eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biz Bir Aileyiz..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Biz Bir Aileyiz..
    Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:33
İsim:?
Yer:?
Online Durum:güncellenir
Lütfen arkadaşlar biz büyük bir aile isek saklımız,gizlimiz olmamalı.Durumları işi ile alakalı yada özel olanlar hiç olmazsa yaşlarını belirtseler,bilgileri gizli kalacaksa kalsın,yeterki samimi olalım...
Samimi olmayanlar paylaşmasın,paylaşmayalım.
Yönetim içinde mahsuru yoksa bu başlık sabit kalabilirmi?.(Sizler haklı olarak müdahale edemesenizde,bizler karar verelim,diyorum)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:36
Foruma üye alınırken keşke yaş ve isim bilgileri doldurulması gerekli alan olsa.
Soyismi doldurmak istemeyenler olabilir hakveririm. Ama isminizle ve yaşınıza göre hitap edilmesini istiyorsanız lütfen isim ve yaş bilgilerinizi doldurun.
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:37
Ahmet abi BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ... Benim bilgilerim var zaten... Sana katılıyorum. En azından yaşlarımızı yazalım. hitab ettiğim kişiye göre abi diyeyim, kardeşim diyeyim... Lütfen Arkadaşlar bilgilerimizi yazalım bir sakıncası yok bunun...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:43
Benim anlamadigim insan ismini niye saklar ,ismini saklayan kisinin bu sitede ne isi olur yasini saklayanlarin  Alemdar Polat havasinda yazan cocuklar oldugunu artik herkes biliyor sanirim soyadini aciklamayani anlayabilirim fakat ismini saklayana akli selim kimsenin itibar etmemesini tavsiye ederim ........Angry
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:43
Bu gibi sorunları hep beraber aşacağız,buna inanıyorum ben Kadir.
Örnek vermeyeceğim ama öyle siteler varki bir cüzdan numarası sormadıkları kalıyor,nick bile kabül etmiyorlar,ismin ve soyismin nickin oluyor."bu komşu takımlarımızdan birinde var" 

Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:43
Bu sitedeki  samimiyeti gördükten sonra belki kendileri doldururlar zamanla
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:48
Alıntı yapılan köfteci

Benim anlamadigim insan ismini niye saklar ,ismini saklayan kisinin bu sitede ne isi olur yasini saklayanlarin  Alemdar Polat havasinda yazan cocuklar oldugunu artik herkes biliyor sanirim soyadini aciklamayani anlayabilirim fakat ismini saklayana akli selim kimsenin itibar etmemesini tavsiye ederim ........Angry
Hüsnü abi aynen dediğin gibi bu tip üyelerimizde çok.Ne yapmalıyız,postlarına itibar etmemeliyiz,postlarını alıntı yaparak yazdıklarını kale aldığımızı düşünmelerini sağlamamalıyız.

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:48
Alıntı yapılan 26_26_26

Örnek vermeyeceğim ama öyle siteler varki bir cüzdan numarası sormadıkları kalıyor,nick bile kabül etmiyorlar,ismin ve soyismin nickin oluyor."bu komşu takımlarımızdan birinde var" 

16.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 02:51
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan 26_26_26

16.......
Hayır, bunu Alkaralar.com çok iyi uyguluyor."G.Birliğinin taraftar sitesi"

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 06:44
Bende kayitlarin açildigini görünce, yeni üye olmamin verdigi o heyecanla, ismimi yazmamistim, sagolsun Ahmet abi uyardi... Bence Hasan abi'nin (Kurban) dedigi gibi, üye olurken isim, yas ve yer bilgilerini vermek zorunlu olsun...

Biz çok büyük bir aileyiz Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,906 saniyede hazırlanmıştır