eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Doğu Türkistan'da katliam: 140 ölü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 31>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:33
Demin büyük baskan Barak Hüseyin Obama beyendi hazretleri'ne bi gazeteci "Sincan'daki olaylar hakkinda ne düsünüyorsunuz?" diye sordu. Biiiiiiiiip çocugu: "Ben üç dört gündür seyahatteyim, konuyu takip edemedim, yorum yapamam simdi" dedi.
Basbakanimiz Davos'ta tavrini koymustu, hadi bakalim bide soydaslarimiz için bu serefsizlere racon kessin... Iste o zaman ona saygi duyarim!
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:34

şehit olan uygur Türkü kardeşlerimize Allah(c.c) gani gani rahmetini eylesin..Türklüğe ve islama saldırılar dahada artacaktır..Rabbim büyük Türk milletini ve tüm islam alemini bu kana susamışların şerinden korusun..

gün birlik günüdür..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:34
şerefsiz çinliler tarihin öcünü mü alıyosunuz, nerde bu vatanın yiğit evlatları, ermeniye araba karşı yürüyosunuzda bizim kanımızdan olan insanlar için niye bişey yapmıyosunuz, yapılmıyor
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:36
Filistinlilere,saldırının akşamı destek yürüyüşleri yapılıyordu onlar için daha hiçbir şey yapılmadı.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:38
tahmin ediyorumölü sayısı daha fazladır...maalesef dünya bu olanları manzara seyreder gibi seyrediyor..şerefli bir şekilde bize yakışır bir edayla ülkemizin bu olaylara müdahele etmesini bekliyoruz
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:43
Nedir bu yaa.Duyunca şok oldum.Siyasetçilerin tepkisini merakla bekliyorum.Adam akıllı bi tepki koymaları lazım artık.  ırak'ta çin'de vs'de acı çeken TÜRK insanlar... Adam gibi durun soyunuzu kırdırtmayın bize Angry
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 20:45
Yüce Allah bu kansız bu kalleşlerin karşısına, Çin Sarayı'nı sadece 40 kişi ile basıp ihtilal yapan, Göktürk Kağanı Çuluk Kağan'ın Oğlu Kür-Şad gibi bir yiğit nasip etsin...

Allah(c.c) Türk'ü Korusun ve Yüceltsin...
Yukarı
26 ES ES 1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 ES ES 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 21:16
Soydaşlarımıza Allah rahmet eylesin .
Dümenden israil e 'one munite' diyenler Çin e neden 'one munite ' diyemiyor gerçi neden desin ki nasıl olsa Çinde zulüm görenler Türk degil mi.
Tek Büyük ES ES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 21:26
Alıntı yapılan es_HaKaN_es

Nedir bu yaa.Duyunca şok oldum.Siyasetçilerin tepkisini merakla bekliyorum.Adam akıllı bi tepki koymaları lazım artık.  ırak'ta çin'de vs'de acı çeken TÜRK insanlar... Adam gibi durun soyunuzu kırdırtmayın bize Angry

Türküm demeye bile cesareti olmayan bir hükümetten ne gibi bir tepki bekliyorsunuz anlayamadım...
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 21:35
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan es_HaKaN_es

Türküm demeye bile cesareti olmayan bir hükümetten ne gibi bir tepki bekliyorsunuz anlayamadım...
Ali abi bende zaten elle tutulur bi tepki göstereceklerini beklemediğim için öyle yazdım.Keşke yanılan ben olsamda sağlam bi tepki koysalar ama nerde...Confused 
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 31>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır