eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biz Bir Aileyiz..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 15161718>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 14:40
Değerli Eskişehirsporlular, bu büyük camianın bir ferdi, ailenin üyesi olma sebebiyle; ailenin diğer fertlerini hem tanımaya hem de kucaklamaya hakkım olduğunu düşünüyorum. Lütfen adınızı da yaşınızı da yerinizi de dosdoğru belirtin.
Söyleyin ki bilelim hangi kardeşimiz nerede hangi dostumuz kimdir... Aile olmamız için, daha doğrusu ailemizin daha da güçlü olması için bu küçük gibi görünen ayrıntı önemlidir. Burası bizim evimizdir... Sağlıcakla... İnsan evinde gizlenir mi?Smile
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 15:01
Fatih Başar YÜZER, 21
Karabük'te doğdum. Ankara'da yaşıyorum. Sivas'ta okuyorum.
Hiç Eskişehir'de yaşayamama rağmen %100 Es-Es'liyim.
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 15:15

Fatihim künye bilgileri için demiştim onu ancak Karabük kökenli olup, benle aynı sevdayı taşıman, bu pazar gününün en büyük mutluluğudur. Eskişehir'de yaşamadan, ESESLİ olmak... Allah bunu herkese nasip etmiyor işte..Clap SivKŞ'ye selamlar...Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 18:41

Adım Ahmet Agâh KÖKTEN, 25 yaşındayım, Konya'nın ÇELTİK ilçesi doğumluyum Eskişehirde yaşıyorum ve bütün Çeltik ilçesi gibi bende Eskişehirsporluyum. Emirdağ, Bozüyük ne kadar Eskişehirliyse Çeltikte o kadar Eskişehirlidir.

KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 18:45
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Fatih Başar YÜZER, 21

bravo kardeşim
Eskişehirli olmamana rağmen kalplerimiz aynı sevdayla yanıyor
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 18:46
Alıntı yapılan ahmetk49

<FONT style=": #000000">Adım Ahmet Agâh KÖKTEN, 25 yaşındayım, Konya'nın ÇELTİK ilçesi doğumluyum Eskişehirde yaşıyorum ve bütün Çeltik ilçesi gibi bende Eskişehirsporluyum. Emirdağ, Bozüyük ne kadar Eskişehirliyse Çeltikte o kadar Eskişehirlidir.

ben bilmiyordum bak bunu hiç
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 18:57
Alıntı yapılan esesliugur26

çeltik büyük bir ilçe değil taş çatlasın 6 bin nüfusu var o yüzden bozüyük ve emirdağ kadar bilinmez.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2010 saat 19:23
Alıntı yapılan ahmetk49

Alıntı yapılan esesliugur26

çeltik büyük bir ilçe değil taş çatlasın 6 bin nüfusu var o yüzden bozüyük ve emirdağ kadar bilinmez.

teşekkürler
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2010 saat 17:47
beyler biraz önce ben yatarken eve aras kargodan geliyoruz 30tl ödemeli paketiniz var die dolandıran kişiler eve ugramıs bizim evdede yaslı teyzem buna inanmıs icinden sadece bir defter cikmiş,okulumuzu yasatalım kampanyasına katilmiş oldunuz dogudaki cocuklarmiza bi nebzede katkiniz olcak daha fazla yardım istersenin 3223e mesaj atınız die bir kagit,bir makbuz ve kargo teslim evrakı var,,,aklınızda olsun eger böle biri gelirse polise ihbar edin,ah ben evde olcaktım ki.yanliş yere yazdım biliyorum ama biz bir aileyiz!!!!!! canımı sıktı bu olay EsEsli kardeslerimiz dikkat etsin
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2010 saat 18:25
Alıntı yapılan EryamanlıESES

Fatih Başar YÜZER, 21

bravo kardesim sen de kisa yoldan mutlulugu sampiyonluklari secebilirdin ama iyi gun dostlugunu degil TARAFTARligi secmissin, sanirim burda okumustum; istanbul takimlarini tutmak televizyonlarin en guzel kizina, sehir takimlarini tutmak mahallenin en guzel kizina asik olmaya benzer.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 15161718>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır