eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gültekin Güvensoy Başkanlığa mı Yürüyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 18:20

Halil ÜNAL'a da bu yakışır. Hiç şaşırmadım! Başımızda böyle bir başkan olduğu sürece başımıza her şey gelebilir.

Özenti özenti kamp yapıp, sonra sezon değerlendirmesi yapmalar, açıklamalar yapmalar. Takımı yurt dışında kampa götürmeler. Ne varsa yurt dışında (bilemiyoruz artık).

Böyle başkan, böyle yönetim, kim tutar sizi Gültekin Güvensoy! Devam, Devam.

Angry
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 18:35
gerçekten biraz baskı balata yaparsak, özellikle şu dönemde bu konuyu makaraya alıp, "sezon başında istifa diye haykırmamıza rağmen, bize gerçek eskişehirspor'lu olduğunu kanıtlamaya çalışan sayın güvensoy kale arkalarımızı yapsın ki kafamızda dolaşan tilkileri öldürelim"le karışık yeni bi bildiri mi yayınlasak.. LOL LOL LOL çok sevgili, pek muhterem gültekin abimiz kale arkası yapsın adıda eskişehirli fenerbahçeliler tribünü olsun :))
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 18:39
Alıntı yapılan besyo26

Birazda Futbol şube sorumlusu Şaban Ali Ocakcı yı tanıyalım:

95-96 sezonunda fenerbahçeyle oynadığımız olaylı maçı hatırlayan varmı aramızda?Hani şu taraftarların birbirine girdiği maç.Fenerbahçe tribünlerinin en önünde Eskişehirspor taraftarına küfürler-tehditler savuran,saldırmaya çalışan kişi şu anda kulübümüzde futbol şube sorumluluğu yapmaktadır.
Ne acıdır ki yönetimde ki facia sadece güvensoyla sınırlı değildir.
Yazıktır günahtır.İnsanları aptal yerine koymayı bırakın ve ceketinizi almadan çıkın gidin bu kulübün kapısından.
yuh yani eminmisiniz eger dogruysa nereye gittigimizi merak ediyorum ama bunlar taraftarı ESESimden sogutmak içinse havalarını alırlar.Bu tür şeyler kongrelerde bilinmiyomu kimse müdahele edemiyomu her şey kulube verip sonra tabiiki geri alacagı paramı nerde bizim gercek ESES Lİ İŞ ADAMLARIMIZ.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 18:51
Alıntı yapılan omerbihlar

Benim bildiğim bu sene maddi açıdan en çok destek veren isim Gültekin Güvensoy. Acı ama gerçek. Bu şekilde bakıldığında protokolde ön plana çıkmaya çalışan, transferlere imza attırılırken fotoğraf karesine girmeye uğraşan, sürekli Eskişehirspor'un menfaatlerinden bahsedilen yöneticiler bence daha suçludur. Çünkü lafla peynir gemisi yürümüyor.

Evet gügü vermiş.Mesut Hoşcan vermiş.Rıza Zeydan vermiş.Birde Ahmat Yalçın vermiş.
Bir kaç kişi daha var haklarını yemeyelim.Asya Halı,Dündar Ünlü gibi.Ama en çok verenler üstekiler.
Birde hiç vermeyip yöneticiliğin kralını yapanlar varmış.Hatta otel ekstralarını bile ödetenler.
Hatta takım döndükten sonra o otelde kalıp onun parasını bile ilave ettirenler.Gerçi bunları kulüp ödemiyor.Yöneticiler deplasmanları paylaşmış ,yöneticiler ödüyor ama özellikle bir yöneticinin aşırı ekstralarını ödemekten çok muzdaripler.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 19:46
her maddi yardım edene eywallah diyeceksek yandı gülüm keten helvam ESKİŞEHİRSPOR  a hiç bişi olmaz bu takım sahipsiz değil
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 20:09
durun arkadaşlar "ben beşiktaşlı değilim galatasaray sempatizanıyım" diyen başkan da gördük biz. galiba yıllar önce efsane teknik direktörümüz Abdullah Gegiç'in "şampiyonluk için herşey hazırdı ama yönetimde istanbul takımlarına çalışanlar vardı" sözlerinden değişen hiçbirşey olmamış.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 21:01
bizanslı başkanım olacağına takım 2/b'de oynasın daha iyi 
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 21:23
LOLLOLLOL
Daha neler, oldu olucak Cumhurbaşkanı olsun barii!
5 TARAFTAR AÇLIK GREVİ YAPAR TÜM ÜLKE DUYAAR!
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 21:33
Alıntı yapılan Baba

5 TARAFTAR AÇLIK GREVİ YAPAR TÜM ÜLKE DUYAAR!

Alper Abi demedi deme, bu yönetim bi onu yaptırmadı. Yakın da yaptırırlar.
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2009 saat 21:35

halil ünal ve gültekin güvensoy

bir insanlık yapında ikinizde istifa edin
bu büyük taraftarı daha çok sevindirir
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır