eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Faşizan Taraftar Zihniyeti !!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 16:01
       Gene sapla saman birbirine karıştırılmaya başlanmış.Helel hele gurur duydum,ben de faşistim vb söylemler kinayeli de olsa yakışmıyor.Nasıl ki Aykut,şampiyon olduktan sonra Trabzonlu arkadaşlara üzüldüm deyip,takdir görmüşse,ben de futbola şiddetin sokulmamasını tercih ederim.Ama heryerde o şehrin takımına da saygı gösterilmelidir.Kalkıp da kimse Esesimi yenip sonra insanları tahrik edercesine Eskişehirde eğlenmeye kalkmamalıdır.Esesde Ali Samiyende maç kazanıp,Mecidiyeköyde kutlamaya kalkarsa başına gelene razı olur.Yazarın yazdıklarında bu kadar tepki gösterilecek birşey yok.O da onun düşüncesi.Yazarsın iki satır yazı ama edebinle,Eskişehirde en çok İstanbul takımlarının sempatizanı olduğunu nerenden uydurdun anlamında, olur biter.Ona posta koy,buna hakaret et,sempati duyan iki üç kalemi de karşına al,ne kazanacaksan.Hele hele güya eleştiriyorum maskesinde siyasi jargonlara hiç gerek yok.Oraya dalarsak hiç çıkamayız çünkü.Israrla siyasi mesaj vermeye çalışan,hatta niklerinde bile buna özen gösteren arkadaşlar umarım bu forumdaki, herkesin Türk olduğunu biliyorlardır.Kim kime neyin havasını atıyor. Bir tuhaf çelişki de burada.Hem Eses fanatikliği yapacağız,hem de ben de faşistim,milliyetçiyim övünmesine kalkacağız.Posta koyduğun Fenerli,Beşiktaşlı,Cimbomlu senden daha sıkı milliyetçiyse ne olacak.Belki de Eses gol atınca sarılıp kucaklaştığın adam bir ateist.Ne olacak o zaman.Burası,alevisi,sünnisi,çerkezi,lazı,AKPli,MHPli,DTPli,CHPli ve diğer tüm siyasi renkleriyle Eses taraftarlarının sitesi.Bu forumu kimse bölmesin.Siyasi nutuklarınızı gidin parti sitelerinde atın....
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 16:07
eger öyle diyosa bende faşizanımAngry o sehrin takımın tutcaksın tabi o sehrin ekmegini yiyip suyunu içiyosunAngry
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 17:34
ESKİŞEHİR ÇOCUĞU
*Eskişehir çocuğu; Kimseye bağlanmaz, çok gerekiyorsa bağlar.
*Eskişehir çocuğu; Zekasını kanıtlamaya çalışmaz. Tüm Dünya'nın bildiği bir şeyin kanıtı olmaz ki.
*Eskişehir çocuğu; Kızları sınıflara ayırmaz. Sadece en iyileri bilir. Canı isterse evlenir.
*Eskişehir çocuğu; Çapkınlık yapmaz. Çünkü daimi çapkındır.
*Eskişehir çocuğu; Çapkınlığını gizlemez. Göstere göstere yapar.
*Eskişehir çocuğu; Baştan çıkmaz, çıkarır.
*Eskişehir çocuğu; Hareketin en kralını çeker, kendine de yakıştırır
*Eskişehir çocuğu; Tanımlayacak bir cümle yoktur. Çünkü mükemmelin tanımı yoktur!
*Eskişehir çocuğu; Uyuşturucuya karşıdır, ama rakıyı fondip içer. *Eskişehir çocuğu; Rakıyı suyla ama kalabak suyu ile içer. *Eskişehir çocuğu; İçince sapıtmaz
*Eskişehir çocuğu; Her yola gelir, yeter ki canı istesin.
*Eskişehir çocuğu; Sevdiklerinden asla vazgeçmez.
*Eskişehir çocuğu; Ehliyeti cebinde olmaz, genelde polistedir. *Eskişehir çocuğu; özeldir Clapbaşka şehir çocuklarına benzemez. *Eskişehir çocuğu; Sokakta sakız çiğnemez. *Eskişehir çocuğu; ESKİŞEHİRSPORLUDUR...sadece ESKİŞEHİRSPORu tutarrrr.Clap(alıntıdır)
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 17:45
Süpersin abi :)) çok güzel anlatılmış daha ne denebilirki :)))
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 17:58
Süper ya daha ne denilebilir ki
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 18:03
Alıntı yapılan delibalta

ESKİŞEHİR ÇOCUĞU
*Eskişehir çocuğu; Kimseye bağlanmaz, çok gerekiyorsa bağlar.
*Eskişehir çocuğu; Zekasını kanıtlamaya çalışmaz. Tüm Dünya'nın bildiği bir şeyin kanıtı olmaz ki.
*Eskişehir çocuğu; Kızları sınıflara ayırmaz. Sadece en iyileri bilir. Canı isterse evlenir.
*Eskişehir çocuğu; Çapkınlık yapmaz. Çünkü daimi çapkındır.
*Eskişehir çocuğu; Çapkınlığını gizlemez. Göstere göstere yapar.
*Eskişehir çocuğu; Baştan çıkmaz, çıkarır.
*Eskişehir çocuğu; Hareketin en kralını çeker, kendine de yakıştırır
*Eskişehir çocuğu; Tanımlayacak bir cümle yoktur. Çünkü mükemmelin tanımı yoktur!
*Eskişehir çocuğu; Uyuşturucuya karşıdır, ama rakıyı fondip içer. *Eskişehir çocuğu; Rakıyı suyla ama kalabak suyu ile içer. *Eskişehir çocuğu; İçince sapıtmaz
*Eskişehir çocuğu; Her yola gelir, yeter ki canı istesin.
*Eskişehir çocuğu; Sevdiklerinden asla vazgeçmez.
*Eskişehir çocuğu; Ehliyeti cebinde olmaz, genelde polistedir. *Eskişehir çocuğu; özeldir Clapbaşka şehir çocuklarına benzemez. *Eskişehir çocuğu; Sokakta sakız çiğnemez. *Eskişehir çocuğu; ESKİŞEHİRSPORLUDUR...sadece ESKİŞEHİRSPORu tutarrrr.Clap(alıntıdır)
harika
biz eskişehirliyiz
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2009 saat 18:13
farkımız tarzımız ESKİŞEHİRli olmamızClapClapClap
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2009 saat 23:46
Biz esesliyiz yoktur inkarımız
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 00:36
rıdvan abicim faşizanlıkmı kaldı allah aşkına biz tabir-i caizse diyerek başlamadık onun için yanlış anlaşıldı biz aşığız,tutkunuz,sevdalıyız bunların faşistiyiz,zararımız kendimize
Ben bu söylemlerde art niyet bulmadım.Bizim taraftarda,eskişehirlide tutku vardır.dışarda birbirini görmez,hele hele gurbette birbirini çok az tutar.faşist ırkçı olsa böylemi olur.hiçde bağnaz değildir siyasi eğilim belli eder zaten
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
Salih Ersin Liste gör
Yazar

ERSİN
Yer: merkez
  Alıntı Salih Ersin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2009 saat 00:47
Eskişehirsporu sewmek faşistlikse en büyük faşist beni kırmızı ateşlerde yakın ama dumanım sıyah çıksın.. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır