eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

PTT 1.Lig ve Spor Toto 2-3 Ligleri 2012/13 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 76777879>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 21:47
Baya koltuk gitmiş .
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 21:48
Alıntı yapılan tugra20

manisa kalecisi 2 golede müdahele edebilirdi ama elini dahi uzatmadı!

Evet, Volkan Babacan ozellikle ilk golde topu celmek yeterliymis gibi pozisyonu takip ederken ayaga bile kalkmadi, dizlerinin uzerinde dursa bile kollarini uzatip kurtarabilirdi.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 21:51
volkan kötü bir kaleci olduğunu belli etti. ilk gol : duran toptu. yani kaleci topu zaten bekliyordu. top sert geldi ama ulaşılması zor bir yere gelmedi. topu iyi yere tokatlayamadı. hadi tokatlayamadın. hemen ayağa kalman lazım. kalkana kadar adam topu filelere gönderdi. iyi bir kaleci takımın yarısı eder.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 21:53

26. dakikada eses sesleri gedi . kim bağırdı acaba. ve maçın sonlarına doğru istifa sesleri duydum . ama kime bağırıldığını anlamadım

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 22:40
Alıntı yapılan SalihSeçer

Konya süper tribün yapıyor. Bence bu sene için  bu stattaki en iyi tribünü maalesef Konya yapıyor.

Maçtaydım manisa tarafına girdik saolsun manisalı arkadaşlar bilet verdiler..

Size katılmıyorum görsellik olarak çok iyidi konyalılar ama ses olarak berbattılar hiç sesleri gelmedi manisada arada parladı tribün olarak ama onlarda ses olarak kötüydü genel olarak tribün adına pek birşey yoktu maçta tek güzel yanı işte konyasporluların görsellikleriydi

Tebrikler Konyaspor
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 22:43
Alıntı yapılan meliheses

<FONT style=": #000000">26. dakikada eses sesleri gedi . kim bağırdı acaba. ve maçın sonlarına doğru istifa sesleri duydum . ama kime bağırıldığını anlamadım

Manisa tarafına girdigimiz için 26.dakikada manisalılar bagırdı Es-Es diye ara ara da tekrardan bagırdılar Es-Es diye..Manisalılar istifa diye bagırdı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2013 saat 22:51
Çarşıda her iki takım taraftarlarıda medeni şekilde sataşmadan gezdiler,Eskişehiri gördüler,esnafa katkıları oldu,fakat stattaki koltukları kırmaları,ateşe vermeler şık olmadı.
Bakalım zarar hangi takımdan tazmin edilecek...Konyayı biz düşürmüştük,çıkışlarıda Eskişehirden oldu,Konyaya süper ligde başarılar..
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2013 saat 00:04
maçtan önce atatürk caddesinde, fatih sultan mehmet okulunun önüde feci karıştı ortalık manisalılar konyalı bir azınlığı kovaladı gördüğüm kadarıyla, kaldırım taşları falan atıldı. hatta bir tane konyalı orada bir kırtasiyeye sığındı, kırtasiyeye de saldırdılara konyalının dükkana sığınmasına izin verdiği için. bunun haricinde olay görmedim ve atatürk caddesi harici her yer yeşil beyazdı, bir tek atatürk caddesinde manisa taraftarı yoğundu.
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2013 saat 00:54
26.dakikada manisa tarafı eses çekti.konya tarafı tepki vermedi.iki taraftada renktaşlarımız vardı.maç sonunda konyalılar sahaya girip manisa tribününün önüne gelip ortalığı gerdiler.olaylar çıktı.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2013 saat 01:00
Kapalıda Konya tribünündeydim, Konyalılar maç başlamadan önce ESES çektiler, Manisalılarda 26.dk da çektiler. Çıkışta çoğu Konyasporlu atkı takas etmek istiyordu, dışarda da ESES çekmeye devam ediyorlardı.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 76777879>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır