eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSouleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 215216217218219 229>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 01:30
Alıntı yapılan tmac26

Eskişehirspor taraftarı kendine yapılanı asla unutmaz. İlahi adalette hep bu yönde tecelli eder. Bize nasıl davrandıysan Allah sana 2 katını versin Youla. Yolun açık olsun.Wink
sevıyorum bu youlayı ya. ne yaparsa yapsın. bana hep içten geldi...
DK
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 02:19
Alıntı yapılan olumune_eses

Ah be youla şu sezerin olduğu kadroda olacaktınki onun asistleri ile ne goller atardın hem bizi yaktın hemde kendini. Pisi pisine kendini ateşe attın en gözde iken şimdi sıfıra indin. hem bizleri üzdün hemde kendini..

Farketmez biri gider biri gelir.. Youla olmazsa Jaycee olur dayı merak etme sen :)
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 04:01
yula için söyleyeceğim son söz:
Dün "canım" olan yarın "düşmanım" olmaz benim...

Yaşananların hatırı hep saklı kalır Hatırları sorulur selamları hep alınır...

"SİLDİKLERİM" vardır bir de ! Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır...

Vicdanla birlikte... "ŞEREF" ararım ben sevdiklerimde
alıntıdır
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
atilla Liste gör
Deneyimli Yazar

atilla
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 08:33
Şu ligte top ayağında iken setirciyi ayağı kaldırabilen 3 futbolcu var.Youla,sağlam yattara ve alex bunlardan biri bizde idi.Ama kader... yapacak birşey yok,
Ama objektif düşünelim ne jesi jons,ne roberts ne sezer, ne fahri youla ile  kıyas edilemez.Taraftar kimliği ile  bakıyoruz.youla gibi tribünü heyecanlandıran avrupada sayılı futbolcu var.Youlaya Geçen yıl bizi düşmekten kurtardığı  ve şimdiye kadarki hizmetleri için teşekkür etmeliyiz. Kabakhati derseniz ?Zaten kabahatinin cezasını çekiyor. Unutma yönetim youla kadroda olmasa idi bu yıl sattığın kombinenin yarısını satabilirmi idin ????
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 08:34
Denizlispor’da Youla ile pazarlıklar sürüyor. Youla 6 aylık imza atamak istedi, yeşil-siyahlı kurmaylar 1,5 yıllık sözleşme önerdi. Görüşmeler devam ediyor.
Kaynak: http://www.hizmetgazetesi.com.tr/?Sayfa=HaberDetay&id=6604
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 09:09
[QUOTE=atilla] Şu ligte top ayağında iken setirciyi ayağı kaldırabilen 3 futbolcu var.Youla,sağlam yattara ve alex bunlardan biri bizde idi.Ama kader... yapacak birşey yok,
Ama objektif düşünelim ne jesi jons,ne roberts ne sezer, ne fahri youla ile  kıyas edilemez.Taraftar kimliği ile  bakıyoruz.youla gibi tribünü heyecanlandıran avrupada sayılı futbolcu var.Youlaya Geçen yıl bizi düşmekten kurtardığı  ve şimdiye kadarki hizmetleri için teşekkür etmeliyiz. Kabakhati derseniz ?Zaten kabahatinin cezasını çekiyor. Unutma yönetim youla kadroda olmasa idi bu yıl sattığın kombinenin yarısını satabilirmi idin ????

Avrupanin sayili forveti derken:) Kucuk bir hata oldu sanirim...
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 09:14
valla abim yaptığı hataya bakıyorumda onu bu kadar seven taraftar varken yaptığı harbiden yanlış bi davranış bırak top ayağındayken tribünü ayağa kaldırmayı tribünü takla attırsa bu taraftarı saymıyan adamı ben hiç saymam 1 youla gider 1000 youla gelir inş. daha Jesy youlayı aratmıyacaktır
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 09:22
Alıntı yapılan EgoEs

yula için söyleyeceğim son söz:

Yaşananların hatırı hep saklı kalır Hatırları sorulur selamları hep alınır...

"SİLDİKLERİM" vardır bir de ! Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır...

Vicdanla birlikte... "ŞEREF" ararım ben sevdiklerimde
alıntıdır
ClapClap Çok Güzel yazmışssınız,aynen bence de ;
ama ve lakin youla yanlış yapmıştır,ancak arkasından konuşmak,küfür etmek atıp tutmak yakışmaz,en güzel seviçleri bize o yaşattı unutmamak lazım hatıralar silinmez saygılar keşke böyle olmasaydı
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 10:04
Denizli düşmemek için son kozlarını oynuyor.Ne demişler denize düşen yılana sarılır.Ancak Youla yılandan beter çıktı.İnsan bu kadar nankör nasıl olur.Resmen yediğin kaba sıçtın be Youla.Sana yolun açık olsun demiyorum.En kısa sürede sakatlanman tek dileğim.... 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 10:17
Alıntı yapılan kLaqE26

valla abim yaptığı hataya bakıyorumda onu bu kadar seven taraftar varken yaptığı harbiden yanlış bi davranış bırak top ayağındayken tribünü ayağa kaldırmayı tribünü takla attırsa bu taraftarı saymıyan adamı ben hiç saymam 1 youla gider 1000 youla gelir inş. daha Jesy youlayı aratmıyacaktır
+26ClapClapClap Bugün Hocasına nankör diyen yarın Başkanına yalancı der yüz bulunca da en son taraftara bir kulp bulur Tolunay Kafkas ı sevmem ama en güzelini o demişti; böyle adamları memlekete sokmayacaksın.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 215216217218219 229>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır