eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir'de Amatör Balıkçılık

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 02:40
canım çok feci balık çekti ya Big%20smile
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 04:42
bilecik kurt köy göleti gerisi yalan :)
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2009 saat 07:29
arkadaşlar belki inanmıyacaksınız.geçen hafta pazar günü sazovanın arkasında belediyenin atık su tahliye binasının tam önünde sarı sudan 5 parça israil aldım.2175 gr geldi.bir tanesi bayağı iyidi 950gr.o dereden öyle balık çıktığına kimseyi inandıramadım.fakat ispatladım.
krasny molnya
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 10:03
kızıldamlarda bile balığı bitirmişler beCry 
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 11:19
kızılcaören de balık çıkmaya başladı mı bilen varmı???
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 12:46
   çanakkale gökçeadadan geldim geçen hafta oniki gün oradaydım
abicim 24 saatin 12 saatini olta başında geçirdim.
   adanın ortasında göletten dehşet sazan çıkarttım.
 mısır küspesine hiç dayanamıyor aynalılar.

ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 12:48
   sahi birde gökçeada için ilginç bir durum
 oranın yerlileri bu göletten aldıkları baba sazanları güneşte öylece kurutup
 gübre olarak kullanıyorlarmış.
 eee çingene misali kınayı bol bulmuşlar.

ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 00:15
İsrail yayını suda yaşamı yok etti
Nesli tehlikedeki türlerin de aralarında bulunduğu pek çok su kuşuna ev sahipliği yapan Balıkdamı´nda hızla üreyen İsrail yayınlarının bir çok canlıyı yok ettiği belirtildi.

Eskişehir´e 135 kilometre uzaklıkta Sakarya Nehri´nin önüne set çekilmesiyle oluşturulan ve yaklaşık 1470 hektar alana sahip Balıkdamı  son zamanlarda İsrail yayını tehdidi altında. Uzun süre bölgede balıkçılık yapan Ethem Kızıltoprak, Balıkdamı´nda başta yerli yayın ve sazan olmak üzere yaklaşık 15 çeşit balık yaşadığını belirterek, 15 yıl önce İsrail yayını adlı balığın görülmeye başlanmasıyla diğer türlerin neslinin hızla azalmaya başladığını kaydetti.
 İsrail yayınından sonra Balıkdamı´nda yaşayan diğer balık türlerinde gözle görülür bir azalma olduğunu ifade eden Kızıltoprak, şöyle konuştu:
 ´´İsrail yayını diğer balıkların düşmanı. Balıkdamı´nda yaşayan diğer balık türlerini yiyor. Yerli yayının nesli tükenmek üzere. İsrail yayını başımıza bela oldu. Balıkların yumurtalarını ve küçük balıkları yiyor. Yetkililer buradaki balık türleriyle değil kuş türleriyle ilgileniyorlar.´´

Kaynak : Sakarya Gazetesi
Yukarı
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Yer: sol kapalı
  Alıntı Atİ NeFeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 00:51
abi bişey sorucam ya bahçecik göleti yasakmı? önceden yasaktı bu sne serbest gibi bişeyler duydum doğruluk oranı nedir?
Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 11:28
arkadaşlar birde başımızın belası israil sazanı var.biraz araştırdım.gerçekten akarsu ve göllerimiz büyük tehlikede.senenin her döneminde yumurta bırakan,sıfır oksijende bile yaşayabilen,diğer sazan çeşitlerinin yumurtalarını dölliyen bir balık.üstelik bu döllediği yumurtalardan çıkan yavrular malesef kısır oluyomuş.lezzet desen saman gibi.anlaşılan yakın zamanda dilberim kiloluk sazanları çok arayacağız.
krasny molnya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır