eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 372>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 19:57

Ümit Karan dünden razı

Skibbe´nin teknik direktörlüğünü yaptığı Frankfurt´un gündemine gelen Ümit Karan, Almanya´ya gitme fikrine çok sıcak bakıyor.

Galatasaray’da satış listesine konan ve Cim Bom’un eski hocası Skibbe’nin teknik direktörlüğünü yaptığı Frankfurt’un gündemine gelen Ümit Karan, Almanya’ya gitme fikrine çok sıcak bakıyor. Ancak tecrübeli futbolcu, yönetimden kimsenin kendisine ‘git’ demediğini ve haber beklediğini söyledi. Haldun Üstünel ise Rijkaard geldiği gün, Ümit, Hasan Şaş ve Aykut’u göndereceklerini açıklamıştı.

Kaynak : Fanatik      Tarih : 18/06/2009
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:00
Alıntı yapılan night_raider

Bu nasıl bir ikilem arkadaşlar??Confused
Bu resmi açıklamalar gelmeden hiç bir söylentiye inanmamamız gerektiğini gösterir.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ero_freestyle Liste gör
Yazar

Eray
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:05

Adem Sarı .. Hayırlı olsun eskişehirsporumuza

Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:07
Artık gazete ve diğer sitelerden habeleri olduğu gibi buraya kopyalamayı bırakalım. Sadece haber başlığını ve linkini verelim merak eden girip okusun.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:18
Kusura bakmayın geçmiş sayfaları satır satır okuyamadım...

İstanbulda bize gelen son haber şöyle. Başkanımız bugün İstanbulda. Adnan Sezginle buluştu Ümit Karana bonservis vermeden sahip olmak istiyormuşuz (bu arada tüm Eskişehir başkandan ümitin haberini bekliyormuş :)) onlarda gsnin ümite olan borcu karşılığı verelim demiş. Başkan ben ümitten para kazanmayacam 2-3 sene oynatacam demiş. Ayrıca gsden semih ve aydın kiralık istenmiş.

Netice Adnan Sezgin ümite hayır demiş, semihe hayır demiş, aydın olabilir.

Bjkli eski tüfek Gökhandan duyulan ise Rıza hoca ile görüşmüşler. Rıza hoca ümiti istemediğini fakat başkanın taktığını söylemiş.

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:20
Alıntı yapılan otomatikkapi

Bjkli eski tüfek Gökhandan duyulan ise Rıza hoca ile görüşmüşler. Rıza hoca ümiti istemediğini fakat başkanın taktığını söylemiş.

Tamamen Doğru...Hocanın istemediği bir transfer sırf hırs için neden yapılır anlamak mümkün değil. Başkanda flaş bir ismi alıp gündemi değiştireceğini zannediyor ve sempatik görünmeye çalışıyorsa hala bu taraftarı tanıyamamış demektir. Önümüzdeki sezonun ikinci yarısında geçtiğimiz sezon yaşananlar tekrar yaşanır ve parasal sıkıntı olursa o zaman gündem Ümit Karan transferinden de fazla çalkalanır. Deli bile bir kuyuya iki defa düşmez lütfen önlemlerinizi ona göre alın bu takımı Kocaelispor pozisyonuna düşürmeyin...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:28
rıza hoca ümit'i istemiyorsa başkanda umarım inadından vazgeçerde hocanın kafasındaki 11'e yönelinir. rıza hoca istemeyecek, ümit zaten gönülsüzdür, ozaman ben ne anladım bu işten. gönüllü olacaksa ben bu transferi isterdim ama bu şekilde pek doğru olmaz herhalde.

ES-ES
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:30
Başkan, Ümit takıntını bir kenara bırak. Youlayı acilen bitir artık!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:33
ümiti kafaya takmayın bence . adam almanyada yetişen bir futbolcu. almanyadan da teklif varmış. giderse almanyaya gider. olmazsa da istanbulda kalır. bakırköyde barı varmış. istanbul u bırakmaz

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 20:42
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan otomatikkapi

Tamamen Doğru...Hocanın istemediği bir transfer sırf hırs için neden yapılır anlamak mümkün değil. Başkanda flaş bir ismi alıp gündemi değiştireceğini zannediyor ve sempatik görünmeye çalışıyorsa hala bu taraftarı tanıyamamış demektir. Önümüzdeki sezonun ikinci yarısında geçtiğimiz sezon yaşananlar tekrar yaşanır ve parasal sıkıntı olursa o zaman gündem Ümit Karan transferinden de fazla çalkalanır. Deli bile bir kuyuya iki defa düşmez lütfen önlemlerinizi ona göre alın bu takımı Kocaelispor pozisyonuna düşürmeyin...
Çağıl abi ben bunu anlamadım zaten, hoca istemiyor başkan ısrar ediyor ve işin kötüsü bahanede biziz, aklım almıyor. Bu istanbul kulüplerinin yöneticilerinin düşüncelerine pek takmam ama yinede benim başkanım hakkında "ne sağlam adam, ne düzgün adam tam Eskişehirspora layık, başkan dediğin böyle olmalı" demelerini isterdim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 372>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır