eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Derginin anti demokratik yönetim anlayışı..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Tribün Derginin anti demokratik yönetim anlayışı..
    Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:43
Değerli ESES taraftarları bizi eleştiren tribün dergi yöneticisine verdiğim gayet seviyeli bir cevaptan sonra üyelik hesabımın ve cevabımın silindiğini hiçbir duygu yaşamadan bugün öğrendim. Bu antidemokratik yaklaşım sırasında dediğim gibi (kin-öfke-nefret vs gibi) hiçbir duygu yaşamadım. Çünkü oranın benim için hiçbir değeri yoktu. Lakin buradan silinecek olursam yaşayacağım en büyük duygu fırtınası büyük bir üzüntü olacaktır. Oraya üye olduğum için sadece bir pişmanlık hissediyorum ve orada ESES e yapılan hertürlü eşitsiz davranışlar (yönetim tarafından) cılız bir tepki ile karşılaşıyor ve bunlarda bu tepkisizlikden cesaret alarak ESES taraftarının koreosunu çekme kararını bile küçümsüyorlar. Halbuki biz o yarışmadan çekildikten sonra büyük miktarlarda mersin üye girişi olmuştur ve bunu dahi dillendiremeden ESES e saldıran Tribün Dergi sini ve yönetimini kendi yuvamızdan protesto ediyorum...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:50
          Anlamıyorum ki şu TD hastalığını. Herhalde girmeden yapamayanlar var.Bir hastalık olsa gerek.Orada yaşanan gerginlikler yüzünden 2 sene önceki Antalyasporlu tribünün "t" sinden anlamayan insanlarla muhattap olduk.Halada kan davası gibi devam ediyor. Girmeyin kardeşim ya girmeyin bu kadar zor mu. İllaki internet aleminde mi kendinizi tatmin edeceksiniz.Gidin stada bir tarafınızı yırtana kadar bağırın, şovların en güzellerini yapın.Zaten her yer herkes bizden bahseder.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:51
TribünDergi Galatasaray eski taraftar grubu Yürüyedurun reisi zobanın sitesidir. Pek takılmayın oraya. Resmen taraflılar.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:54
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

TribünDergi Galatasaray eski taraftar grubu Yürüyedurun reisi zobanın sitesidir. Pek takılmayın oraya. Resmen taraflılar.

Burak kardeşim bunu bilmiyordum bilse idim antibizans felsefimize istinaden asla girmezdim. Bir dahada girmem ama girenlerin de antibizans düşüncesinden şüphe ederim.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 21:58
Alıntı yapılan mecek

Burak kardeşim bunu bilmiyordum bilse idim antibizans felsefimize istinaden asla girmezdim. Bir dahada girmem ama girenlerin de antibizans düşüncesinden şüphe ederim.

başbakanda fenerbahçeli ülkeyimi terkedelim?
-------------
dorylaion

sanal veya gerçek kimsenin taraftarlığını sorgulamak sana düşmez.ki oraya yazan çoğu renktaşımız eminim senden daha çok kovalamıştır tribünü.yazarken üstruplu yazılar yazın

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:03
mustang arkadaşım dar bir çevre olan forum ile genel çerçeve olan Türkiyemi nasıl mukayese edersin. Sen istediğin kadar sana antidemokratik şekilde yaklaşan o çevrede bulunabilirsin o senin şahsi görüşün ama sonrada bu forumda eskişehirde cinconlu olamaz gibi triplerde bulunmanı pek tavsiye etmem.Confused zoban a yazdığım post dada sana yazdığım cevap gibi hiçbir seviyesiz kelime yahut cümle yoktu. Keşke bir kopyasını alsaydım ve buraya aktarsa idim.
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:09
en güzeli çekilmek..

zoban gibi yanlı biri yönetiyorken o siteyi kalmamız gereksiz olur..

bize yakışan lafı koyup çekilmektir..bunun için uygun bir zmaan beklenmelidir..
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:09
sitenin demokratikliğini yada adaletini sorgulamıyorum yada çekilelim kalalım mevzusunda değilim.sizlerin orada yazanlara karşı ithamlarınızı sorguluyorum.örneğin td kullanıcılarından banner maç kaçırmadı bu sene.siz?yada es_emre koreoeses grubunda koşturupdurdu.siz?

anti-bizans tabirini bana niye tavsiye etmiyorsunuz sorabilirmiyim?ülke örneğini anlamadınız şöyle örnek vereyim apartman yöneticiniz bjkli diye taşınmayacakmısınız?ki benim anti-bizans tabirime istanbuldaki istanbul takımını tutanlar girmiyor.onlarda sen ben gibi rengin peşinden koşuyor.onlarla konuşunca onlardanmı olunuyor?
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:11
Zaman zaman bende girip, nadiren yazardım bir kaç birşey. Fakat iyice cılkı çıktı TD'nin. Özellikle bu koreo anketini yüzüne gözüne bulaştırdılar. Yetmezmiş gibi suçlu biz olduk bu olanlardan sonra. Bir daha girmemeyi düşünüyorum foruma, renkdaşlarımın da girmemesi taraftarayım.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 22:11
Beni de aynen Mecek abi gibi sebepsiz yere attılar.Neyse,Gs'lı kafası olgunlaşmamış birinin egolarını tatmin ettiği bir siteydi zaten,bundan sonra Tribundergi diye bir site yok benim için.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır