eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAlper Potuk

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 636637638639>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 12:39
Alper transferinin iptal olması söz konusu olmaz.
Bienvenu ve Orhan'ın bonservis hakları bize devredildi. Adamlar bizimle anlaşırsa, oynamak isterlerse onlarla sözleşme yapılıp takıma kazandırılır. Ha yok haberdeki gibi anlaşılamazsa da bonservis hakları bizde olduğundan satılırlar ve bonservis ücreti kazanmış oluruz.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 12:56
Alıntı yapılan tatar ilker

Alıntı yapılan SaDRaZzaM

Alper Potuk transferinde pürüz29.05.2013 09:05:31
Fenerbahçe'nin Galatasaray'ın elinden kaptığı Alper Potuk transferinde pürüz çıktı. Fenerbahçe'nin Alper Potuk için Eskişehir'e vermeyi taahhüt ettiği Orhan Şam ve Bienvenu teklifi reddetti.
Fener'in Alper Potuk karşılığında takasta teklif ettiği Orhan Şam ve Bienvenu Eskişehirspor'a gitmeyi reddedince, transferde pürüz çıktı.

Orhan'ın Ben futbol hayatımı İstanbul'da sürdürmek istiyorum diyerek Kasımpaşa ile görüştüğü; Bienvenu'nün de yurt dışında bir takım aradığı belirtildi. Fener, krizi çözmeye çalışıyor.

Gazete başlığı sansasyonel atmış, Alper'in transferine hiç bir şey olmaz. Febeye imzayı attı artık. Sezer transferinde bize verilen Abdulkadir olayında olduğu gibi olan yine bize olur. 6.250.000 Euro'yu alır otururuz bir kenara. İki oyuncununda üstüne bir bardak soğuk su içeriz.
Aynen!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 13:02
Fenerin altyapısında iki üç tane işe yarar çocuk var. Bienvenu yerine iki tane genç alsak.. Gerçi elimizdekileri kullanıyoruz da fenerin altyapısından gelecekleri değerlendireceğiz. Neyse..
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
TB Liste gör
Yeni Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 13:44
Transfer dedikoduları başlığına da yazdım. Buraya da yazayım:
Transfer sezonu başladı mı bilmiyorum. Ama eğer başlamadıysa Alper'in transferi resmiyet kazanmamış olmalı. Kulüpler kendi aralarında taahhüt imzalamış olsalar bile, tamamen bitmiş denilemez. Malumunuz TFF'nin belirttiği tarihler dışında oyuncu transfer edilemez.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 13:48
Resmi Transfer Sezonu 1 HAZİRAN'da başlıyor .

Halil Bey daha transfer sezonu girmeden , çocuğu SATTI !!! (transfer etti diyemiyorum)
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 14:01
Alıntı yapılan TB

Transfer dedikoduları başlığına da yazdım. Buraya da yazayım:
Transfer sezonu başladı mı bilmiyorum. Ama eğer başlamadıysa Alper'in transferi resmiyet kazanmamış olmalı. Kulüpler kendi aralarında taahhüt imzalamış olsalar bile, tamamen bitmiş denilemez. Malumunuz TFF'nin belirttiği tarihler dışında oyuncu transfer edilemez.

Gayet de transfer yapılır. Transfer sezonu sadece resmi işlemler içindir. Kulüplerin kendi aralarında yaptıkları protokoller son derece resmi ve geçerli evraklardır.
Önceki mesajımda yazdığım gibi Alper transferi tamamlanmıştır.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 14:35
Yalnız verdikleri adamlar eses'te oynamayı kabul etmemiş, durum ne olacak şaşırtıcı
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 17:43
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan tatar ilker

Alıntı yapılan SaDRaZzaM

Alper Potuk transferinde pürüz29.05.2013 09:05:31
Fenerbahçe'nin Galatasaray'ın elinden kaptığı Alper Potuk transferinde pürüz çıktı. Fenerbahçe'nin Alper Potuk için Eskişehir'e vermeyi taahhüt ettiği Orhan Şam ve Bienvenu teklifi reddetti.
Fener'in Alper Potuk karşılığında takasta teklif ettiği Orhan Şam ve Bienvenu Eskişehirspor'a gitmeyi reddedince, transferde pürüz çıktı.

Orhan'ın Ben futbol hayatımı İstanbul'da sürdürmek istiyorum diyerek Kasımpaşa ile görüştüğü; Bienvenu'nün de yurt dışında bir takım aradığı belirtildi. Fener, krizi çözmeye çalışıyor.

Gazete başlığı sansasyonel atmış, Alper'in transferine hiç bir şey olmaz. Febeye imzayı attı artık. Sezer transferinde bize verilen Abdulkadir olayında olduğu gibi olan yine bize olur. 6.250.000 Euro'yu alır otururuz bir kenara. İki oyuncununda üstüne bir bardak soğuk su içeriz.
Aynen!

bu olaylar o kadar basit ve kolay değil.Eğer yapılan sözleşme metninde futbolcunun bonservis hakları ESES e devredilmiş ise,bundan sonra futbolcu kasımpaşaya transfer olmak isterse kasımpaşa bedelini eses e ödemek zorunda,aynı şey bienvenü içinde geçerli.yani futbolcular bize gelip aradaki sorunları çözecek.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 17:56
TFF transfer sezonu  açmaz TFF 1 hazirandan itibaren Tescil eder yani  tescil dönemi başlar...Kulüpler tescil dönemine 1 ay kala transfer yapabilir.daha önce imzalatamaz ön protoko yapar oda bağlayıcıdır...yani sözleşme yaptığın bir futbolcuyu sözleşme imzalattığın tarihten itibaren 30 gün içerisinde tescil ettirmen lazım yoksa sözleşme geçersiz olur...

Alper potuk mayıs ayı içerisinde  sözleşme imzaladı ve tescil dönemi 1 haziranda başlıyor...

Profesyonel Futbolcuların statüsü ve transferleri talimatı  14.Maddesinde Tescil için istenilen belgeler arasında c bendinde derki transfer olduğu kulüple imzalamış olduğu sözleşme 2 suret sözleşmenin 30 gün içerisinde imzalanmış olması gerkiyor...

alperin febe ile imzaladığı sözleşmede bir sorun yok Fener unuturda 1 haziranda tescil ettirmezse o sözleşme geçersiz olur..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2013 saat 18:21
twitterda gördüm doğru ise Orhan ve Bienvenu bize gelmezse FB oyuncu başı 1'er milyon euro daha verecekmiş .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 636637638639>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır