eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010da sınava girecekler

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2010da sınava girecekler
    Tarih: 22/Tem/2009 saat 12:59
    2010 da Öss ye girecekler..

2 aşamalı sınava girecekler.okul puanının katkısı azalacak vs.daha birçok değişiklik..bu başlıktan paylaşaalım..
Aslında benim konuyu açmaktaki asıl amacım : 2009 da sınava girenler atlattık.elimizde bir sürü kitap,döküman var..Henüz bir yere vermedim..

Renkdaşlarıma bi faydası olursa çok sevinirim..Eşit ağırlıkçıydım..yani özellikle eşit ağırlıkçı arkadaşlara daha iyi döküman yardımında bulunabilirim.özel mesaj atabilirler yada msnimi ekleyebilirler..

Son dinlenme günlerinizi yaşayın.Zor bir maraton sizi bekliyor Smile
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:08
Biz kapağı attık, kurtulduk. Ama artık sınava gireceklerin bizden en az 3 kat fazla çalışması gerekiyor. Bu seneki soruları gördüm, ben bu sene sınava girmiş olsaydım kalem oynatamazdım. Moral bozmak gibi olmasın ama çok çalışmanız lazım çoooook....
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:27
Bende de dökümanlar var. Geçen sene çıkan el değmemiş fem-simetri kitapları var. İsteyen olursa pm atsın.
 Bu seneki sınav sisteminde okul puanının etkisinin azaltılması gözüme çarptı. Okul puanı beni kötü etkiledi bu sene. Ham puanda 208. oldum okul puanı eklenince 234. kadar geriledim. Ama bir de düşünmeden edemiyorum. Öğrenciler yazılıları aobp puanım düşmesin diye önemsiyordu. Şimdi o kaldırılırsa lise eğitimi bundan nasıl etkilenir iyi düşünmek lazım.
Bana göre şimdiki sistem daha iyiydi. Bu heyecanı yaşamış biri olarak bir oturumda o kadar heyecan yaparken o kadar oturum... Bilmiyorum yani, tamamen şahsi görüşüm ama bence bu sistem daha iyi.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:32
    Muhammet;Sen Fatih Fen Lisesi'nde okumadın mı?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:37
Alıntı yapılan huso_26

Hüseyin sen kaç aldn.Başka biryere yazdın da görmedim mi.1 senedir forumda yoksun Öss yüzünden.İnsallah iyi bir puan almışsındır.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:41
   Ersin Abi; Durmak yok yola devamLOL
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:42
Alıntı yapılan huso_26

3 sene Fatih Fen'de okudum. Ama Fen Lisesi'nden hukuk seçemiyorsun. Onun için son sene alan değiştirmek için başka okula geçtim. ea-2'den girdim sınava.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 13:44
   Tahmin ettim zaten öyle yaptığını çünkü ea dereceni söylemiştin.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2009 saat 14:15
Evet seneye ben gireceğim Öss'ye.
Bugun yapılan açıklamaları dinledim kafamda birkaç soru işareti var.
Ben Ea' öğrencisiyim.İstediğim yerler : Uluslar Arası İlişkiler,Siyasi Bilimler eğer bunlar olmaz ise Tarih Öğretmenliği yada Tarih ile ilgili bir bölüm okumak istiyorum.
Ancak Tarih Sözel ile aldığı için ben tarih tercih etmem halinde puanımda bi azalma söz konusu olacak mı ?
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 00:24
   Geçtiğimiz sene olsa puanında azalma olacaktı ancak bu seneki durum da tam olarak bilmiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır