eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAlper Potuk

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 625626627628629 639>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:06
Yahu anlamıyorum adam ne yapsın. Fenerbahçeye geldiğim için üzgünüm mü desin. Adam gülmüyor bile ağlayacak gibi duruyor zaten. He bide EsES formasıyla poz verseydi keşke dimi. Saçma sapan konuşmayın ya. Armayıda tutar, hatta öperde adam artık 5 yıl boyunca oranın futbolcusu.

Bana o kadar para verecekler, her sene avrupada oynayıp kendimi gösterme şansım olacak, basiretsiz bir yönetimden kurtulacağım ve saniyesinde beni satan bir taraftar olacak dakika durmam eskişehirsporda.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:32
Alıntı yapılan EnviEn

Yahu anlamıyorum adam ne yapsın. Fenerbahçeye geldiğim için üzgünüm mü desin. Adam gülmüyor bile ağlayacak gibi duruyor zaten. He bide EsES formasıyla poz verseydi keşke dimi. Saçma sapan konuşmayın ya. Armayıda tutar, hatta öperde adam artık 5 yıl boyunca oranın futbolcusu.

Bana o kadar para verecekler, her sene avrupada oynayıp kendimi gösterme şansım olacak, basiretsiz bir yönetimden kurtulacağım ve saniyesinde beni satan bir taraftar olacak dakika durmam eskişehirsporda.

Para herşeyi yapar diyen adam, para için herşeyi yapan adamdır.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:33
Yolun açık olsun Alper, emeklerin için sana çok teşekkür ederiz. Kasaya girermi girmezmi bilmiyorum ama kulübede iyi para kazandırarak gittin. Seni hep Eskişehirsporlu Alper olarak hatırlayacağım. Satışının arkasındaki olayları bilmiyoruz belki de gitmek istemedin, belki de fb. ye gitmek istemedin. Satılmaman için hiç bir şey yapmadık zaten, hepimiz  klavyelerin başında Eskişehirspor' u kurtarıyorduk çünkü. Senin satıldığını duyunca aklıma sarı ineğin hikayesi geldi. O hikaye şimdi daha çok anlam kazandı benim için.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:42
Konuyu uzatmanın anlamı yok artık.İyi derecede para kazandırdı eğer o para klübe girecekse tabii.Alper artık bizim oyuncumuz değil biz artık önümüzdeki sezonu düşünmeliyiz.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
delies26 Liste gör
Yazar

Salih
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:56
Ne zamandır Yorum yapmıyorum Okuyorum sadece ama Dayanacak Sabır kalmadı bende Alperin arkasından Sallayan insanları anlamıyorum ve Onlara Alper ne yaptıda Gözünüzden bukadar düştü diye sormadan Gecemiyorum ??

Aslında Alperden Nefret eden arkadaslar Haklısınız

Alper Eskisehirspor formasını Basarıyla Gururla tasıdı Terinin son damlasına kadar o formayı ıslattı Son maçında bile Tekmeye kafa uzattı  Canı gönülden oynadı yüreğiyle Oynadı Giderkende Eskisehirspora ciddi bir Para Kazandırdı

Ne gerek vardı ki Bunlara Alper

Yönetime teknik Kadroya ben 3 eziklerde oynamak istiyorum deseydin restini çekip Sezer Gibi ufacık bir mevlaya transfer olsaydın
Sakatlanma pahasına o tekmelere kafanı uzatmasaydın
içinde Eskisehirspor Sevgisi olmasaydı 

inan bazı abilerimiz Kardeslerimiz seni çok severdi Nefret etmezlerdi ...

Yolun açık Olsun Kardesim Eskisehirspor da Kazandığın Her Kurus Helaldir Sana ...

iSyAn
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:57

Güle Güle Kardeşim Bugüne Kadar Eskişehirspor'a Verdiğin Emeklerin İçin Teşekkürler; İnşallah Başarılı Olursun ve Çok Daha İyi Yerlerde Görürüz Seni .....

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 08:59
alper oynadığı süreçte takımın iyilerinden di. önümüzdeki sezonu da ekonomik olarak üstlenmiş oldu.

alperden gelen para iyi kullanılırsa önümüzdeki sezon para sıkıntısı daha az çekilir.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 09:02
Teşekkürler Alper, Menajer oyunlarına gelmedi yönetim geçen sene 5 milyona satıcaktı olmayınca döndü kontrat uzattı uzatmasa bugün bedavaya gidebilirdi. Yönetim zaten pazarlamayı kafasına koymuştu. Emeklerin için teşekkürler
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:06
Alıntı yapılan OZELES

Alper kardeşim, Eskişehir' deyken neden giymedin 26 numaralı formayı?

26 numaralı formayı alt yapı oyuncumuz Nuri fatih AYDIN giymek istediği için Alper fedakarlık yapmıştır...O da 6 numaralı formayı tercih etmiştir...Lütfen gereksiz konular üzerinde durmayın...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
delies26 Liste gör
Yazar

Salih
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2013 saat 10:08
Alıntı yapılan ESfeverES

ne kadar pancarcinin kurbani olsanda artik gözümde asla bizim alper olmayacaksin. basarisiz oldugunda ne üzülen, basarili oldugunda
ne sevinen gözüyle bakacam artik sana. bize ister futbolcu olarak ister yönetimci olarak geri dönsen bile, ki benim elimde olsa
asla dönemezsin, seni hic bir zaman kabul etmeyecegim. nedeni ise bu:

Abi Cidden anlamıyorum Adam 5 yıllık Sözlesme imzalamış Napmasını bekliyodun Alper Bize kıyağını yaptı  Sonuna kadar Formamızın hakkını verdi Bizleri Gururlandırdı Şimdi o kulübün Sözleşmeli futbolcusu OrADAN kazanacak parasını Üzerindeki Forma Değişmiş olsada Kalbindeki Eses aşkı Sönmeyecek Eskisehirsporlu Alper O

Bir kalemde Herseyi Silmek Kolaymı Sizin için... Resmen Harcadınız bir Hain demediğiniz kaldı
iSyAn
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 625626627628629 639>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır