eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gaziantepspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Online Durum: Offline
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:06
Batu orada oynamaz , ikinci yarı kesin bizde
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 00:07
Serdar kurtuluşun da 16 giyecek olması ilginç geldi bana . sekiztaştan gönderildikten sonra anladı hatasını şimdi de bursaya dönmek için kendisine zemin hazırlıyo  gibi geldi bana :))) zira aynı serdar sekiztaşta 2 numara giyiyordu.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 12:02
http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=14&ArticleID=1124696&Date=04.08.2009&b=Antep%20onu%20bekliyor,%20O%20Cesmede...&ver=00

Batuhan illa Eskişehir'e geleceğim diyor bana kalırsa
Eskişehirspor sevdalısı
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Batu orada oynamaz , ikinci yarı kesin bizde

bu gidişle 2.yarıya kalmaz, 2 haftaya kadar bizde LOL bi bakıma o da haklı yav BÜYÜK TARAFTARın önünde oynama şerefine erişti, şimdi taraftarı olmayan bi takımda ben olsam bende oynamam
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2009 saat 12:09
Batuhan sayesinde bu sene antep forumda hep üst sıralarda olur
ikinci yarı bizde zaten bence de
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 08:30

Olay adam Batuhan

Türkiye´nin gelecek vaat eden en önemli oyuncuları arasında gösterilen Batuhan Karadeniz, her geçen gün kendini bitiriyor. Kulübü Gaziantepspor onu bekliyor, ancak yıldız futbolcu Çeşme´de sabahlara kadar eğleniyor

Gaziantepspor’da Batuhan krizi yaşanıyor... Beşiktaş’ın Kırmızı-Siyahlılar’a kiralık olarak verdiği genç yıldızın, omzundaki sakatlığından dolayı 6 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtilmişti. Ancak kulüp tesislerinde doktorlar nezaretinde çalışması istenen golcü futbolcu, idmanlara çıkmak yerine Çeşme’de eğlenmeyi tercih ediyor. Takımın sezon açılışında Diyarbakırspor ile oynadığı maça bile gitmeyen Batuhan için dün Başkan İbrahim Kızıl ve kardeşleri İstanbul’da olağanüstü bir toplantı yaptı. Kulübe haber vermeden tatile çıkan genç oyuncudan, büyük ihtimalle vazgeçileceği öğrenildi.

Gaziantep vazgeçecek
Bu kararın alınmasında teknik direktör Jose Couceiro’nun da etkisinin oldukça fazla olduğu belirtildi. Batuhan konusunda son kez konuştuğunu belirten Portekizli teknik adam, “Şu anda ne olacağını hiç bilmiyorum. Batuhan ne zaman döner, takımda oynar mı, bunu zaman gösterecek. Ancak ben şu anda onunla değil, Gaziantep’te olan futbolcularla ilgileniyorum” ifadesini kullandı.

Kral yapmam, kral olurum’
Çeşme’de arkadaşlarıyla birlikte sabahlara kadar eğlenen Batuhan Karadeniz’in, bu hareketi ilk değil... 2 sezon önce Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde takımı 2-1 mağlup durumdayken mutlak gol pozisyonunda arkadaşına pas vermek yerine kaleye vurmayı tercih eden genç futbolcu mücadele sonrasında ‘kral yapmam, kral olurum’ sözüyle basının gündemine oturmuştu. Geçen yıl Eskişehirspor’da kiralık olarak forma giyen 19 yaşındaki futbolcu, kritik  Fenerbahçe maçı öncesinde kampı terketmiş ve gece kulübüne gitmişti. Bu yüzden de uzun bir süre kadro dışı kalmıştı. Kız arkadaşlarıyla birlikte çekilmiş samimi fotoğraflarını ‘facebook’a koyan Batuhan, resimlerin internette yayılmasının ardından da oldukça eleştirilmişti. Yıldız oyuncu geçen sene alkollü araba kullanıp, kırmızı ışıkta geçtiği için polis tarafından durdurulmuş, ehliyeti yanında olmadığı için geceyi nezarethanede geçirmişti. Bugünlerde Çeşme’de bulunan Batuhan’ın, yeni sezonda nerede oynayacağı merak konusu.

Fanatik...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:01

Tolga Seyhan Gaziantepspor'da!

Gaziantepspor, sezon başında Hacettepe'den Gençlebirliği'ne gelen Tolga Seyhan ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllığına anlaşma sağladı...

ajansspor
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:49
batu öyle veya böyle esk yi istiyıor
futbolcuların istekleri zaten baskanlar kaale almıyor. eskısehırımıze gelsınde
kiralik olayıda çok can sıkıyor. bizde parlıcak kaymagını bjk yıcek varmı öyle dunya..
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 20:58
batunun antepe gönülsüz gittiğini düşünenlerdenim. az önce babam ntv sporda altyazıda görmüş; batuhan bejekeye geri dönmüş...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2009 saat 21:45
Batuhan Gaziantep den ayrilmis orda oynamak istemiyormus, simdi Biz onu alsak olmaz mi ?
isimize cok yarar bence.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır