eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 13:17
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan atlantis_es

Para olunca hersey olur. Paranin kaynagina bakmak lazim.

Para her kulüpte var, asıl mesele paranın nasıl yönetildiği..

Biz bundan 5-6 yıl önce 20 milyon avroya yakın oyuncu satışı yaptık, üstüne süper lig gelirleri akıyordu.. Ne oldu paralar, hiç.. Üstüne 200 milyon TL borçlandık.. Tesis deseniz yok, stad deseniz hala TOKİ de..

Bence paradan ziyade kulübüne sahip çıkacak dürüst yönetimler lazım her kulübe.. Yoksa parada sıkıntı yok..

Durust yonetim vurgunuza tamamen katiliyorum fakat eksik buluyorum.
Basaksehirin sponsorlarina bi bakin derim. Gelirleri nedir futbolculara odedikleri nedir.
Veya osmanlispora bi bakin.
Gormek isterseniz tabi.

Ben Başakşehir'i savunmak için yazmadım, Türk futbolunun ve bizim durumumuzun halini özetlemeye çalıştım, Başakşehir kulüp başkanı Gümüşdağ üzerinden.. Bence adam iyi ve dürüst bir yönetici..

Gelirleri devlet kanalıyla sağlanıyordur bilemem ama kulübün iyi yönetildiği kesin.. Bu yıla kadar hiçbir futbolcuya milyon avro verdiklerini sanmıyorum.. Bu yıl verdiler ise de başarılı bir süreç sonunda hedeflerinin büyümesinden kaynaklanıyor bence.. Adebayor, Clishi, Emre ve belki Gökhan dışında futbolculara eminim 1 milyon Avro dan fazla vermiyorlardır yine..
Cengiz'den kazandıkları para da cabası..

Ben Başakşehir'de paraya dayalı bir başarı görmüyorum.. Antalya dersek tamam orada başarı yok para çok ama burada 10 yıllık belkide daha fazla bir süre alan yapılanma sonucu kazanılan başarı var.. Başakşehir dün meydana çıkıp bugün Şampiyonlar ligi oynayan bir takım değil.. İstikrarın sonucu.. Belki hakemler yardım etti de böyle başarı yakalandı denebilir ama hakemler oynatmıyor güzel futbolu, adamlar çatır çatır oynuyor, yıllardır.. Kaldı ki bu takım küme de düştü..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır