eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Vanja Ivesa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 533>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:23
Tez zamanda yolların ayrılıp, daha kaliteli bir kaleciyle anlaşılması lazım. 4 top geldi, 4'ünüde yedi. Hangisini kurtaracaksın Ivesa?
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:29
ya kardeşim 6 penatlyıda aynı köşeye yatarmı bir insan deli oldum ya ivesa hemen kendini toplaman lazım
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: eskişehir
  Alıntı kızılcıklıugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:29
ya tamm ama penaltılarda hep aynı harket yere cök
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:30
Maçın bitişiyle foruma girsem kötü şeyler yazabilirdim.

Ah be İvesa Disapprove
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:36

ilk penaltıyı tam cıkarıyordu içeri çeldi.Çıkarsaydı finale kalsaydık herkesin fikri değişecekti.Bence ivesa bu macta özellikle 2. yarı ayakta kalan tek isimdi.Çok pozisyon cıkardı penaltı işi yazı tura gibidir.Serdar atsa rakip de dısarı atsaydı finaldeydik.Bu kadar basit işte.Senecky de 1 penaltı cıkardı odamı kötü kaleci.Yapmayın Allah aşkına ya..
Daha lig baslamadan oyuncularımıza böyle moral bozucu konusmalar yapmayalım.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:37
bu iş ivesa ile biraz zor gibi gözüküyor hep aynı hareket penaltılarda ümitliydim ama olmadı Cry
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:38
Bence biran evvel yollayıp, iyi bir kaleci alınması lazım...Süper ligi kaldıracak kapasitede değil..Bu da geçen sezonun ikramiyelerinden...Fakat bu forum üyeleri ,alınmasın diye o zaman yüzlerce sayfa yazı yazmışlardı...En büyük sorunu, TOPU TUTAMAMASI.......
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:38
Alıntı yapılan OIdCiTy

bu iş ivesa ile biraz zor gibi gözüküyor hep aynı hareket penaltılarda ümitliydim ama olmadı Cry

Ligte Hiç penaltı çekişmeyeceğiz rahat olabilirsiniz.2. yarıda oynadıgı gibi oynarsa yeter.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:40

Adam uzun sakatlıktan çıktı.Daha yeni kendini buluyor.Hemen felaket tellallığı yapmanın anlamı yok.

Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2009 saat 20:41
Alıntı yapılan ofyunus

Daha lig baslamadan oyuncularımıza böyle moral bozucu konusmalar yapmayalım.

Daha lig başlamadan yazacaksın bunları. Geçen senede yediği bir dolu hatalı gol var. Yan top yok, şutları sektiriyor. Bugün sektirdiği topları sayamadım. Penaltı şans işidir evet ama her penaltıda aynı hareket yapılmazki. Ben geçsem kaleye bir köşe seçerim, Allah ne verdiyse uçarım. Onu bile yapamıyor. Olduğu yere çökmek iş mi? Valla işimiz İvesa ile çok zor. Umarım Rıza Hoca Ivesa'nın yerine daha kaliteli kaleci aldırır. (Hiç sanmıyorum)..
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 533>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır