eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Derginin anti demokratik yönetim anlayışı..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Tribün Derginin anti demokratik yönetim anlayışı..
    Tarih: 11/Tem/2012 saat 15:51
Alıntı yapılan besyo26

Çok sofistike bir çalışma olmuş Sn. Bilen. Bir sonrakini Akrostiş bekliyoruz...

Yazdıklarım size yapmacık gelebilir, ama sizde göstermek için dahi olsa Türkçe kullanmayı deneyebilirsiniz.

Alıntı:
"Bu kelimeler ne kadar da yabancı bize? Anlamı, anlamsız kimliğimize. Ama her nedense   yetersiz bulunuyor Türkçe. Yetersiz bulunuyor da sağdan soldan çalınıyor birkaç kelime.

Düşünün şimdi…

Herhangi bir varlık… Canlı ya da cansız ne fark eder ki? Anlatmaya, tanımlamaya çalışıyoruz olmuyor, yetersiz buluyoruz, bir de yabancı dil kullanalım diyoruz. Ama onu da beceremiyoruz. Bir de üstüne, ağlanacak halimize gülüyoruz. Bu kadar mı, duyarsız bu kadar mı ilgisiz kaldık kendimize ve kültürümüze? Nedir yani bu özenme nedir kendi dilini beğenmeme?"
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 12:22
Alıntı yapılan Ati_Kaan

benim yada benim arkadaşlarımın en az 1 yıldır tribünle ilişkisi yok o boş ağzını toplattırma bana.2 yıldır da bu forumda aktif değilim.en aşağı 6 yıl kovaladığımız tribünü senin gibi sanal varlıktan daha iyi bildiğime eminim.beni tanımayıp burda saçmasapan konuşmaya devam edeceksen saat 2'de esstore'da buluşalım.bak bakalım halil'i kim şakşaklıyormuş?
cevabı özel mesaj attım
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 12:09
Alıntı yapılan mecek

Esesliye anında ban koyan zihniyeti alkışlamak istiyorsanız yazın arkadaşlar.
Eseslinin bir duruşu yoktur diyorsanız yazın oraya.
Kararlı olmak bizim neyimize diyorsanız hemen bir mesaj yazın oraya.
Burada küfür etmeyi serbest olarak düşünüpde orada hakaret etmenin serbest olduğunu da düşünüyorsanız yazın oraya.
Yazın kardeşim kimse kimsenin özgür iradesine zincir vuramaz. Ama......

Çok sofistike bir çalışma olmuş Sn. Bilen. Bir sonrakini Akrostiş bekliyoruz...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 11:25
benim yada benim arkadaşlarımın en az 1 yıldır tribünle ilişkisi yok o boş ağzını toplattırma bana.2 yıldır da bu forumda aktif değilim.en aşağı 6 yıl kovaladığımız tribünü senin gibi sanal varlıktan daha iyi bildiğime eminim.beni tanımayıp burda saçmasapan konuşmaya devam edeceksen saat 2'de esstore'da buluşalım.bak bakalım halil'i kim şakşaklıyormuş?
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 11:21
Alıntı yapılan Ati_Kaan

syhkrmz,srkngzl,porsuk,sizhepbizyek ve diğerleri;sizin Eskişehirspor'u tuttuğunuzu zannettiğiniz güne lanet olsun.bizi oradaki 3 kuruşluk insanların ağzına meze ettiniz.
ikincisi ise sen bu nickleri buraya kopyalarken neyi ispatlamak istedin 1 sene önce bu konu hakkında yazmayın diye aynı sayfada 2 defa açıklaman var bu nickli arkadaşlar o forumda bizleri rezil etmişlerdir o konuda haklısın senin yazılarını beğenerek okudum şimdiye kadar ama adam ayrımı yapman tuhafıma gittiği için murat diri nin tribün dergideki yazısınada tepki vermeni bekledim olay sadece bu uzatmanın bir anlamı yok dediğin gibi sıkıntın varsa özele gel tribünün küçük abisi...
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 10:34
Alıntı yapılan Ati_Kaan

şimdi sen laf mı soktun?

morir26 sen kimsin,nesin ki benim kime ne diyeceğime karışıyorsun? Murat Diri'ye bir şey diyeceksen beni aracı etmene gerek yok ona istediğin şekilde ulaşabilirsin.

tabi geçen sene yazdığım bir yorumu kopyalayıp bundan kendine pay çıkaran kafa yapısına sahip bir insandan fazlasını beklemem.eğer yok ben hala laf sokacak zekaya sahibim diyorsan özel mesaj at.burada kimse bunu okumak zorunda değil.

ben Murat abiye bu konuda istediğim şekilde soru sorabilir,nedenini öğrenebilirim ve konuşurum da; ama sen bırak onun yüzünü görebilmeyi daha bu foruma soyadını bile yazamazsın,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan forumcu...
soyadımı yazsam ne olacak tribünde üstüne yürüdüğünüz aşk-ı şehir tayfa veya üstüne yürüdüğünüz bursa eses ten kardeşlerim gibi veya daha önceden ev basmalar gibi benimde mi üstüme yürüyeceksiniz veya evimi basacaksınız geçen seneden beri alınan karar değiştide bizim mi haberimiz olmadı ama gerçekten neferde çoğu şey değişti mesutlu kazımlı neferden eser yok şimdi hadi siz gidin halili şakşaklayın
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 03:29
şimdi sen laf mı soktun?

morir26 sen kimsin,nesin ki benim kime ne diyeceğime karışıyorsun? Murat Diri'ye bir şey diyeceksen beni aracı etmene gerek yok ona istediğin şekilde ulaşabilirsin.

tabi geçen sene yazdığım bir yorumu kopyalayıp bundan kendine pay çıkaran kafa yapısına sahip bir insandan fazlasını beklemem.eğer yok ben hala laf sokacak zekaya sahibim diyorsan özel mesaj at.burada kimse bunu okumak zorunda değil.

ben Murat abiye bu konuda istediğim şekilde soru sorabilir,nedenini öğrenebilirim ve konuşurum da; ama sen bırak onun yüzünü görebilmeyi daha bu foruma soyadını bile yazamazsın,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan forumcu...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 00:46
Hakan seni anlıyorum merak etme kardeşim...

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 00:36
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan 26

yazmayın etmeyin zart zurt dersiniz ama siteye girip okursun yapılan yorumları buraya taşırsınız. hey yavrum hey...
Sevgili Kemal :)  burada yazmayın diyen son durumda sadece bir tek mori26 arkadaşımız var!!!başkada kesinlikle yazmayalım diyen birisi son yazışmalarda yok.bilirsin facebook denen zımbırtı kimin ne yaptığını karşına pat diye getiriyor yani okumana gerek yok....
abi ben yazma taraftarı değilim ama benim son yazılarımda ati kaan arkadaşımızın yazısını kopyaladım 2-3 sayfa önceki yorumları var onu kopyaladım yazan arkadaşlarımıza dedikleri lafları ortaya koydum şimdide reisine yazma desene dedim olay bu ben yazma taraftarı değilim yazanada saygı duyarım
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2012 saat 22:15
Esesliye anında ban koyan zihniyeti alkışlamak istiyorsanız yazın arkadaşlar.
Eseslinin bir duruşu yoktur diyorsanız yazın oraya.
Kararlı olmak bizim neyimize diyorsanız hemen bir mesaj yazın oraya.
Burada küfür etmeyi serbest olarak düşünüpde orada hakaret etmenin serbest olduğunu da düşünüyorsanız yazın oraya.
Yazın kardeşim kimse kimsenin özgür iradesine zincir vuramaz. Ama......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır