eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2008 saat 17:59
21 maç sonunda 1,9 puan ortalaması olan takımlar ilk ikinin içinde yer alıyor. maç başına ortalama 1,57 puan alan takım ise ilk altının içinde. maç başına ortalama 1,05 puan alan takım ise düşüyor.

mardin ve istanbul ligden elini eteğini çekerse bu takımlardan puan almak kolay olur. düşme mücadelesinin içine samsun ve malatya gibi ilk altının içinde olması beklenen takımlar dahil oldu. istanbul ve mardin dışındaki takımlar tek maç dahi kazanınca acaba ilk altıya girermiyim demeye başlıyor.  

iddiası olan takımların çokluğu puan kayıplarını arttıracaktır.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 19:51
Ya arkadaşlar TFF ye göre Çoşkun 16 gol atmış .Taner 14 gol atmış spor sitelerinde Çoşkun 16 ,Taner 15 yazıyor.Herhalde TFF ninki doğrudur.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 20:20
   Bu arada TFF yeni başkanı Hasan Doğan oldu.Kendisini tebrik ederiz.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=338840

**Kendisi Syn.R.Tayyip Erdoğan'ın yakın arkadaşıdır.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 20:22
     İşte iddalara cevap;

Yukarı
ramado_bagins Liste gör
Yazar

ramazan yıldız
Yer: aşk-ı şehir
  Alıntı ramado_bagins Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 21:10
polat 26 tablo için teşekkür ederim.
Yukarı
murateksi Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı murateksi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2008 saat 22:58
geçen sezon 34 maçta ligi 40 puanla bitirdik.şu an daha önümüzde 13 maçlık bir periyot var yine 40 puanmız var.:Dbu demek oluyor ki bu sezon çıkıyoruz. son 15 yılın en iyi kadrosunu bulmuşken fırsat bu fırsat çıkmalıyız.yoksa futbolcular teker teker dağılırlar...bekle bizi süper lig adım adım geliyoruzzzzz........:D
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 00:27
Hayri Ülgen
Kırmızı Şimşekler GE-Lİ-YOR!..

ESKİŞEHİR’DE bir canlanma, bir heyecan var. Tribünler ise coşkulu. Oynadığı futbolla şampiyonluğa adım adım koşuyorlar... Yıllar önce Türk futboluna adını altın harflerle yazdıran “Es... Es... Es... Ki... Ki... Ki... Eski... Es...” sloganları tekrar dönüyor... Geçmiş yıllarda üç büyüklerin belası olan, oynadığı futbolla Türkiye’yi ayağa kaldıran Eskişehirspor, eğer mazide haksızlığa uğratılmasaydı, futbol tarihimizde ilk Anadolu şampiyonu olacaktı. Takımda Süreyya, Kamuran, Ender, Abdurrahman, İsmail, Koko Burhan ve gol krallıkları yaşayan kaptan Fethi Heper, Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmıştı. O günlerde muhteşem bir taraftarı vardı. İşte o muhteşem taraftarı Malatya önünde bir kez daha gördük. Tribünler coşkulu ve tıklım tıklımdı. Takım sahada kazanırken, tüm taraftarlar yeri-göğü inletiyorlardı. Statta en az 16-17 bin taraftar vardı. Takımın başında beyefendi, pırıl pırıl bir insan var: Metin Diyadin... Çalışkan, dürüst ve başarılı genç hoca, işinden başka hiçbir şeye karışmıyor... Futbolcuları ile kurduğu arkadaş diyaloğu ve samimi ortam, elde ettikleri başarının anahtarı oluyor. Yılların starı Sergen Yalçın’a top oynatmak kolay bir iş değil. Metin Hoca, inanın şu anda Sergen’e altın yılını yaşatıyor. Yılların golcüsü Coşkun’a da öyle... Futbolcularına öyle bir pozitif düşünce aşılamış ki, şampiyonluğa herkes inanıyor. Başkan Nebi Hatipoğlu gerçekten beyefendi, takımını seviyor ve gecesine gündüzünü katarak her şeyi takımla birlikte yaşıyor. Yönetimi ile mükemmel bir uyum içerisinde. Kendisi ile görüştüğümüzde “Hayriciğim, artık ok yaydan çıktı. Şampiyonluk için and içtik. Eskişehir halkı kenetlendi ve herkes sorumluluğunu da çok iyi biliyor. Ekonomik olarak hiçbir sıkıntımız yok. Tek hedef ve tek yol var, o da Süper Lig’e dönmek. Bunu başaracak güçte ve inançtayız...” diye görüş belirtmişti. İşte Eskişehirliler... Antalyaspor maçı sizin için bir dönüm maçı. İnanıyorum ki, bu önemli maçta kırmızı-siyahlı taraftarlar tribünleri hınca hınç dolduracaktır. Siz görevinizi tribünlerde yaparken, Sergen ve arkadaşları da sahada takımı başarıya koşturacaktır. Ve o “Es... Es... Es... Ki... Ki... Ki...” sloganının sedalarını şimdiden Süper Lig’de duyar gibiyim..

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
berepe Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı berepe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 02:00

ben eskişehirin ilk 2 den çıkacağını düşünmüyordum ama onundekı fıkstur ve aldığı sonuçlarla ilk 2 nin en güçlü adaylarından eses.bizimde her ne kadar 8 deplasman maçımız olsada ilk 2 yi sonuna kadar kovalıyacağımızı düşünüyorum..şampiyon  antalya ehuheh :d:d

sadece KOCAELİSPORLUYUZ
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 02:20
Alıntı yapılan berepe

ben eskişehirin ilk 2 den çıkacağını düşünmüyordum ama onundekı fıkstur ve aldığı sonuçlarla ilk 2 nin en güçlü adaylarından eses.bizimde her ne kadar 8 deplasman maçımız olsada ilk 2 yi sonuna kadar kovalıyacağımızı düşünüyorum..şampiyon  antalya ehuheh :d:d

Sana  ehuehuh LOL Şampiyon olcanızı sanmıyorum...Wink kardeş siz play oflara kalıcaksınız..!
I LOVE YOU ESES
Yukarı
muzoes Liste gör
Yazar

muzaffer
  Alıntı muzoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2008 saat 21:35
es es im şampiyon olacaktır bu fikstür avntajı sayesinde ligin bitmesine iki hafta kala süper lige çıkmayı garantileyecektir.
kocelisporunda eskişehirle beraber bu zor fikstüre rağmen ligi se es in ardından ikinciolarak bitireceğini zannediyorum
antalyaspor ligi ilk altıda bitirip ployoflara kalır ve ployoftan çıkar

sakarya ise ilk altıya bile kalamaz

en büyük es es şampiyon es es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır