eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Serdar Özbayraktar

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:33
işte önemli olan bugün 15-20 yaşındaki EsEslilerin 20 yıl sonra Serdar Bayraktarı anıp anmayacakları... bunu başarmak kolay değil....
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:38
başlığa bi el atsak iyi olucak 200-2010 olmuş 9 eksik kalmış.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:43
Alıntı yapılan desperadomt

başlığa bi el atsak iyi olucak 200-2010 olmuş 9 eksik kalmış.
LOLLOLLOLLOL
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:49
  bol bol orta calış kampta , çok ıhtıyacın var buna...maclarımızda BAŞARILI ORTALARINI BEKLIYORUZ...
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:52
Alıntı yapılan esolimpiyates

Alıntı yapılan GKH_ESES

iyi niyetli bir futbolcu, ama son vuruşlar geçen sezon felaketti,bank asyada önceki sezon kendisini izlemek ciddi keyifliydi,benim çocukluk zamanımda defanstaki Burhanettinin kardeşi rahmetli 7 numara Nasır Beadini vardı ona benzetiyorum oyun sitilini..
Nasır'ı hatırlayan varmı?
Allah rahmet eylesin iyi futbolcuydu.Samsunspor'un yaptığı kazada hayatını kaybetmişti. Bence Serdar onun eline su dökemez.
Nasır o kazada sadece yaralanmıştı. Daha ileri bir tarihte isimlerini tam hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla Kayseride oynayan 2 futbolcu ile birlikte Denizliden dönerlerken kazada hayatlarını kaybetmişlerdi diye hatırlıyorum
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:54
Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan GKH_ESES

iyi niyetli bir futbolcu, ama son vuruşlar geçen sezon felaketti,bank asyada önceki sezon kendisini izlemek ciddi keyifliydi,benim çocukluk zamanımda defanstaki Burhanettinin kardeşi rahmetli 7 numara Nasır Beadini vardı ona benzetiyorum oyun sitilini..
Allah rahmet eylesin iyi futbolcuydu.Samsunspor'un yaptığı kazada hayatını kaybetmişti. Bence Serdar onun eline su dökemez.
Nasır o kazada sadece yaralanmıştı. Daha ileri bir tarihte isimlerini tam hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla Kayseride oynayan 2 futbolcu ile birlikte Denizliden dönerlerken kazada hayatlarını kaybetmişlerdi diye hatırlıyorum
Herhalde birisi Metin di yalnış hatırlamıyorsam hani şu Galatasaraydada sol açıkta oynayan baya kiloluydu
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 18:13
Alıntı yapılan Murat2616

Alıntı yapılan GKH_ESES

Haklısınız ben yanlış hatırladım herhalde.BMW marka bir arabası vardı kazayı onunla yapmıştı.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 18:49
Alıntı yapılan GKH_ESES

Nasır unutulurmu,Büyük otelde çalışırken az çok muhabbetim olmuştu.Öldüğünde çok üzülmüştüm.
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 16:11
serdar iyi niyetli bir oyuncu ama istenileni veremiyor. bu oyuncunun teknik heyet tarafından zorunlu olarak ektstra idmana alınması ve bu özel idmanlarda top sürme, adam geçme, şut çekme ve orta yapma konusunda geliştirilmesi lazım. 

bir sezon boyunca teknik heyet ve serdar dişini sıkarsa sezon sonu iyi bir oyuncumuz olur. eski hamam eski tas uygulamaya devam edilirse bu oyuncu kaybolup gidecek.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 16:43
Aaah abilerim siz böyle eskileri anlatıyosunuz kafamda canlanıyo o eski günler ama o sizin yaşadığınız o hazzı yaşamam imkansız olduğu için çok kıskanıyorum sizi...
Serdara gelince : bizi bu sene de çıldırt serdar ama SEVİNÇTEN !!!
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır