eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 274>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:05
Sezgin'i stoperde oynatmak en mantıklısı.Kendi mevkisinde oynasa gerçek performansını gösterebilir.Stoperden sol bek yaratmaya çalışmak hata bana kalırsa.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:11
Bir sol bek, bir oyun kurucu, bir tane de sağ açık ilk 11 için yeterli olur. Fakat yedek olarak da sol açık ve forvet gerekli diye düşünüyorum.

Bu arada Selçuk Alibaz Göztepe'yi reddedip bizim kampımıza katılmıştı değil mi?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:18
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=90770&hab=Sinan%E2%80%99%C4%B1n%20pe%C5%9Findeler#gor
sinanla ilgili transfer haberi var burda baya isteyen takım varmış.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:22

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Fenerbahçe’den Burak Yılmaz ile büyük ölçüde anlaştıklarını söyledi. Birkaç gün içerisinde bu transferin netleşeceğini beirten Başkan Ünal, dün tesislerde Göztepe Kulübü Asbaşkanı İsmail Hakkı Gül ve Eskişehirspor Kulübünün Mali Asbaşkanı Ayhan Can ile transferlerle ilgili olarak bir totplantı yaptı.

Sakarya Gazetesi 10.07.2009

Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:52
burak bize faydali olabilcek bir oyuncu manisadayken cok iyi performans gosterdı antalyadaykende cok etkılıy oluyordu besıktasta ıstıkrarsız gıbı gozuksede cok ıyı oynadıgı maclar oldu fenerbahcede ıstedıgı sansı bulamamıs olsada yeteneklerı ınkar edılemıcek bır oyuncu sag cızgıdede forvet arkası pozısyondada oynayabılır , adam gecer orta acar uzaktan sut ceker ama alıncaksa bonservısıyle yada satıs alma opsıyonuyla alınmalıdır buragı azız yıldırımın ıstemedıgını okumustum azız yıldırım bır adamı ıstemıyorsa kıralamaz dırek gonderır
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:55
yönetım transferde söz sahıbıdır ve rıza hoca ıstıkardır bence cok burdan bızlerın ahları vahlarıyla mudahale etmek anlamsız gelıyor ıvesa alındıgında tek olumlu yazan ınsan hatrlamıyorum ben o yuzden susmak ve beklemek gerek
   bence transfer donemının en buyuk yankısı umıt karan ın kaptanlıga getırılmesıdır bu olmadı ıste SEZGIN en zor gunlerınde bu takımın yanındaydı ıllede SEZGIN kaptan SEZGIN
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:59
ortasahaya oyun kurucu olarak brezilyalı gelecek deniliyordu noldu acaba.rıza hoca çok iyi bir stoper alıcaz demiş,bu yabancı mı olucak acaba?elimizde 3 tane yabancı stoper var,nadareviç gidecek sanırm.
Yukarı
Kaan Liste gör
Usta Yazar

Kaan
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 00:59
Sinan’ın peşindeler
Sinan Ören yuvadan uçuyor. Kırmızı siyahlı takımdan gidecek olan genç kaleci için özellikle Göztepe ekibi çalışmalarını hızlandırdı.

Eskişehirspor teknik heyeti tarafından deneyim kazanıp, daha fazla maç oynaması için  başka takıma gitmesini istediği Eskişehirli Sinan Ören için Diyarbakırspor, Orduspor, Sakaryaspor ve Göztepe gibi ekipler devreye girdi. Sinan´ın iyi kaleci olacağını ancak maç oynaması gerektiğini savunan Rıza Çalımbay, " Kaleci maç oynayarak iyi kaleci olur. Kiralık gider isterse. İstemezse kadroda kalır. Sinan kadar alt yapıdan çıkan Kayacan´da iyi kaleci. Onu 2. kaleci olarak düşünüyoruz"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
“Sağlık raporu olumsuz çıkarsa transferden vazgeçeriz...”
Teknik Direktör Rıza Çalımbay, " Henüz Doktor raporlarını görmedim. Eğer rapor olumsuz olursa kaleci Atilla´nın transferini gerçekleştirmeyiz" dedi.

Kaleci Atilla hakkındaki sakat olduğu yönündeki iddiaların yersiz olduğunu söyledi. Çalımbay, Doktor raporlarına henüz bakmadığını, sakatlığının ciddi olması durumunda sözleşme yapılmayacağını, Atilla´nın, 2. veya 3. kaleci olarak takıma düşünüldüğünü ifade etti. Çalımbay, ´´Kaleci Atilla benim Rizespor´dan öğrencimdi ve nasıl bir kaleci olduğunu biliyorum. Sakaryaspor kariyerine baktığımızda 34 maçta forma giymiş ve bunların biri de Türkiye kupası maçı. Atilla geçtiğimiz sezon bir sakatlık geçirdi ve oynamama gibi bir durumu yok. Batuhan Karadeniz de aynı şekilde sakatlık geçirdi ve o da ameliyat oldu. O zaman Batuhan Karadeniz´i de almamamız gerekir. Risk her futbolcuda vardır ama kaleci Atilla´nın oynamama gibi bir durumu yok. Bizi endişelendirecek bir sakatlığı söz konusu değil. Ancak gelecek son sağlık raporu kararımızı belirleyecek. Eğer olumsuz bir durum olursa transferden vazgeçeriz´´diye konuştu.
Çalımbay, ´´Fikstür avantajı diye bir şeye inanmıyorum. Önemli olan takımın istikrarlı gitmesi. Lige iyi başlamak iyi bir hava yakalamak önemli. Yapmayı planladığımız 2-3 transfer var. Bunları da tamamladıktan sonra Almanya kampına gideceğiz. Bolu´da depoladığımız gücü Almanya kampında deneyeceğiz. Kamp döneminin ardından lige hazır hale geleceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.
-------------------------------------
Futbolcular Ümit Karan dedi
Galatasaray´dan Eskişehirspor´a transfer olan Ümit Karan, takımın yeni kaptanı oldu.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, yaptığı açıklamada, "Ümit´in takımda arkadaşlarla ilişkisi  çok iyi. Kendisi tüm takım arkadaşları tarafından seviliyor. Kendisini takım kaptanı yaptık. Futbolcular onu kaptan olarak görmek istedi.  Hareketleriyle tam bir ağabey, lider" dedi.  Çalımbay, Sezgin´in de ikinci kaptan olarak takımdaki önemli görevini sürdürdüğünü sözlerine ekledi. Bu arada ayağında  sıkıntı  yaşayan Ümit Karan dünde izin yapmayıp antrenmana çıktı.
Kaynak:Sakarya Gazetesi
KaanOZTRK
Yukarı
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:02
YouLa'nın arkadaşı cisse hangi mevkide oynuyordu ?
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan AsosyaL

YouLa'nın arkadaşı cisse hangi mevkide oynuyordu ?

Stoper ve ön libero olarak görev yapıyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 274>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır