eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:08
özgür sanaldan 2000 tane mesaj yazıp 2 sene de 2 maça gitmeyen adamlar var..internet kurdu olmakla,yıllarca bir taraftar sitesine üye olup sanal alemde kariyer yapmakla taraftarlık olunmuyor..buraya tek bir mesaj yazmadan sadece takip eden fakat neredeyse 34 haftalık maratonun 30 unda bu takımın yanında olan taraftarlarda var..kusur etmek istemediğini biliyoruz elbet ama bahsettiğin adamda yıılardır tribün olsun,dernek olsun her türlü koşturan kulübün içinde ne olup bitiyor bilen bir adamdır..kulüpte para var mı yok mu?bunu bize göstermedikleri ve sene başında hazırladıkları (yönetim içinde)gelir gider tablosuyla en iyi yönetim biliyor..sen ben bilemeyiz yani..
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:12
Şu ana kadar belkide en kötü transfer yapan takımların başındayız. Ümit karan hemen daha ilk hazırlık maçında kaprislere başladı.Allah sonumuzu hayır eylesin.Teknik heyete sabırlar diliyorum. Bence kaleye bir isim ve enginin yerini dolduracak oyuncu lazım.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:14
Haklısın abi,yerimi,ne yazacağımı bilmiyorum,forum cehaleti işte,yıllardır foruma üyeliği hep kaçırdım,zor bela üye oldum.Onun verdiği bi rehavet işte.bendede var zaten,Özür dilerim herkesten.Neyse inşallah en iyi transferleri yaparız.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:22
Alıntı yapılan soldier

Şu ana kadar belkide en kötü transfer yapan takımların başındayız. Ümit karan hemen daha ilk hazırlık maçında kaprislere başladı.Allah sonumuzu hayır eylesin.Teknik heyete sabırlar diliyorum. Bence kaleye bir isim ve enginin yerini dolduracak oyuncu lazım.

Hazırlık maçında oynamadı ki kapris yapsın. Yedeklerden kurulu bir takım ile kalacak gidecek oyuncuların performanslarını görmek için yapılmış bir maç sadece...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:22
Alıntı yapılan soldier

Ümit için takıma çok iyi adapte oldu,çok hırslı tam bir ağabey demiyorlarmıydı.Hatta kaptanlığı da ona diğer futbolcular oy birliğiyle vermemişti.Takip edememiş olabilirim yaptığı kaprisler neydi.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:46
Ümit Karan ayak parmağım sakatlandı diye hazırlık maçını kenardan terlikle izlemiş.Ama kendisi Youla ile birlikte ekstra antreman yaptı,takım dinlenirken
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:52

Alıntı yapılan soldier

Yalan yanlış bilgilerden bıktık (!) Ne Sorunu sayıklıyorsun Kamil abi ?

Allah aşkına şuraya mantıklı yazalım yaaa Dead

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:55
Alıntı yapılan eskan

özgür sanaldan 2000 tane mesaj yazıp 2 sene de 2 maça gitmeyen adamlar var..internet kurdu olmakla,yıllarca bir taraftar sitesine üye olup sanal alemde kariyer yapmakla taraftarlık olunmuyor..buraya tek bir mesaj yazmadan sadece takip eden fakat neredeyse 34 haftalık maratonun 30 unda bu takımın yanında olan taraftarlarda var..kusur etmek istemediğini biliyoruz elbet ama bahsettiğin adamda yıılardır tribün olsun,dernek olsun her türlü koşturan kulübün içinde ne olup bitiyor bilen bir adamdır..kulüpte para var mı yok mu?bunu bize göstermedikleri ve sene başında hazırladıkları (yönetim içinde)gelir gider tablosuyla en iyi yönetim biliyor..sen ben bilemeyiz yani..
cok dogru bende bunu düşünüyordum bilhassa ajansspor gibi sitelerde yoruma açık yerlerde şahsen arkadaşım olan kişiler bile var ama bizim hayatımız stadda geçerken onlar finallere çalışıyorlardı hayatında 2 maça bile gitmeyen arkadaşlar başka yerlerde trabzonla kardeşlik boluyla düşmanlık orduyla hala çatışma içindelerdi biz orduyla uğraştığımız zamanlarda biz ESESliyken o malum sitelerde yazanlar büyük ihtimal önceden 3 büzük tutan sonradan süper lige çıkınca esesliyim diyenlerdi sanırım başka sitelerde ama bu foruma bir kere bile girdiklerini burda ne yazıyor diye baktıklarını hiç görmedim özür dilerim konuyla alakası yoktu yazdıklarımın ama yazacakta başlık yoktu sitede bulamadım...
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:58
RIZA ÇALIMBAY'IN AÇIKLAMALARI
Rıza Hocamızın yaptığı basın toplantısında bu forumda tartışılan ve cevapsız kalan bir çok konu açıklandı.

Öncelikle kaleci Atilla konusu.Rıza Hoca aklımızda Gsli Aykut yoktu,ilgilenmedik aklımızda Kayserili Yusuf(eski kalecimiz) ve Atilla vardı dedi.Atilla'yı tercih sebebi olarakta son 2 sezonda çok forma giymesi ve Yusuf'un 2 senedir kulübeye mahkum olmasını gösterdi.Ayrıca Cengiz Hoca yetiştirdi Atilla'yı benim de eski öğrencim,tanıdığımız sorun yaratmayacak bir arkadaşımız dedi.Sakatlığı  konusunda da önceden geçirdiği sakatlıktan dolayı her zaman bir risk olduğunu ama futbol oynamasına engel olmadığını söyledi.Kaldı ki geçen sene 35 maç yaptığını vurguladı,vurgularken de basına biraz atıfta bulundu aklınızda ne varsa sorun da bir şey kalmasın dedi.1.kalecimiz İvesadır-ki kendisi sapasağlammış-2.kalecimiz Kayacan'dır-3.kalecimiz Atilla'dır dedi.İVesa sakatlanırsa da Atilla kalemizi koruyacak dedi.Sinan'ın kiralanmasının iyi olacağını ve maçlarda oynayıp geri döndüğünde formayı ona vermek istediğini söyledi Rıza Hoca.Bu sene Kayacan'ı kazanacağız dedi.Rıza Hoca alternatif bir stoper alacaklarını,Nadareviç giderse bir de kaliteli stoper alacaklarını,sağa sola ve orta sahanın ortasına özellikle bu mevkiye iyice düşünüp oyuncu alacaklarını,alternatif bir forvet bulurlarsa da forvette alacaklarını söyledi.Orta sahanın ortasına Orhan Hoca ile Bülent Hoca oyuncu izlemeye gitmişler.Biri Macaristan'a biri Brezilya'ya ve bir tane oyuncuyu çok çok çok beğenmişler.Yönetime aldırmaya çalışacağız o oyuncuyu dedi.

Cisse konusunda ise Cisse'nin takımdaki oyunculardan artısı olmadığını ve kontenjanı onunla dolduramayacakalarını söyledi.Poljak'ın %90  bir Yunan kulübüne kiralanacağını,başka kulübe denenmeye gitmediğini,izin aldığını,Lovrek'in kulüp aradığını bu iki oyuncuya da bonservisini almak için bazı kulüplerin başvurduğunu ama rakamların komik olduğunu,Anderson'un kulüple ilişkisinin kesildiğini ve Anderson'un hata yaptığını dile getirdi.Lovrek konusunda gelen sorulara Lovrek benim izlemeyip aldığım tek oyuncudur,takımdaki diğer Hırvatlardan geçmişinden cesaret alarak aldık dedi.Poljak ve Anderson'un ise değerlerine göre bekleneni verdiklerini ama Lovrek'in hayal kırıklığı olduğunu söyledi.

Gençlerden özellikle Veysel Sarı'nın ilk 11i zorlayacağını,Alper'in kadroda duracağını,Tarık'ın Sakarya'dan profesyonelliğe geçirileceğini,Hakan ve Hüseyin'in kiralanacaklarını söyledi.Adem Sarı'dan da faydalanacağız dedi.

Burak Yılmaz konusunda bir çok isim var alınırsa faydalı olur dedi.

Önemli olan kısımlardan derlediğim bunlar.Özellikle yazdım herkes okusun gereksiz tartışmalar olmasın diye

Geçen transfer başlığına yazmıştım bunu,nereden aldın diyenler olmuş,dün akşam kanal 26 verdi basın toplantısını oradan aldım.Basın mensuplarının soruları vardı ama Sakarya gazetesi muhabiri Ali İhsan Sarıçoban piyasada yoktu.O kadar çok eleştireceğine çıksın hocanın yüzüne sorsun soruları,hepsine düzgün bir cevap alacaktır.Çünkü hoca her şeyi bütün netliği ile anlatıyor,kaçamak cevaplar vermiyor,utanılacak bir şeyler yapmadığını bize gösteriyor.Dün duruşunu konuşmasını görünce saygım bir kat daha arttı. 
kaleci atilla başlığından aldım bir eses li kardeşimiz bugun yapılan bir açıklamayı özetlemiş
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 12:00
Atilla transferinde ne döndüğünü bilmek isteğen arkadaşlar  takım başlığından bakabilirler
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır