eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir'de Amatör Balıkçılık

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
Online Durum: Offline
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehir'de Amatör Balıkçılık
    Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:12
Arkadaşlar amatör balıkçılıkla uğraşan var mı aranızda
bu konu başlığı adı altında bilgilerimizi ve balık avı raporlarını balık tutma konusunda deneyimlerinizi paylaşabiliriz diye düşündüm.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:15
ÜniEsEs'in kurucularından Murat Hoca'mızın baya meraklı ve başarılı olduğunu biliyorum bu konuda. Kendisi konuyu görünce mesajını yazar zaten.Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:19
ilk mesaj benden olsun geçen hafta sonu ilk kez  bilecik pelitözü ne gittik balık tutmak için olta takımlarımızı hazırladık gece saat 2 ye kadar bekledik hiç balık tutamadık benim tavsiyem hiç gitmeyin oraya eskişehir musaözü barajı nasılsa bilecik pelitözü de öyle bir yer piknik alanı çok gürültü var ve çok kalabalık bir yer gece olmasına rağmen.Ordan çıktık söğüt kızıldamlara gittik gitmez olaydık gece saat 3 etraf panayır yeri gibi koca gölette olta atacak yer bulamadık mecburen bizde esk e geri döndük.Bizim arkadaşlar sabaha kadar 50 kg balık yakalamışlar orda yarısını geri salmışlar suya çok güzel balık çıkıyormuş orda bu aralar
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:21
bir organizazyon yapalım hafta sonu biz söğüt zemzemiye göletine gitmeyi düşünüyoruz. Benim bildiğim forumda  esestaner var balık tutmuyor ama iyi içiyor ve fotoğraf çekiyorLOL
Sagopa
Yukarı
sivri Liste gör
Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı sivri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:44
Sizlere Bilecik Gölpazarı sakarya nehrini tavsiye ederim.Genelde kum balığı ve sazan bulunur.

SİVRİHİSARLI KKŞ
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:47
Özgür her yıl 30 hazirana kadar uygulanan av yasağının bu yıl 15 hazirana çekildiği duyumunu aldım.
Bu konuda bilgin var mı?
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:55
Bu konuyu hayvanseverler görmesin.. LOL
Şaka bir yana güzel ve ilgi çekici bir konu başlığı olmuş.
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 17:57
Alıntı yapılan remmer

Özgür her yıl 30 hazirana kadar uygulanan av yasağının bu yıl 15 hazirana çekildiği duyumunu aldım.
Bu konuda bilgin var mı?

Evet 15 Haziran'da kalktı yasak..
KoreoESES
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 18:07
   maaşallah ustam hiç boş çekmemişsin
 geçen hafta konya beyşehir e turnaya gittik biz
çok çok zevkli tavsiye ederim
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 18:17
harika bir başlık, tatlı su balıkçılığını çokkkkk özledim...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır