eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2014 saat 10:44
Stad cok güzel görünüyor. Bir cok Süperlig stadindan kat kat güzel.

Kapasite ne kadar acaba?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2014 saat 11:31
tümsan sanayide lületaşı tavukçuluk var bende tesadüf gördüm bütün Eskişehirlileri tanır abimiz.odunpazarlı kendisi...
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2014 saat 12:11
uğraıcam en kısa sürede kendisine...
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2014 saat 21:38
Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan esescem2634

evet istoç arkası. fakat bağlantı yolu daha ilerde arnavutköye yaklaşırken toki konutlarından girişi olacak direk stada çıkacak bağlantı yolu.3.köprü yolu farklı sanırım.

abi zanneersem bu civarlarda baya fazla eskişehirli var..aslında birgün bi etkinlik yapılablir...

bende 5. etaptayım :) gerçekten başakşehirde hiç eskişehirli yok sanırdım :)
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2014 saat 22:23
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan karander

Alıntı yapılan esescem2634

evet istoç arkası. fakat bağlantı yolu daha ilerde arnavutköye yaklaşırken toki konutlarından girişi olacak direk stada çıkacak bağlantı yolu.3.köprü yolu farklı sanırım.

abi zanneersem bu civarlarda baya fazla eskişehirli var..aslında birgün bi etkinlik yapılablir...

bende 5. etaptayım :) gerçekten başakşehirde hiç eskişehirli yok sanırdım :)

ben başakşehir hastasıyım..haftada bir jez enazından uğrarız oralara..madoya çok gideriz yada mc a..pazar günğ stada bakmaya gşttik mesela..sevşyoruz başakşehiri...:-)

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2014 saat 14:46
Başakşehir taraftarları passolig'e ilgi gösteriyorlar diye haber geçti tv'de.Sonradan 1453 başakşehir adıyla grup kurmuşlar.Galiba 1453 bjk diye bir grup vardı oradan buraya transfer olmuşlar.
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2014 saat 15:06
Parti takımı .
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2014 saat 16:43
Alıntı yapılan champions26

Başakşehir taraftarları passolig'e ilgi gösteriyorlar diye haber geçti tv'de.Sonradan 1453 başakşehir adıyla grup kurmuşlar.Galiba 1453 bjk diye bir grup vardı oradan buraya transfer olmuşlar.
1453 Kartalları-1453 Paşalılar ve şimdi 1453 Başakşehir her şey ortada.
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2014 saat 16:51
Başbakanın bizzat kendisinin takım...okadar yatırımın başka açıklaması var mı..
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2014 saat 23:38
Bugün kasımpaşaya destek olmak için başşşşşakşehir kasımpaşa maçındaydım..stad gerçekten güzel olmuş ambiansı çok çok iyi..1453 grubu bağırdı sürekli.eski bozbaykuşlar mıydı bunlar bilmiyorum ama toplamda 50 kişi ancak varlardır.ama zannedersiniz tüm stad tezahürat yaptı karşı kale arkasındaki 10 kişinin yırtınması bile yankılanıyordu ambians gerçekten güzel olmuş çok etkiliydi inşallah bizim stadımızda böyle olur.tamamı dolduğunda yapılacak tezahüratı düşünemiyorum bile.ikinci olarak kasımpaşa tribününde topladanız ben dahil 10 kişi vardı.saat 9daki bi maça semt aşığıyız diyen taraftar hemde aynı şehirde de olsa gelmemiş..bizimle hazırlık maçına gelen grup yada gruplar yokdtu..birbirlerine destekleyici tezahüratta yapmadılar ki iki takımda rte yi destekleyen takımlar..şaşırdım taraftar gelmemesine belki passoligin de etkisi vardır ama ona yormuyorum..ben esesliyken kardeş takım diye desteklemeye gittim.esesimin maçı olacaktı da 10 kişi mi gelir diye anlattım yanımdakilere..taraftarımız gerçekten büyük..yine görmüş oldum..
Mustafa Kemal'in yolunda Esesli bir medya emekçisi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır