eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 23:29
Twitter'da dolaşan şu görüntü umarım doğru değildir.
Doğru olursa da hiç şaşırmamak lazım. Bu şerefsizlerden her şey beklenir.

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 23:40

Suriye'nin hali ortadayken burada maç izleyen suriyeli varsa onların hepsini toplayıp...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 01:17
Bize ne Kupa maçından, Biz taraf olmayalım hep Taraf olmaktan kaybediyoruz, Maç mı seyretmek istiyorsun gir otur bir kıyıda maçını seyret onlar ne yaparsa yapsın. Kazananı alkışlar tebrik ederiz.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 10:01
Arkadaşlar bence fake (sahte) ilan çünkü duyuru kısmını Arapça yazmışlar ama alttaki metin tamamı Türkçe.
İnadına EsEs
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 10:21
Ayrıca telefon numarasının kodu 232 Fax 222
Eskişehir
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 15:28
Bırakın şu hormonlu takım taşakşehiri.

Ben tarafsız olmayı falan anlamıyorum.

Konya her zaman bizim yanımızdaysa bizim de onları kupa maçında desteklememiz gerekir.

Bir tribün liderinin kendisini ortaya atarak aman tarafsız kalalım demesini hiç bir şekilde anlamadım.

Garip!
Her Zaman ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 15:53
Alıntı yapılan oneman

Konya her zaman bizim yanımızdaysa bizim de onları kupa maçında desteklememiz gerekir.

Bir tribün liderinin kendisini ortaya atarak aman tarafsız kalalım demesini hiç bir şekilde anlamadım.

Garip!

Bu konu hakkında yorum yaptıkça adamı kaale almış oluyorsunuz.Ne olduğunu herkes biliyor.Açık trübüne küfretirdiği günü hiç unutmayacağım.Bırakın kendi hallerine ne derse desin.Konya yı desteklemenin etik olup olmadığını ondan mı öğreneceğiz.En doğal hakkı protesto olan kendi taraftarının üzerine yürümek küfrettirmek çok mu etik.Kardeşim isteyen gider destekler istemeyen gitmez bu kadar basit.Erdemlilik dersi vermek kime kalmış heyhat!!!
Not:Eskişehirde olsaydım ben giderdim Konya yı desteklemeye.Hiç olmazsa ülkemizin şu halinde bir grup insan birkaç günlüğüne mutlu olur.Başakşehir kazansa ne kazanmasa ne...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2017 saat 16:26
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan oneman

Garip!

Bu konu hakkında yorum yaptıkça adamı kaale almış oluyorsunuz.Ne olduğunu herkes biliyor.Açık trübüne küfretirdiği günü hiç unutmayacağım.Bırakın kendi hallerine ne derse desin.Konya yı desteklemenin etik olup olmadığını ondan mı öğreneceğiz.En doğal hakkı protesto olan kendi taraftarının üzerine yürümek küfrettirmek çok mu etik.Kardeşim isteyen gider destekler istemeyen gitmez bu kadar basit.Erdemlilik dersi vermek kime kalmış heyhat!!!

Kendine tribün lideri diyen, ama alakası olmayan tipler yüzünden bu halde değil miyiz?
O yüzden takmayın boşverin.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 01:03
neden başakşehir'e destek ne alaka ? anlamadım
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 15:25
bazı kişiler forma,bilet ve iftariyelik dağıtıyormuş. başakşehir adına..kesin bilgi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır