eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2014 saat 23:47
Alıntı yapılan karander

Bugün kasımpaşaya destek olmak için başşşşşakşehir kasımpaşa maçındaydım..stad gerçekten güzel olmuş ambiansı çok çok iyi..1453 grubu bağırdı sürekli.eski bozbaykuşlar mıydı bunlar bilmiyorum ama toplamda 50 kişi ancak varlardır.ama zannedersiniz tüm stad tezahürat yaptı karşı kale arkasındaki 10 kişinin yırtınması bile yankılanıyordu ambians gerçekten güzel olmuş çok etkiliydi inşallah bizim stadımızda böyle olur.tamamı dolduğunda yapılacak tezahüratı düşünemiyorum bile.ikinci olarak kasımpaşa tribününde topladanız ben dahil 10 kişi vardı.saat 9daki bi maça semt aşığıyız diyen taraftar hemde aynı şehirde de olsa gelmemiş..bizimle hazırlık maçına gelen grup yada gruplar yokdtu..birbirlerine destekleyici tezahüratta yapmadılar ki iki takımda rte yi destekleyen takımlar..şaşırdım taraftar gelmemesine belki passoligin de etkisi vardır ama ona yormuyorum..ben esesliyken kardeş takım diye desteklemeye gittim.esesimin maçı olacaktı da 10 kişi mi gelir diye anlattım yanımdakilere..taraftarımız gerçekten büyük..yine görmüş oldum..
Bende özeti izledim.Gerçekten iyi ses çıkıyor.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2015 saat 20:10
Av. H. Alpay KÖSE @HALPAYKOSE 1 gün1 gün önce

1- Eğer @UEFAcom İBB(Başakşehir) takımını Avrupa kupalarında oynatırsa çok açık bir çifte standarta ve skandala imza atacak

Av. H. Alpay KÖSE @HALPAYKOSE 1 gün1 gün önce

2- aynı maç nedeni ile @Besiktas Takımı'na üstelik İBB oyuncusu nedeni ile ceza vermişken ve @SivassporKulubu ile @eskisehirspor e

3- çalışanlarının karıştığı eylemler nedeni ile ceza vermişken @istbasaksehir i ceza dışı tutması açık bir hak ihlalidir.

Hayri Öztürk @ozturk_hayri 39 dk.39 dakika önce

@HALPAYKOSE isim değişikliği @UEFAcom 'yı şaşırtmıştır!

-------------------------

Yönetime duyurulur ama bizimkiler pek uğraşmazlar böyle şeylerle,tamam artık cezamızı ödedik derler.Gerekirse tazminat davası açılabilir Uefa'ya.Bizim yönetimimizde şike sürecinde yoktu, çalışanlar vardı.

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2015 saat 17:50
Başlığın Medipol Başakşehir olarak güncellenmesi gerekiyor.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 16:48
Hahahahahahaha

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 17:00
bu adamlar süperlig de oynuyo bide ya rezalet
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 17:03

29.000 passoligi var. Tribünde 3000 ortalamaya oynuyorlar.

Milletin taraftarı SSK'lı iş bulmuş gibi. Yemek+Yol :)

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 17:24
Bi Eskişehir'i gezip geleyim diyen adamları doldurup getirirler
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 18:21
Şimdi konyasporu daha icten destekleyeceğim. Umarim kupayı alırlar
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 19:21
Bizi küme düşürenler, o kornerden gelen topu elle önüne alıp gol atan takım, beni ilgilendirmez bu ikisi, buraya konu olmaları bile yanlış.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2017 saat 22:08
bunların tarafından bol bol bilet alıp geçtiğimiz sezon yaptıklarını ödetmessek daha çok diyetler öderiz kimsenin yaptığını yanına bırakmamak lazım elle indir at golü sonrada çanakkaleyi savunur gibi kaleni savun eskişehirspor düşüyormuş umurlarınadamıydı o zaman kendi havalarındaydılar şimdi bedel ödeme günüdür....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır