımın başına onu getirin.Sizden fazla beklentimiz yok.

kalender
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 20:05
NE OLACAK?

Son 2 gündür herkes birbirine aynı soruyu soruyor, NE OLACAK?

KARAR BUGÜN AÇIKLANACAK
Kırmızı Siyahlılarda son 2 gündür yaşanan Sergen Yalçın krizi bugün karara bağlanacak. Transferi Türkiye gündemine bomba gibi düşen süper solak Sergen Yalçın ile teknik kadro arasında gerilen ipler ve esen soğuk rüzgarlar herkesi tedirgin etmişti. Metin hocanın hoşnut olmadığı Sergen ve kaleci Cenk için Başkan yalanlama yaparken, bir yandan da ceza verebileceklerini söyledi. Yani ortada büyük bir sorun var. Metin Diyadin resti çekti tıpkı Kaptan Zafer’de olduğu gibi. Yönetim kurulu arada kaldı çünkü ya teknik kadroyu ya da futbolcuları tercih edecekti. Ama asıl niyet sorunun çözümünü bulup her iki tarafında aynı çatı altında kalmasını sağlamaktı. Ancak bakıldı bir sonuca ulaşılamıyor ister istemez bir tercih yapmak zorunda kaldı. Dün konuyla ilgili bir açıklama yapılacağı ve bugün kamuoyuna maddeler halinde sorunun duyurulacağı yetkili ağızlar tarafından söylenmişti. Ama yönetim kurulundan dün hiçbir ses çıkmadı. Gerekçe yönetim kendi içinde akşam toplantı yapacaktı. Konu yalanlanmaya çalışılıyor. Taraflar ise uzlaşmaya sıcak bakmıyor. Hal böyle olunca da sorun uzuyor. Bugüne kalan basın toplantısı bir uzlaşma çıktığı takdirde yalanlanacak, çıkmadığı takdirde de bakılım nasıl gelişmeler olacak. Herkes birbirine soruyor, ne olacak şimdi diye. Peki, ne olacak şimdi? Bekleyip göreceğiz. Kazanan Eskişehirspor olsun!
anadolu gazetesi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır