eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES - Manisaspor Maçı Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BursaESES - Manisaspor Maçı Org.
    Tarih: 14/Tem/2009 saat 09:46
Bursa'da yaşayan Eskişehirspor sevdalısı dostlar.2009-2010 sezonun ilk heyecanı 8-9 Ağustos'da Manisaspor'la büyük bir ihtimalle İzmir'de oynayacağımız maçla başlayacak.İlk Maç İlk Heyecan sloganı ile bu sezon üst sıraları hedeflemiş olan Es Es'imizi her zamanki gibi yanlız bırakmamak adına organizasyon düzenlenecektir.Tarih belli olmasada maçın saati tff'nin daha önce belirdeği gibi 21:30 olacaktır her halükarda 8 yada 9 Ağustos'da Saat 12:00'de hareket edilcektir.İki aylık bir ara girmesiyle rehavet olacağını düşünerek yavaş yavaş toparlanmak için 3 hafta kala organizasyonumuzu açıkladık.Gelecek arkadaşlarımıza önemle duyurulur.Yolumuzun her daim açık,gollerimiz ve puanlarımızın bol olduğu bir sezon olması dileğiyle.
BursaESES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 09:53
1.Mehmet Dökmen
2.Murat Çelen
3.Tayfun Porsuk
4.Bülent Özen
5.Bora Özen
6.Gökhan Hun
BursaESES
Yukarı
mgd Liste gör
Yazar

MEHMET GÜRBÜZ
Yer: Turkey
  Alıntı mgd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:09
Bursa ESES tayfası  artık sefer zamanı geliyor  bu sayfada herkes durumunu belirtsin malum yaz aylarındayız İzmir programında yer almak isteyenlerin bilgi vermesi rica olunur  minübüsümüz 24 kişiliktir ayakta yolcu olmayacağından sonradan pişman olmayalım.Herkese güzel günler.
MGD
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:17
sımdıden basarılar arkadaslar erken dusunmenız cok ıyı olmus sımdıden gelmek ısteyenm arkadaslar ayarlarlar kendılerını en azından
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 13:40
başarılar yeni sezonda bursaESES
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
Bursa&ESES Liste gör
Yazar

barıışş
  Alıntı Bursa&ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 17:15

Tayfun organizasyonlarla,yeni sezonumuz hayırlı ve ugurlu  olsun.

Bizler yine bu mactada olacagız fakat,özel araclarla gidecegimizden  sizlerin organizasyona katılamıyoruz.Sizlerle bu organizasyonda olmak isterdik ama ist. belediye macında ilk sıraya beni yaz...Smile
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
  Alıntı robertpires26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 22:06
selamlar...  Ben eskişehirde yaşıyorum, fakat bu ilk hafta maçımızda %90 ihtimalle bursada olacağım. Ağustos'un ilk haftası gibi izne çıkıyorum, yaklaşık 10 gün kadar... İznimi Bursa'da geçireceğim... Maç organizasyonunuza katılmak istiyorum, fakat durumum biraz belirsiz...  İsmimi listeye ekleyebilir misiniz, ismimin yanına da '' ( Kesin Değil ) '' gibi bi ayrıntı geçelim...
eğer bi aksilik olur, katılamayacak gibi olursam da 2-3 gün öncesinden haber veririm... Olur mu?    Ayrıca Fiyat nedir?

Gökhan Bardak
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 22:27
şimdiden bursa esese hayırlı yolculuklar
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 15:19
Alıntı yapılan robertpires26

selamlar...  Ben eskişehirde yaşıyorum, fakat bu ilk hafta maçımızda %90 ihtimalle bursada olacağım. Ağustos'un ilk haftası gibi izne çıkıyorum, yaklaşık 10 gün kadar... İznimi Bursa'da geçireceğim... Maç organizasyonunuza katılmak istiyorum, fakat durumum biraz belirsiz...  İsmimi listeye ekleyebilir misiniz, ismimin yanına da '' ( Kesin Değil ) '' gibi bi ayrıntı geçelim...
eğer bi aksilik olur, katılamayacak gibi olursam da 2-3 gün öncesinden haber veririm... Olur mu?    Ayrıca Fiyat nedir?
Gökhan Bardak
Gökhan kardeşim kesin tarih,saat ve yol ücreti katılım sayısına göre belirlenecektir,senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.Özelden de iletişim bilgilerimi gönderiyorum.
BursaESES
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 15:22
1.Mehmet Dökmen
2.Murat Çelen
3.Tayfun Porsuk
4.Bülent Özen
5.Bora Özen
6.Gökhan Hun
7.Gökhan Bardak ( ? )
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50