eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sertac_eses Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Karşıyaka
Online Durum: Offline
  Alıntı sertac_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 09:52
tek dileğim bozüyüksporun da esesimiz gibi süper lige çıkıp üst sıralara oynaması
Her zaman her yerde en büyük ES-ES
Yukarı
grosso Liste gör
Yazar

güven
Yer: bozüyük
  Alıntı grosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 01:05
Yeni teknik direktörümüz Faruk Sarman oldu.
Yukarı
boz-es Liste gör
Yazar

Emre K.
Yer: Ankara
  Alıntı boz-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 01:05
Teknik Direktör arayışlarını sürdüren Bozüyükspor Faruk Sarman ile anlaştı.

Bozüyükspor'un bir sezon önce formasını giyen ve kaptanlığını yapan Faruk Sarman Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü oldu.Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt "Eski Futbolcumuz,yeni hocamız Faruk Sarman ile Teknik Direktörlük için bir yıllığına anlaşmaya vardık.Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum"dedi.

1970 yılında Kocaeli'de doğan Faruk Sarman uzun yıllar Türkiye Birinci Liginde (Turkcell Süper Lig) çeşitli kulüplerde forma giydi.Kocaelispor'la özdeşleşen Faruk Sarman 2007-2008 sezonunda Bozüyükspor'un formasını giyerek kaptanlık yaptı.Dönemin Teknik Direktörü İsmail Ertekin ile yıldızı barışmayan Faruk Sarman çok sevdiği Bozüyükspor'dan ayrılsa da Bozüyük'ten kopmadı.Bir ara Gebzespor formasını giyen Sarman daha sonra aktif futbol yaşantısını noktaladı ve antrenörlük kursunu bitirerek Teknik Direktörlük sertifikasını aldı.Zaman zaman Bozüyükspor karşılaşmalarında tirbünde gördüğümüz Faruk Sarman bugün Bozüyüksporlu Yöneticilerle anlaşmaya vararak Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü oldu.Bozüyük11 olarak Bozüyük spor camiasında oldukça sevilen bir isim olan Faruk Sarman'a sonsuz başarılar diliyoruz.

bozuyuk11.com
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 11:20
öncelikle foruma yeni üye oldum... uzun süre bekliyordum... herkese selam...

umarım hayırlı olur...sanırım bu sene bizi zor bir yıl bekliyor...berk , ekrem kalmalı... onur ahmet sanırsam gidici....Disapprove

hayırlısı bu sene yine hangi sonuç olursa olsun  takımımızın peşindeyiz...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 12:19
Boz - Es Thumbs%20Up
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 12:28
Alıntı yapılan sertac_eses

tek dileğim bozüyüksporun da esesimiz gibi süper lige çıkıp üst sıralara oynaması

ilk etapta bozüyük bankasyada 3 5 yıl oynamalı ki tesisleri olsun takımı olsunbiraz degişim ve ilerlemeye ihtiyaç var
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 02:05
Alıntı yapılan serdareses

Alıntı yapılan sertac_eses

ilk etapta bozüyük bankasyada 3 5 yıl oynamalı ki tesisleri olsun takımı olsunbiraz degişim ve ilerlemeye ihtiyaç var

Bank Asya bile şuan hayal  gibi.Kulübü yönetim ve belediye başkanımızdan  başka desteklyen yok.ne bir vali ne bir kaymakam nede bakan.Esnafların ve taraftarındesteğiyle anca bu kadar işler gerçekleşiyor. Türkiyede borçsuz kuluplerden 4 tanesinden biriyiz (tff ye göre) ancak 940 milyar esnaf ve kulüp başkanın kendi cebinden harcadığı para(460 milyar civarında).Onların sayesinde burlardayız.2 sezondur görüldüğü gibi her sezon kafaya oynayıp sonraki maçlara yatıoruz. 1. sezon özellikle lidr olduğumuz son haftaya kadar son maçta  sezonun en kötü futbolunu oynayıp Güngören'e evimizde yatıp Güngören'i yolladık bank asya'ya.Ama Başarının Kupaların Sevdasında Değil Armamızın Peşindeyiz.Bu sene ligler daha zorlaştı yine kafaya oynayıp başklarını yollarız gibime geliyor Hayırlısı olsun...
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 02:10
Bozüyükspor'un yeni Teknik Direktörü Faruk Sarman ilk açıklamasını Bozüyük11'e yaptı.

Bozüyükspor'un çiçeği burnunda Teknik Direktörü eski futbolcumuz Faruk Sarman "Kendisine güvendikleri için Bozüyükspor Camisasına minnettar"olduğunu belirterek "Teknik Direktörlük hayatımın başlangıcında bana inananrak ve güvenerek Bozüyükspor'un başına getirdikleri için başta Sayın Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Ahmet Berberoğlu olmak üzere Bozüyükspor'un değerli Başkanı Yalın Zeybek'e Bozüyükspor üzerinde sayısız emekleri ve katkıları bulunan eski Başkanım Sayın Süleyman Kavasoğlu'na,saygıdeğer Bozüyükspor Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum"dedi.Sarman "Zorlu maraton öncesi taraftarlarımıza ve Bozüyük halkına şunu söylemek isterim ki;ben de Bozüyük'ün bir evladı sayılırım.Bozüyükspor'un formasını geçtiğimiz sezonlarda gururla giydim.Bozüyük'te yaşayan akrabalarım da var.Bozüyükspor için azami gayret gösterip elbirliği içinde gece gündüz çalışacağız.Bozüyükspor'un başarısı için ne gerekiyorsa fazlasıyla  ortaya koyacağız.Taraftarlarımız ve halkımız bizlere inansın ve güvensin.Bu vesile ile Bozüyükspor taraftarlarına,Bozüyük halkına sevgilerimi ve saygılarımı iletmek istiyorum"dedi.

Faruk Sarman'ın yardımcıları ileriki günlerde belli olacak."Kaleci antrenörü Metin Kantarcı ile önümüzdeki sezon da çalışmak istediklerini"belirten Basın Sözcüsü Mustafa Kurt "Faruk Sarman konusunda isabetli bir karar verdiğimizi düşünüyoruz.Çok yüksek meblağlar isteyen ve Bozüyükspor'u tanımayan Teknik adamlar yerine kendi içimizden saydığımız Faruk Sarman ile çalışmayı tercih ettik.Önümüzdeki günlerde de sayın Başkanımızın belirttiği gibi gerekli yerlere nokta transferleri yapacağız.Bozüyükspor elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmek için azami çaba gösterecektir"dedi.

bozuyuk11.com
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2009 saat 05:33
Bozüyükümüzün yeni(!) hocası hayırlı uğurlu olsun. Takıma belli başlı takviyeler yetecektir. Bildiğim kadarıyla sözleşmesi biten oyuncular ayrılacak. Daha genç bir takım kurulacak. Genç Ahmet ve Onur da satılacak bildiğim kadarıyla. Hatta yakın diyebileceğim kaynaklardan(ortak arkadaş) duyduğuma göre Onur Trabzon ile anlaşmış. Bence iyi de olmuş, en azından bize gelip o yeteneğine rağmen kulübede harcanmasından çok daha iyi olacağı kesin.

Yine aynı şekilde yönetim olarak bizim yönetimden Bozüyük'e yardım yapacağına dair çok da ümidim yok. Gençlerimizi ya da takımdan göndermek istediğimiz oyuncuları Eskişehir'den uğurlarken öncelik nedense Bozüyük olmuyor. Bu da pilot takım anlaşmasının geçerliliğini ve itibarını sorgulatmıyor değil. Bunun dışında tribünde Bozüyük'ü anmak için illa ki Bozüyük'ten kardeşlerimiz gelmek zorundaymış gibi bir izlenim var. En azından gittiğim tüm maçlarda Bozüyüklü kardeşlerimiz yokken Bozüyük lehine bir tezahürat, bir anma olduğuna ben şahit olmadım. Umarım sadece benm gittiğim maçlarda dediğim gibi olmuştur. Ama bu sene bu durumun değişeceğine inanıyorum ben.

Her neyse, bu sene Bozüyük'ün işi geçen seneye nazaran bence biraz daha zor ama geçen seneden bu yana da gelinen bir seviye var. Üzerine daha fazla katıp birlikte daha çok yol kat edeceğimize inanıyorum.. Yeni sezon hayırlı olsun..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 01:40
Bu sene genç oyuncular ile devam edeceklermiş.Bana göre küme de kalma savaşı verecekler.Çünkü yeni sisteme göre 15 takımlı bir grupta yer alacaklar.Ve Türkiye'nin her bölgesinden takım olacak.Bunlar da güçlü takımlar olacaktır. Sakarya, Malatya, Adana DS, Elazığ, Kırıkkale, Ş.urfa, Etimesgut vs...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır