eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gaziantepspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 16:39

"Batuhan hazır değil"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Jose Couceiro, ligin başlamasına bir hafta kalmasına rağmen halen çözüm ürettiklerini belirterek, ''Bu tip maçlar önemlidir, fakat sonuçta hazırlık maçıdır. Galatasaray maçında sahada çok farklı bir takım olacak'' dedi.

Cumartesi günü Kamil Ocak Stadyumu'nda Diyarbakırspor ile oynanan sezon açılış maçını ve Galatasaray maçı hakkında gazetecilere açıklama yapan teknik direktör Couceiro, zevkli bir maç oynayamadıklarını söyledi.

Couceiro, ''Ekibimiz Diyarbakırspor maçında biraz yorgundu. Bu yorgunluğumuzda maça yansıdı ve iyi bir maç çıkaramadık. Bu hafta Galatasaray maçında çok daha iyi olduğumuzu göreceksiniz. Bizim hedefimiz tabii ki lig. Bu tip maçlar önemlidir, ancak sonuçta hazırlık maçıdır. Ekibimiz üzerinde yine çözümler ürettik bu maçta, üretmeye de devam edeceğiz'' diye konuştu.

Yeni transferleri olan Batuhan'dan uzun bir süre yararlanamayacaklarını kaydeden Portekizli teknik adam, ''Batuhan henüz hazır değil. Bir ameliyat oldu. Batuhan'dan 5-6 hafta daha yararlanamayacağımızı bilmenizi istiyorum. Kendini iyileştirmesi gerekiyor bu zaman içinde. Şu anda antrenman dahi yapacak durumda değil. Yani söylediğim gibi bu süre içerisinde kendisini hazır hale getirecek. Transferler ile ilgili hiçbir şey söylemek istemiyorum'' dedi. Öte yandan, taraftar konusunda sıkıntı çektiklerini belirten Couceiro, sözlerini şöyle tamamladı:

''Ben geldiğim günden beri stadın dolu olduğunu görmedim. Ama yine gelen taraftarlarımız bizlere desteklerini veriyorlar, onlara teşekkür ediyorum. Bugün gelenlerin de oynadığımız futboldan tatmin olmadıklarını biliyorum. İyi bir maç olmadı, onu kabul ediyorum. Bizim için sadece hazırlık maçıydı. Dediğim gibi bizim hedefimiz lig.'' 

03.08.2009
Kaynak : AA
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 16:44
Gaziantepspor'un teknik direktörü alışılmış beyanlarda bulunmuyor.Açıklamaları çok yerinde ve aklı başında.Teknik,taktik yönü nasıldır bilmiyorum ama dürüst ve mantıklı olduğu aşikar...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 16:44
Alıntı yapılan ESESiM026

batu da enginde ikinci yarı bizde 

Keske Tongue
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 17:12
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Alıntı yapılan ESESiM026

Keske Tongue
Bizi istemeyeni biz de istemeyiz..Wink
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 17:58
Alıntı yapılan Twenty6_nl

Alıntı yapılan ESESiM026

Keske Tongue
Batuhan neysede Engin trabzon diyor başka bir şey demiyor,biz hala onun yolunu gözlüyorsak vay halimize
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:50
Gaziantep'ten aldığım bir duyuma göre Batuhan 26 numaralı formayı giyecekmiş G.Antepspor'da.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan es_emre26

Gaziantep'ten aldığım bir duyuma göre Batuhan 26 numaralı formayı giyecekmiş G.Antepspor'da.
bizi unutamıyor gönlü hala esesimizde
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:56
www.gaziantepspor.org.tr'den alıntıdır...

Forma Numaraları Belli Oldu

2009-2010 sezonunda futbolcularımızın giyecekleri formaların numaraları belli oldu.

Forma No

1

MURAT ŞAHİN

22

MAHMUT BEZGİN

23

RECEP BİLER

90

CUMA BEZGİN

96

MUHAMMED ŞENTÜRK

4

SONER ÖRNEK

5

MURAT CEYLAN

6

ERKAN SEKMAN

7

MEHMET YOZGATLI

8

CRISTIAN ZURİTA

9

ERTAN KOÇ

10

RODRIGO TABATA

12

ARMAND DEUMİ

16

SERDAR KURTULUŞ

17

HAKAN BAYRAKTAR

19

ERMAN ÖZGÜR

20

GÖKHAN ÖZTÜRK

21

İ.FERDİ ÇOŞKUN

25

BETO

26

BATUHAN KARADENİZ

27

MEHMET KARAKEÇİLİ

29

OLCAN ADIN

35

BÜLENT TEK

37

IVAN DE SOUZA

55

JULIO CESAR CORREİA

61

ÜMİT TÜTÜNCİ

72

AHMET ARI

77

CENK GÜVENÇ

89

CANER BULUT

99

JULİO CESAR DE SOUZA

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:58
Big%20smileben kopyaladım siteye döndüm sen halletmişsin . Batunun kalbinde biz varız kendini affettirmeye çalışıyor.
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2009 saat 23:59
helal olsun batuhana bizlere olan sevgisini yine gösterdi..
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır