eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBurak Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:52
Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan atilla

BuraK'ın yetenekleri ve meziyetleri;

Birebirde adam eksiltmesi  ?
Çıktığı hava toplarını alması ?
Hareketli ve duran topları isabetli orta yapabilmesi ?
Aldığı topu 0 a kadar inip penaltı noktasına çıkartabilmesi ?
Topu ileride saklayabilmesi ?
Etkili firikik kullanabilmesi ?
Dar alanda çabuk olması ve Ceza alanında penaltı yaptırabilmesi ?
Sağ ayağının yanında sol ayağınıda kullanabilmesi ?
Top kaybı yapmadan pas yüzdesinin fazlalığı ?
Hücum pres yaparak rakip defansı yıpratması ?
İleri geri oynayabilmesi ve dafansına yardıma gelmesi ?
Sahada basmadık yer bırakmaması ?
Değişik mevkilerdede oynayabilmesi ?

Bütün maçlarını izledim ama bu meziyetlerinin farkına varamadım. Tek olumlu yanı iyi niyeti ve genellikle sonuç vermeyen gayretleriydi. Umarım Trabzonda başarılı olur, Eskişehirin havası belki yaramamıştır.
Olmayan meziyetlerin farkına varılamaz zaten..!
Bu işler iyi niyetle olmuyor. Sorun kendini verememesi kendini sıkmaması falan değil.Kendini vererek  elinden geleni yapmaya çalıştı . Ona kızmıyorum ama kapasite yok ne yapsın.Transfer işlerinde Bu  yönetime ders olmalı herzaman böyle şanslı olamayız. Burak'ı Tüm Türkiye tanır ama Koray gibi bir futbolcuyu  kimse tanımaz.Demek oluyor ki ; Medyanın imaj bombardımanına dikkat etmek lazım.Trabzonspor  yönetimi İmaj bombardımanının kurbanı olmuştur.(başka topçulardada biz!!)
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 18:56
Arkadaşlar burak garip bi adam ancak kesinlikle sağ kanatta sıradan hatta kötü bir oyuncu forvette ve forvet arkasında oynadığı zaman çok iyi maçlar çıkarabiliiyor ancak bonservisi bizde değildi ve forvette yada arkasında oynayamayacaktı form durumu da düşününce 100 bin euro iyi para hepimize hayırlı olsun
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 19:07
Alıntı yapılan fatih_hayati

Arkadaşlar burak garip bi adam ancak kesinlikle sağ kanatta sıradan hatta kötü bir oyuncu forvette ve forvet arkasında oynadığı zaman çok iyi maçlar çıkarabiliiyor ancak bonservisi bizde değildi ve forvette yada arkasında oynayamayacaktı form durumu da düşününce 100 bin euro iyi para hepimize hayırlı olsun

Sezon başındayken doğru yerde oynatıldığı takdirde bende yararlı olacağına inananlardandım.Hatta burada Burak'ın kanat oyuncusu değil  forvet oyuncusu olduğunu söylüyordum..

Ancak gün itibariyle Burak'ın gitmesine en çok sevinenlerden biriyim..Nedeni  ne oynadığı mevki,ne sahada verdikleri vermedikleri...

Nedeni basit, Burak gibi bir karaktersiz futbolcu değil benim büyük ESKİŞEHİRSPORumda oynamak ESKİŞEHİRimin kıyısından geçemez....
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 19:09
Artık kadromuzda olmadığına göre bu başlığında pek bi anlamı kalmadı...trabzonda başarılar
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 19:13
Neyse sonuçta gitti...bu saatten sonra iyiydi kötüydü demenin faydası yok... herkes için hayırlısı olsun... Yeni kulübünde başarılar diliyorum...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 19:38
Yeni takımı hayırlı olsun. Trabzona taraftarlarına Allah'tan rahmet, sabır ve bioxcin alabilecek maddi güç diliyorum Clap

Ben Serdarımızı özledim artık..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 19:40
14 maç 1 gol
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 20:14

Ne o bu  büyük formaya ısınabildi. Ne de bu büyük seyirci onu sevebildi. Özetle söylersek bünye bu organı kabul etmedi. Yani tam bir doku uyuşmazlığı...  Yolu açık olsun...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 20:55

Es-Es'ten Burak açıklaması

Eskişehirspor İkinci Başkanı Mesut Hoşcan, Eskişehirspor camiasının ve kulübün menfaatleri doğrultusunda Burak Yılmaz'ın sözleşmesini feshederek futbolcuyu Trabzonspor'a gönderme kararı verdiklerini söyledi. Hoşcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Burak Yılmaz'ı geçen yıl Fenerbahçe'den kiraladıklarını ve Burak'ın Fenerbahçe'nin futbolcusu olduğunu kaydetti.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan transfer ettiği Gökhan Ünal'a karşılık Burak Yılmaz'ı bordo-mavililere verdiğini hatırlatan Hoşcan, şöyle konuştu: ''Burak, sezon sonuna kadar Eskişehirspor'un futbolcusuydu. Ancak Burak, Trabzonspor'un yönlendirmesi ve baskısıyla Trabzonspor'a gitmek istedi. Camianın ve kulübün menfaatleri doğrultusunda Burak Yılmaz'ın sözleşmesini feshederek futbolcuyu Trabzonspor'a gönderme kararı verdik. Burak, Trabzonspor'a transferinin gerçekleşmesinin ardından Eskişehirspor'a fayda sağlayamayacaktı. Burak'ı Fenerbahçe'den 100 bin Avro'ya kiralamıştık, Trabzonspor'a 150 bin Avro'ya gönderdik. Burak, çıkışı Eskişehirspor'da yaptığını unutmamalı. Eskişehirspor, Süper Ligde bir vitrin.''

Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:55

Bursaspor Maçındada Görüldü ki Bazı Arkadaşlarımızın Beğenmediği Burak Bu Takımın En İyisi İdi Hiç Olmaya Bir Şeyler Yapmak İçin Çabalıyor Takımı Hücuma Kaldırıyordu; Dünkü Bursa Maçında 42. Dakikaya Kadar Bursa Kalesini Hiç Yoklayamadık; Trabzon'a Burak'ı Verip 150.000 Euro Kazandıkmı Yoksa Önümüzdeki Haftalarda Kazanabileceğimiz Maçlarda Bile Kaybedilecek Puanlar Sonucunda TFF den Gelen Galibiyet Pirimi Yada Beraberlik Piriminden Ne Kadar Faydalanılacak  ... 

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 191192193

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır