eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 193>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:19
Bu yönetimden daha ne beklenir. Burak,veysel,batuhan kiralanır. Sene sonu 22 trilyon harcama gösterilir. Kardeşim bu yönetim kiralık olayına çok iyi taktı . hayırlısı inşallah. Yinede yararlı olması dileğiyle . Yarabbi  şu kiralıklardan bisi kurtaracak bir yönetim nasibeyle.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:20
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Fiyasko bir transfer daha katkısı olacağını sanmıyorum. 2 haftada bir canı sıkılıp istanbula gider......zaten kiralık.hedefsiz futbolcu. 2 istanbul takımına transfer yapmış...... düzensiz .....sonu Okan Koç gibi 2 a olur.........tebrikler yönetim ve teknik heyet..........Gözlerimi kapayınca geçen seneki Kocaelisporu görüyorum............Yazık bu taraftara.............
Ali Abi youtube gir burak yılmaz yaz ve ordaki Videoları bir izleyiver...Kaldıkı Burak kendini tekrar göstermek için bu yıl SAĞ AÇIKTA fırtına gibi esecek...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:21

Fiyasko bir transfer daha katkısı olacağını sanmıyorum. 2 haftada bir canı sıkılıp istanbula gider......zaten kiralık.hedefsiz futbolcu. 2 istanbul takımına transfer yapmış...... düzensiz .....sonu Okan Koç gibi 2 a olur.........tebrikler yönetim ve teknik heyet..........Gözlerimi kapayınca geçen seneki Kocaelisporu görüyorum............Yazık bu taraftara.............
Kocaeli'nin aldıkları gibi son dönemlerini geçiren adam almadık ki.24 yaşında ve 10 sene kadar daha bu işle uğraşacak.O yüzden bir ivme kazanmak isteyecektir.Bjk'den ayrıldığında Manisa'da yaptığı gibi.Sonra Fb almıştı iyi oyunundan dolayı.Bizde de kendini ispatlamayı amaçlar 
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:21
Alıntı yapılan eses260

Bu yönetimden daha ne beklenir. Burak,veysel,batuhan kiralanır. Sene sonu 22 trilyon harcama gösterilir. Kardeşim bu yönetim kiralık olayına çok iyi taktı . hayırlısı inşallah. Yinede yararlı olması dileğiyle . Yarabbi  şu kiralıklardan bisi kurtaracak bir yönetim nasibeyle.
Veysel kim abi?
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:22
Tamam yönetimi hepimiz eleştiriyoruz ama bu kadarı da olmaz doğrusu. Burak Yılmaz, Batuhan gibi oyuncuları size bonservisiyle mi vermelerini bekliyorsunuz? Kaldı ki sanki ortalık sağ açıktan geçilmiyor. Ayrıca 1+1 kiralık da hiç fena bir opsiyon değil. Ben Burak Yılmaz'ın sakatlık olmazsa başarılı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Transferin faydalı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun. Burak'ın ilk kiralık oyuncumuz olduğunu unutmayalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Fenerbahçe'de taraftar desteğini hiç alamadı.Bu yüzden kendini gösteremedi.Eminim ki burada, küllerinden yeniden doğacaktır.
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:23
Alıntı yapılan Özer

Ali Abi youtube gir burak yılmaz yaz ve ordaki Videoları bir izle sana zahmet...Kaldıkı Burak kendini tekrar göstermek için bu yıl SAĞ AÇIKTA fırtına gibi esecek...
Sende youtube gir lovrek yaz. sevgili kardeşim işimiz yavaş yavaş kötüye gidiyor.......Cry
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:24
ajansspor da girdi haberi
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 16:24
Alıntı yapılan ali_9292

Kocaeli'nin aldıkları gibi son dönemlerini geçiren adam almadık ki.24 yaşında ve 10 sene kadar daha bu işle uğraşacak.O yüzden bir ivme kazanmak isteyecektir.Bjk'den ayrıldığında Manisa'da yaptığı gibi.Sonra Fb almıştı iyi oyunundan dolayı.Bizde de kendini ispatlamayı amaçlar 
Ümita Karan 18 yaşında mı?Ragip ta 20......Yapmayın  lütfen Burak iki İstanbul takımın dada 18 göremedi........Hiç bir beklentiniz olmasn....
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 193>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır