eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAlper Potuk

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 626627628629630 639>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:09

Yolun açık olsun inşallah gitiğin yerde başarılı olursun.

ES-ES
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:20
Alıntı yapılan private_boy

Alıntı yapılan marcus

bu ne salakca bır konusma alper potuk kitab oku biraz:)

salakca değil salakça, bır değil bir, konusma değil konuşma, kitab değil kitap, bir de Alper Potuk özel isimdir

pek dikkat etmiyorum burda yazdıklarıma ama yinede kitap yerine kitab yazmamın bahanesı olmazClapBig%20smile
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:21
bir çiftelerli olarak gurur duyuyorum alperle gecen sene sözleşme uzatmasa şimdi bedava gidecekti herkes ister kalsın efsane olsun ama yinede canın sagolsun alper senin yerin hep ayrı
DSİ Es Es
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:37
Alıntı yapılan MOD

Konuyu kapatın diyen arkadaşlar bencil olmayın. Burada Alper için iyi dileklerini yazacak insanlar da bulunuyor. Öte yandan Bazı futbolcuların başlıkları gider gitmez kapatılır (Sezer Öztürk, Batuhan Karadeniz) ama bazılarının ki gitse de kapatılmaz. Örneğin: Zafer Şahin, Bülent Ertuğrul, İvesa v.s. İnanın şahsım adına Alper'e bir İstanbul takımına gittiği için bende sitemkarım, ama Alper Potuk başlığı bu forumda kapatılacak bir başlık olduğunu düşünmüyorum. Ama genel çoğunluk kapatılması yönünde istekte bulunursa da bir-iki gün içinde başlık kapatılabilir. Son olarak, Alper ile ilgili yorumlarımızda daha yumuşak bir üslup kullanmanızı rica ediyorum.

Bu saatten sonra iyi şeyler yazılacağını sanmıyorum. Artık son sayfalara doğru bakabilirseniz iyi dilekten nötürlüğe, sonrada kötülemeye doğru gidildiğini görürsünüz. Ben sadece Alper'i sevdiğim ve şimdiye kadar bağrımıza bastığımız bir oyuncumuza kötü sözler sarfedilerek ayrılmasını istemediğim için kapatılmasını istedim. Ama elbette takdir herkesindir.
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:41
Alper'in Eskişehirspor forması altında futbolu devam ettirip,burada bırakmasını isteyen arkadaşlar lütfen şöyle bir dünyadan ve Türkiye'den örnekler vererek acaba kaç futbolcu alt yapıdan çıkıp o forma altında futbolu buırakmıştır...

Eskişehirspor'da ben bir tek Fethi HEPER ve İsmail ARCA'yı gördüm,hatta Alt yapı futbolcusu değillerdir...Kaptan ismail 16 yıl oynamış,milli formayı en çok giyen futbolcular sıralamasında hala yeri vardır...Ama başka isim ben malesef sayamıyorum...Başka takımlara bakın Rıza ÇALIMBAY'dır,Bülent KORKMAZ'dır...Kısacası alt yapıdan çıkıp o forma altında futbolu bırakan insan sayısı yok denecek kadar azdır...Böyle bir istatiksel durumda Alper'den bunu beklemek inanın komiktir...

Ender KONCA,Ömer KANER,Kamuran YAVUZ,Vahap ÖZBAYER bu efsane isimlerin hepsi de yuvadan uçmuş gitmiş ama her zaman Eskişehirspor'lu olarak kalmışlardır...

Futbolcunun veya insanın genel karakteristik bir yapısı vardır...Yeni heyecan,değişik bir ortam veya mekan bazen hayatın renklenmesini sağlar...Alper 5 yıl altyapı da olmak üzere,5 yıl da Süper lig olmak üzere tam 10 yıl bu forma altında kalmıştır...Çok çeşitli insanlar tanımış,yöneticiler görmüştür...Bazen iyi ki burdayım dediği,bazen lanet olsun dediği zamanlar olmuştur...Başka bir heyecan ve yeni arayışlar istemesi kadar doğal bir şey yoktur...Misyonun tamamlandığını düşünmüştür...Hangimiz bir iş yerinde başladığımız işi devam ettirip gidiyoruz...Bazen birim değişikliği,bazen görev değişikliği,bazen yükselerek iş hayatına devam ediyoruz...Hangimiz ilk gün işe başladığımız yerdeyiz...Biraz kendinizden pay biçin...

Dünyanın transfer rekoru kırarak MANU'dan,Real Madrid'e giden Christiano RONALDO'ya kızabildik...MANU sıradan bir takım mıydı..? MANU, Real Madrid'den daha mı az verebilirdi...Bana göre MANU,Real Madrid'den daha zengin bir takımdır...Ama bunu insana anlatamazsınız,istenmek,peşinden koşulmak çok güçlü bir duygudur...İnsana kendisini özel hissettirir...Alper'de bunu 3 yıldır çok güzel şekilde yaşadı...Yeni heyecan,yeni macera istedi...O özel olmanın maneviyatını yaşamak istedi...

İşin para boyutunu bir kenara bırakalım...Çünkü arada dağlar kadar uçurum var...Hangimiz organize sanayi bölgesinde orta ölçekli bir fabrika çalışırken Arçelik'ten gelen iyi bir teklife red diyebilir...Üstelik buna TUSAŞ,Hava İkmal gibi işletmeler katılmışsa sizler kendinizi özel hissetmez misiniz...Sonra tercihinizi paranın miktarına göre yaparsınız...Ben yapmam diyen kişiye ancak komik olma derim...

Alper'i başka forma altında görmek içimi acıttı...Bu çocuğu çok seviyorum...Şimdi benim için başka forma altında mücadele eden futbolcular sınıfına koydum...Ama çok sevdiğim için asla kötü diyemem,başarısı için dua ederim...İnşallah Alper orada takımını sırtlayan tek adam olur,onun başarısızlığına üzülürüm...Ama Fenerbahçe,Alper orada olduğu sürece de tek kupa göremez inşallah... Küme düşse sabaha kadar göbek atarım...Ama Alper için tek kötü söz söyleyemem...Bizim çocuğumuz derim...

Tekrar hayırlı olsun kardeşim,başarıların artarak devam eder...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:42
Helal olsun kendini iyice göster avrupaya git ancak bence yanlış takım seçtin Mehmet topuz salih baroni meireless emre sezer Mehmet topal gibi rakiplerin var keşke imkanın olduysa avrupaya gitseydin neyse...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:43
Alper kardeşim doğumun Eskişehir olmasa bile Eskişehirli olduğunu yanımızda olduğun sürece bize hissettirdin sana teşekkür ederiz. Biz seninle birlikte şampiyon olmak isterdik ama yönetimin beceriksizliği seni satma noktasına getirdi. Umarım birgün avrupada bizi temsil edersin. Herşey gönlünce olsun.
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:44
Ayrıca alperin fb ye sempatisi olduğunu biliyordum ancak hedefleri için gs ye gitmek istiyordu bunu içerden biliyorum ayrıca benfica maçından sonra zafer tüzün azizle konuşup futbolcumuzu fb ye satmıştı diğer haberler yalandır....
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:44
Alper kardeşim yolun açık olsun yeni takımında başarılar dilerim. İnşallah seni ilerde avrupanın ünlü takımlarında görmek isterim. Esesimizin menfaatleri için ben gs da oynamak istiyorum gibi herhangi bir diretmede bulunmadığın için esesimiz tarihinin en büyük gelirini senin sayende kazanmış ve senin ismin altın harflerle tarihe kazınmıştır. Esesimize kazandırmış olduğun para eğer söylenen bonservis ücretleri hesaplandığında bienvenü 4 milyon Euro ve orhan şam 3,5 milyon Euro ise 32 milyon türk lirası kazandırmış olur. Ve ayrıca fb de 26 nolu formayı giymek istemeni söylemen tekrar esesimize dönüp kaptan olarak futbolu bırakmayı düşünmen beni hem duygulandırdı hem de çok sevindirdi. Allah herşeyi gönlüne göre versin efendiliğinle gözümde bir kat daha büyüdün, Esesimizden kazandığın her kuruş helal olsun sana koçum.
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:49
   Allah utandırmasın umarım unutmazsın nerden geldiğini...Yolun açık olsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 626627628629630 639>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır